Oblékání postav + oblečení

Počet stran:
7
Velikost: 2.93 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 1. 2024
Sdílet:

Jedná se o výukově–vzdělávací materiál/brožuru pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů. 

Hlavní vzdělávací oblast RVP PV:

Dítě a jeho tělo

  • Cíl: Podpořit u dětí osvojení si poznatků a dovedností důležitých k podpoře zdraví, bezpečí, osobní pohody i pohody prostředí.

Předpokládané vztahy k jiným oblastem RVP PV:

  • Dítě a jeho psychika – Cíl: Podpořit u dětí rozvoj tvořivosti (tvořivého myšlení, řešení problémů, tvořivého sebevyjádření).
  • Dítě a ten druhý – Cíl: Rozvinout u dětí schopnost spolupracovat s ostatními dětmi.
  • Dítě a společnost – Cíl: Rozvinout u dětí dovednost dodržovat pravidla při komunikaci s ostatními. 
  • Dítě a svět – Cíl: Rozvinout u dětí schopnost přizpůsobovat se podmínkám vnějšího prostředí i jeho změnám.

Předpokládaný výstup:
a) předpokládaný produkt – edukační (obohacená slovní zásoba, rozšířené poznatky o správném oblékání)
b) předpokládané kompetence:

  • Kompetence k učení - Předpokládám, že dítě bude soustředěně pozorovat, zkoumat, objevovat, všímat si souvislostí, experimentovat a užívat při tom jednoduchých pojmů, znaků a symbolů. Komponenta dovednost
  • Kompetence komunikativní - Předpokládám, že dítě bude chápat, že být komunikativní, vstřícné, iniciativní a aktivní je výhodou. Komponenta postoj

Soubor obsahuje:

  • 2 strany A3 s postavami kluk a holka
  • 4 strany oblečení A3

Soubor si vytiskněte, doporučuji zalaminovat. Oblečení vystříhejte. Děti pak mohou přikládat oblečení na postavy a oblékat je podle ročních období. Na postavu i na kousky oblečení se dají například i nalepit kolečka se suchým zipem a dá se takhle aktivita ještě vylepšit, aby oblečení an postavách drželo.

 

Další produkty od autora Denisa Foltýnová

549188
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Kolíčkování
Den Země Proberte s dětmi Den Země s materiálem, který je plný pracovních listů a omalovánek. Najdete v něm také výukové
75.00 Kč
472577
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Kolíčkování
Obsah materiálu: 2x A4 plakát Moje tělo (kluk a holka) 19x A6 demonstrační obrázek části těla 5x A4 demonstrační plakát
85.00 Kč
228441
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Kolíčkování
Jedná se o výukově–vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích
49.00 Kč
392173
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Kolíčkování
Při tvoření materiálu jsem myslela na to, že ne všichni máte možnost tisknout barevně, a tak je soubor skoro celý
95.00 Kč
Oblékání postav + oblečení Oblékání postav + oblečení
Jedná se o výukově–vzdělávací materiál/brožuru pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů.  Hlavní vzdělávací oblast RVP PV: Dítě a jeho tělo Cíl: Podpořit u dětí osvojení si poznatků a dovedností důležitých k podpoře zdraví, bezpečí, osobní pohody i pohody prostředí. Předpokládané vztahy k jiným oblastem RVP PV: Dítě a jeho psychika – Cíl: Podpořit u dětí rozvoj tvořivosti (tvořivého myšlení, řešení problémů, tvořivého sebevyjádření). Dítě a ten druhý – Cíl: Rozvinout u dětí schopnost spolupracovat s ostatními dětmi. Dítě a společnost – Cíl: Rozvinout u dětí dovednost dodržovat pravidla při komunikaci s ostatními.  Dítě a svět – Cíl: Rozvinout u dětí schopnost přizpůsobovat se podmínkám vnějšího prostředí i jeho změnám. Předpokládaný výstup: a) předpokládaný produkt – edukační (obohacená slovní zásoba, rozšířené poznatky o správném oblékání) b) předpokládané kompetence: Kompetence k učení - Předpokládám, že dítě bude soustředěně pozorovat, zkoumat, objevovat, všímat si souvislostí, experimentovat a užívat při tom jednoduchých pojmů, znaků a symbolů. Komponenta dovednost Kompetence komunikativní - Předpokládám, že dítě bude chápat, že být komunikativní, vstřícné, iniciativní a aktivní je výhodou. Komponenta postoj Soubor obsahuje: 2 strany A3 s postavami kluk a holka 4 strany oblečení A3 Soubor si vytiskněte, doporučuji zalaminovat. Oblečení vystříhejte. Děti pak mohou přikládat oblečení na postavy a oblékat je podle ročních období. Na postavu i na kousky oblečení se dají například i nalepit kolečka se suchým zipem a dá se takhle aktivita ještě vylepšit, aby oblečení an postavách drželo.  
UUCZ-255931
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>MŠ - předškoláci>Lidské tělo>Roční období
40.00