TO SE MÁME, ŽE SE MÁME- KONTAKTNÍ HRY NA UPEVŇOVÁNÍ JMEN pro nejmenší

Předmět:
Nezařazené k předmětu
Ročník:
Kategorie:
Didaktické hry, Přípravy hodiny/lekce, Ostatní
Téma:
Jaro, Léto, Podzim, Zima, Prázdniny
Počet stran:
21
Velikost: 1.21 MB
Prodávající:
Nahráno: 14. 05. 2022
Cena:
120 Kč vč. DPH

Aktivity, zejména KONTAKTNÍ a POHYBOVÉ hry,  jsou zaměřeny na UPEVŇOVÁNÍ JMEN dětí ve skupině a jsou provázány s  jednoduchými autorskými říkankami, jejichž prostřednictvím se děti seznamují s kamarády, upevňují si své JMÉNO a  jména OSTATNÍCH DĚTÍ  ve skupině. Hry zařazujeme při ŘÍZENÝCH činnostech a jsou cíleny na NEJMENŠÍ děti- pro svoji JEDNODUCHOST provedení. Hry nám budou velmi nápomocné a poskytnou nám skvělou službu zvláště na ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO roku, kdy se děti postupně SEZNAMUJÍ s novými KAMARÁDY a učí se jejich JMÉNA, ale jistě budou inspirací i těm, kteří hledají NOVÉ náměty na hry s NEJMENŠÍMI.  

Hry, které ebook nabízí, pomáhají stmelovat kolektiv dětí, prohlubovat vztahy mezi dětmi, reagovat jeden na druhého a podporovat pozitivní náladu ve skupině. 

celkový počet stran: 21

zdroj obrázků: www.pixabay.com

Pokud hledáte inspiraci na další AKTIVITY s podobným zaměřením, které se hodí zvláště na začátku NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU, podívejte se na další ebooky v mé nabídce ;):

https://uciteleucitelum.cz/material/nezarazene-k-predmetu/kdyz-jsi-stastny-jako-blecha

https://uciteleucitelum.cz/material/nezarazene-k-predmetu/kratkohratky-pro-kluky-kamaradky

https://uciteleucitelum.cz/material/nezarazene-k-predmetu/kratkohratky-pro-mrnousky

https://uciteleucitelum.cz/material/nezarazene-k-predmetu/kdyz-ti-meda-poda-packu

obsah: 

1. NEJSEM SÁM (kontaktní hra s říkankou, procvičujeme jména dětí ve skupině)

2. NA KRTEČKA (pohybová hra s říkankou, voláme na kamarády a oslovujeme jejich jménem)

3. NA STROMEČKY (kontaktní hra s říkankou- známe své jméno? :) 

4. NA BĚHAJÍCÍ MRAVENEČKY (pohybová hra s říkankou, reagujeme na své jméno, upevňujeme jména dalších kamarádů)

5. NA SKÁKAJÍCÍ ŽABKU (kontaktní hra s říkankou- navazujeme kontakt s paní učitelkou, známe své jméno)

6. NA ZVÍŘÁTKA (pohybová hra s říkankou, reagujeme na své jméno)

7. NA MRÁČKY (pohybová hra s říkankou, reagujeme na své jméno, poznáváme a upevňujeme jména ostatních kamarádů)

8. NA LETADLO (pohybová hra s říkankou- reagujeme na signál, víme, jak se jmenujeme a umíme to říci ostatním kamarádům! :)

9. NA ZUBATÉHO DRAKA (kontaktní hra s říkankou, reagujeme na paní učitelku, se kterou navazujeme kontakt a DRAKOVI se nebojíme říci jak se jmenujeme! :)

10. TO SE MÁME, ŽE SE MÁME! (pohybová hra s říkankou, poznáváme a umíme pojmenovat kamarády ze třídy- ahoooj! :) 

TO SE MÁME, ŽE SE MÁME- KONTAKTNÍ HRY NA UPEVŇOVÁNÍ JMEN pro nejmenší TO SE MÁME, ŽE SE MÁME- KONTAKTNÍ HRY NA UPEVŇOVÁNÍ JMEN pro nejmenší
Aktivity, zejména KONTAKTNÍ a POHYBOVÉ hry,  jsou zaměřeny na UPEVŇOVÁNÍ JMEN dětí ve skupině a jsou provázány s  jednoduchými autorskými říkankami, jejichž prostřednictvím se děti seznamují s kamarády, upevňují si své JMÉNO a  jména OSTATNÍCH DĚTÍ  ve skupině. Hry zařazujeme při ŘÍZENÝCH činnostech a jsou cíleny na NEJMENŠÍ děti- pro svoji JEDNODUCHOST provedení. Hry nám budou velmi nápomocné a poskytnou nám skvělou službu zvláště na ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO roku, kdy se děti postupně SEZNAMUJÍ s novými KAMARÁDY a učí se jejich JMÉNA, ale jistě budou inspirací i těm, kteří hledají NOVÉ náměty na hry s NEJMENŠÍMI.   Hry, které ebook nabízí, pomáhají stmelovat kolektiv dětí, prohlubovat vztahy mezi dětmi, reagovat jeden na druhého a podporovat pozitivní náladu ve skupině.  celkový počet stran: 21 zdroj obrázků: www.pixabay.com Pokud hledáte inspiraci na další AKTIVITY s podobným zaměřením, které se hodí zvláště na začátku NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU, podívejte se na další ebooky v mé nabídce ;): https://uciteleucitelum.cz/material/nezarazene-k-predmetu/kdyz-jsi-stastny-jako-blecha https://uciteleucitelum.cz/material/nezarazene-k-predmetu/kratkohratky-pro-kluky-kamaradky https://uciteleucitelum.cz/material/nezarazene-k-predmetu/kratkohratky-pro-mrnousky https://uciteleucitelum.cz/material/nezarazene-k-predmetu/kdyz-ti-meda-poda-packu obsah:  1. NEJSEM SÁM (kontaktní hra s říkankou, procvičujeme jména dětí ve skupině) 2. NA KRTEČKA (pohybová hra s říkankou, voláme na kamarády a oslovujeme jejich jménem) 3. NA STROMEČKY (kontaktní hra s říkankou- známe své jméno? :)  4. NA BĚHAJÍCÍ MRAVENEČKY (pohybová hra s říkankou, reagujeme na své jméno, upevňujeme jména dalších kamarádů) 5. NA SKÁKAJÍCÍ ŽABKU (kontaktní hra s říkankou- navazujeme kontakt s paní učitelkou, známe své jméno) 6. NA ZVÍŘÁTKA (pohybová hra s říkankou, reagujeme na své jméno) 7. NA MRÁČKY (pohybová hra s říkankou, reagujeme na své jméno, poznáváme a upevňujeme jména ostatních kamarádů) 8. NA LETADLO (pohybová hra s říkankou- reagujeme na signál, víme, jak se jmenujeme a umíme to říci ostatním kamarádům! :) 9. NA ZUBATÉHO DRAKA (kontaktní hra s říkankou, reagujeme na paní učitelku, se kterou navazujeme kontakt a DRAKOVI se nebojíme říci jak se jmenujeme! :) 10. TO SE MÁME, ŽE SE MÁME! (pohybová hra s říkankou, poznáváme a umíme pojmenovat kamarády ze třídy- ahoooj! :) 
138357
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>MŠ>Jaro>Léto>Podzim>Zima>Prázdniny
120.00