MINIKNÍŽKA – předsevzetí, plány – Můj školní rok

Ročník:
Počet stran:
9
Velikost: 157.15 KB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 8. 2023
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál je určen pro žáky 1. stupně ZŠ – pro 2., 3., 4. a 5. ročník.

 

Soubor obsahuje dvě verze šablony pro tvorbu vlastní miniknížky – jedna verze je bez obrázků, jedna je doplněna tematickými obrázky – dejte tedy pozor, ať vytisknete pouze polovinu materiálu podle vlastních požadavků.

Šablony lze vytisknout jako 1 stránku ve formátu A4 nebo 2 stránky na formát A4 podle toho, jak velká má ve výsledku být. Pro větší odolnost doporučuji tisk na pevnější papír, dostačující je ale i obyčejný kancelářský papír.

 

Každý žák obdrží stránky potřebné k jedné miniknížce. Vystřihne všechny stránky, na tečkami vyznačené části každou stránku přehne. Poté se knížka sešije kancelářskou sešívačkou, ohyby je možné ještě před sešitím pojistit lepidlem. Knížečka se může libovolně dozdobit. Vyplnit ji doporučuji ještě před sestavením.

 

K vyplňování knížečky doporučuji žáky nejprve motivovat – např. diskuzí o minulém školním roce, jeho kladech a záporech, o tom, co jim přes prázdniny chybělo apod. Poté doporučuji zadat konkrétní pokyny – např. aby na každou stránku miniknížky napsali (menší děti mohou i kreslit) jeden nebo dva konkrétní plány (např. Se svými spolužáky… se nebudu hádat. O přestávkách… nebudu běhat po chodbě. Nejvíce se těším na… obědy v jídelně.).

Ke knížečce je možné se vracet v průběhu školního roku nebo na jeho konci, kdy lze vyhodnotit, jak žáci své plány dodrželi.

Další produkty od autora Č.E.Š.T.I.N.Á.Ř.K.A

430338
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
Zpestřete si období adventu vybarvováním adventních kalendářů. V tomto materiálu najdete celkem 6 úkolníčků, které děti
30.00 Kč
354735
Nezařazené k předmětu
Diář učitelský
Jde o týdenní plánovače, do kterých si můžete zaznamenat všechny důležité události týkající se nejen školy a Vaší třídy
30.00 Kč
335464
Český jazyk
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Materiál je určen pro žáky 1. stupně ZŠ – pro 2., 3., 4. a 5. ročník. Soubor obsahuje jednotlivé slovní druhy – u
35.00 Kč
348970
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
Materiál je určen pro děti jakéhokoli věku a svou veselou grafickou podobou zaujme především žáky 1. stupně. Materiál
25.00 Kč
MINIKNÍŽKA – předsevzetí, plány – Můj školní rok MINIKNÍŽKA – předsevzetí, plány – Můj školní rok
Materiál je určen pro žáky 1. stupně ZŠ – pro 2., 3., 4. a 5. ročník.   Soubor obsahuje dvě verze šablony pro tvorbu vlastní miniknížky – jedna verze je bez obrázků, jedna je doplněna tematickými obrázky – dejte tedy pozor, ať vytisknete pouze polovinu materiálu podle vlastních požadavků. Šablony lze vytisknout jako 1 stránku ve formátu A4 nebo 2 stránky na formát A4 podle toho, jak velká má ve výsledku být. Pro větší odolnost doporučuji tisk na pevnější papír, dostačující je ale i obyčejný kancelářský papír.   Každý žák obdrží stránky potřebné k jedné miniknížce. Vystřihne všechny stránky, na tečkami vyznačené části každou stránku přehne. Poté se knížka sešije kancelářskou sešívačkou, ohyby je možné ještě před sešitím pojistit lepidlem. Knížečka se může libovolně dozdobit. Vyplnit ji doporučuji ještě před sestavením.   K vyplňování knížečky doporučuji žáky nejprve motivovat – např. diskuzí o minulém školním roce, jeho kladech a záporech, o tom, co jim přes prázdniny chybělo apod. Poté doporučuji zadat konkrétní pokyny – např. aby na každou stránku miniknížky napsali (menší děti mohou i kreslit) jeden nebo dva konkrétní plány (např. Se svými spolužáky… se nebudu hádat. O přestávkách… nebudu běhat po chodbě. Nejvíce se těším na… obědy v jídelně.). Ke knížečce je možné se vracet v průběhu školního roku nebo na jeho konci, kdy lze vyhodnotit, jak žáci své plány dodrželi.
UUCZ-348731
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>Ostatní>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Sebehodnocení
25.00