Přestávkový checklist na lavice

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 1.09 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 11. 2023
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Checklist pomáhá dětem splnit si nejdříve své přestávkové povinnosti a potřeby, a teprve potom si jít hrát. Zábavná a atraktivní forma pro zaznamenávání hotových úkolů, kterou zároveň rozvíjíme a podporujeme autonomii dítěte.

V náhledu je font Comenia script, v souboru je však užit font Comfortaa. Materiál je určen pro děti jako pomůcka na přestávky. Nalepí se na lavice a děti si postupně zalepují úkoly, které mají hotové. PDF obsahuje dvě varianty checklistu a je třeba si jednu při tisku vybrat.

Další produkty od autora Anna Karolína Smutná

421525
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Výhodná sada materiálů Přestávkový checklist a Karty autonomie ve stejném designu. Víceúčelové karty podporující
35.00 Kč
Přestávkový checklist na lavice Přestávkový checklist na lavice
Checklist pomáhá dětem splnit si nejdříve své přestávkové povinnosti a potřeby, a teprve potom si jít hrát. Zábavná a atraktivní forma pro zaznamenávání hotových úkolů, kterou zároveň rozvíjíme a podporujeme autonomii dítěte. V náhledu je font Comenia script, v souboru je však užit font Comfortaa. Materiál je určen pro děti jako pomůcka na přestávky. Nalepí se na lavice a děti si postupně zalepují úkoly, které mají hotové. PDF obsahuje dvě varianty checklistu a je třeba si jednu při tisku vybrat.
UUCZ-421329
Nezařazené k předmětu>Ostatní>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ
25.00