Pracovní listy na celý rok

Pracovní listy jsou něco, co využívá snad každý, kdo se svým dětem věnuje a snaží se komplexně rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. V tomto souboru se můžete těšit na celkem 60 pracovních listů pro malé i velké předškoláky k tisku.

V souboru jsou připraveny pracovní listy ke všem více i méně významným dnům v roce. Ke každému měsíci zde najdete minimálně 3 pracovní listy, které se věnují tematice v daném období. Na děti tak čekají úkoly ke třem králům, masopustu, světovému dni zdraví, pálení čarodějnic, dni otců, houbaření, dni stromů, sv. Mikuláši a dalším. Pro vás se tak soubor Pracovní listy na celý rok stává sborníkem listů, ze kterého si můžete kdykoliv bez jakéhokoliv vymýšlení námětu vybrat úkol, jaký se vám zrovna hodí.

Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti.

PDF soubor obsahuje 65 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • úvodní stránku k pracovním listům,
  • 60 pracovních listů rozvíjejících různé vzdělávací oblasti – zrakové vnímání, logiku a myšlení, jazyk a řeč, předmatematické a matematické představy, grafomotoriku, sluchové vnímání, prostorovou orientaci a další.

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

223585
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Zkraťte si s dětmi čekání na Ježíška s PDF aktivitou Vánoční věnec. Při zdobení vánočního věnce podle předlohových
63.00 Kč
60099
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Milují vaše děti houby a houbaření? Pak je pro vás tematický soubor pracovních listů Houbohrátky jako stvořen. Na vaše
110.00 Kč
223058
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Skládačky
Protože zrakové vnímání patří s mnoha dalšími vzdělávacími oblastmi mezi důležité dovednosti, které je potřeba s dětmi
63.00 Kč
73768
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Pojďte se spolu s dětmi pobavit s PDF aktivitou Dráček – stíny. Tentokrát je soubor zaměřen na rozvoj zrakového vnímání
25.00 Kč
Pracovní listy na celý rok Pracovní listy na celý rok
Pracovní listy jsou něco, co využívá snad každý, kdo se svým dětem věnuje a snaží se komplexně rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. V tomto souboru se můžete těšit na celkem 60 pracovních listů pro malé i velké předškoláky k tisku. V souboru jsou připraveny pracovní listy ke všem více i méně významným dnům v roce. Ke každému měsíci zde najdete minimálně 3 pracovní listy, které se věnují tematice v daném období. Na děti tak čekají úkoly ke třem králům, masopustu, světovému dni zdraví, pálení čarodějnic, dni otců, houbaření, dni stromů, sv. Mikuláši a dalším. Pro vás se tak soubor Pracovní listy na celý rok stává sborníkem listů, ze kterého si můžete kdykoliv bez jakéhokoliv vymýšlení námětu vybrat úkol, jaký se vám zrovna hodí. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti. PDF soubor obsahuje 65 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, úvodní stránku k pracovním listům, 60 pracovních listů rozvíjejících různé vzdělávací oblasti – zrakové vnímání, logiku a myšlení, jazyk a řeč, předmatematické a matematické představy, grafomotoriku, sluchové vnímání, prostorovou orientaci a další.
UUCZ-49353
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>MŠ>MŠ - předškoláci>Abeceda>Barvy>Čarodějnice>Čerti, andělé a Mikuláš>Den dětí>Den matek, Den otců>Den Země>Drakiáda>Halloween, Dušičky>Houby>Hudební nástroje>Masopust, Karneval>Jaro>Léto>Podzim>Zima>Ovoce-zelenina>Prázdniny>Rodina>Svatý Martin>Tři králové>Valentýn>Vánoce>Velikonoce>Vesmír>Živočichové
99.00