Pohádkový běhací diktát

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
7
Velikost: 953.5 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 2. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

6 klasických pohádek, 6 stanovišť, 6 míst, kde si žáci procvičí čtení s porozuměním. To vše obsahuje náš nový běhací diktát. Jaké postavy se v pohádce vyskytují? Kde se děj odehrává? Jaké plyne z pohádky ponaučení? To vše si musí vaši žáci zapamatovat.

Běhací diktát je zaměřen na pohádky. 6 kartiček rozmístíme po třídě. Žáci se rozdělí do dvojic a rozdělí si funkce. Jeden bude běhač a druhý zapisovač. Běhač musí oběhnout všech 6 stanovišť. U každého lístečku si musí přečíst text, zapamatovat si, co se dozvěděl a doběhnout k zapisovači, pošeptat mu, co si přečetl a zapisovač zapisuje získané poznatky do tabulky, kterou obdrží. Běhač se může k lístečku opakovaně vracet. Žák musí textu porozumět a až poté získané poznatky zapsat do tabulky. V pohádkách jsou uvedeny jen některé postavy. Poučení je v některých kartičkách napsáno přímo, v některých si jej žáci musí přenést na dnešní dobu.

Další produkty od autora Dvě učitelky

283458
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Aprílový běhací diktát Pojďme se pobavit! Máte rádi vtípky? My ano! A naše děti ještě více! Tento diktát nabídne dětem 8
29.00 Kč
87538
Anglický jazyk
3.
Pexeso
22 obrázků k vybarvení a 22 anglických výrazů zlepší vašim žákům paměť a rozšíří slovní zásobu. Žáci si nejprve s
25.00 Kč
217548
Nezařazené k předmětu
3.
Didaktické hry
Napadlo nás vytvořit hru, ve které se žáci budou rozhodovat, co udělají a tak mohou pozměnit děj. Navíc budou vyšetřovat
50.00 Kč
105975
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Sada obsahuje 4 přáníčka, 2 omalovánky a čtení s porozuměním. Srdíčka nastříhejte a rozmístěte po třídě. Je na vás, zda
35.00 Kč
Pohádkový běhací diktát Pohádkový běhací diktát
6 klasických pohádek, 6 stanovišť, 6 míst, kde si žáci procvičí čtení s porozuměním. To vše obsahuje náš nový běhací diktát. Jaké postavy se v pohádce vyskytují? Kde se děj odehrává? Jaké plyne z pohádky ponaučení? To vše si musí vaši žáci zapamatovat. Běhací diktát je zaměřen na pohádky. 6 kartiček rozmístíme po třídě. Žáci se rozdělí do dvojic a rozdělí si funkce. Jeden bude běhač a druhý zapisovač. Běhač musí oběhnout všech 6 stanovišť. U každého lístečku si musí přečíst text, zapamatovat si, co se dozvěděl a doběhnout k zapisovači, pošeptat mu, co si přečetl a zapisovač zapisuje získané poznatky do tabulky, kterou obdrží. Běhač se může k lístečku opakovaně vracet. Žák musí textu porozumět a až poté získané poznatky zapsat do tabulky. V pohádkách jsou uvedeny jen některé postavy. Poučení je v některých kartičkách napsáno přímo, v některých si jej žáci musí přenést na dnešní dobu.
UUCZ-259893
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>ZŠ – 1. STUPEŇ>Pohádky
35.00