Pracovní listy na celý rok

Pracovní listy jsou něco, co využívá snad každý, kdo se svým dětem věnuje a snaží se komplexně rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. V tomto souboru se můžete těšit na celkem 60 pracovních listů pro malé i velké předškoláky k tisku.

V souboru jsou připraveny pracovní listy ke všem více i méně významným dnům v roce. Ke každému měsíci zde najdete minimálně 3 pracovní listy, které se věnují tematice v daném období. Na děti tak čekají úkoly ke třem králům, masopustu, světovému dni zdraví, pálení čarodějnic, dni otců, houbaření, dni stromů, sv. Mikuláši a dalším. Pro vás se tak soubor Pracovní listy na celý rok stává sborníkem listů, ze kterého si můžete kdykoliv bez jakéhokoliv vymýšlení námětu vybrat úkol, jaký se vám zrovna hodí.

PDF soubor obsahuje 65 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • úvodní stránku k pracovním listům,
  • 60 pracovních listů rozvíjejících různé vzdělávací oblasti – zrakové vnímání, logiku a myšlení, jazyk a řeč, předmatematické a matematické představy, grafomotoriku, sluchové vnímání, prostorovou orientaci a další.

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

136742
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Dopravní prostředky jsou něčím, co míjíme na každém kroku. Auto, kolo nebo traktor zná snad opravdu každé dítě. Ale co
68.00 Kč
19530
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Pexeso
> ŠATNÍ SKŘÍNĚ – 4 šatní skříně ve formátu A4 určené k třídění oblečení dle ročního období (ke každé x kousků oblečení –
80.00 Kč
293390
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Užijte si s dětmi učení barev , ale také vnímání prostoru s PDF aktivitou Barevná autíčka. Pro děti je připravené
52.00 Kč
231540
Nezařazené k předmětu
Skládačky
K zimním hrátkám patří neomylně i sněhuláci . Zábavné počítání si děti mohou užít s PDF souborem Počítání se sněhuláky
29.00 Kč
Pracovní listy na celý rok Pracovní listy na celý rok
Pracovní listy jsou něco, co využívá snad každý, kdo se svým dětem věnuje a snaží se komplexně rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. V tomto souboru se můžete těšit na celkem 60 pracovních listů pro malé i velké předškoláky k tisku. V souboru jsou připraveny pracovní listy ke všem více i méně významným dnům v roce. Ke každému měsíci zde najdete minimálně 3 pracovní listy, které se věnují tematice v daném období. Na děti tak čekají úkoly ke třem králům, masopustu, světovému dni zdraví, pálení čarodějnic, dni otců, houbaření, dni stromů, sv. Mikuláši a dalším. Pro vás se tak soubor Pracovní listy na celý rok stává sborníkem listů, ze kterého si můžete kdykoliv bez jakéhokoliv vymýšlení námětu vybrat úkol, jaký se vám zrovna hodí. PDF soubor obsahuje 65 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, úvodní stránku k pracovním listům, 60 pracovních listů rozvíjejících různé vzdělávací oblasti – zrakové vnímání, logiku a myšlení, jazyk a řeč, předmatematické a matematické představy, grafomotoriku, sluchové vnímání, prostorovou orientaci a další.
UUCZ-49353
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>MŠ>MŠ - předškoláci>Abeceda>Barvy>Čarodějnice>Čerti, andělé a Mikuláš>Den dětí>Den matek, Den otců>Den Země>Drakiáda>Halloween, Dušičky>Houby>Hudební nástroje>Masopust, Karneval>Jaro>Léto>Podzim>Zima>Ovoce-zelenina>Prázdniny>Rodina>Svatý Martin>Tři králové>Valentýn>Vánoce>Velikonoce>Vesmír>Živočichové
99.00