KRÁTKOHRÁTKY PRO KLUKY A KAMARÁDKY

Ročník:
Počet stran:
18
Velikost: 1.53 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 6. 2022
Cena:
150 Kč vč. DPH
Sdílet:

Vzdělávací aktivity zaměřené na upevňování vztahů mezi dětmi, prohlubování přátelství mezi nimi. Hudební, slovní, pohybové, tvůrčí a jiné aktivity.

 

Popis: e- book nabízí autorské vzdělávací aktivity zaměřené na upevňování vztahů mezi dětmi, prohlubování přátelství mezi nimi. Hudební, slovní, pohybové, tvůrčí a jiné aktivity.
Zvláště na začátku školního roku se snažíme o to, aby se děti po delším prázdninovém odloučení společně opět "sžily", respektovaly se, uměly se domluvit a aby nám všem bylo ve školce hezky. I v tom Vám mohou pomoci právě tyto aktivity, u kterých se nejen zasmějete, vyřádíte, ale děti, aniž by si to uvědomovaly, se jejich prostřednictvím učí být ohleduplný k druhému, snaží se naslouchat, spolupracovat, být dobrým kamarádem. Dokázat reagovat na druhého, prohlubovat sociální vazby. Rozvíjíme spoluprožívání radosti z konání druhých.

Naučte děti hru Na potkávání- potkejte se, obejměte se... zahrajte si hru Dračí chutě- zachraňte své kamarády před drakem... nebo si zazpívejte Hej hou, kdo radost dneska má? A věřte, že u téhle písničky se pořádně zasmějete! :) 

 E-book nabízí hudební, slovní, pohybové, tvůrčí a jiné aktivity. Říkejte si, zpívejte si, hýbejte se, smějte se... prostě si hrajte :). Součástí e-booku jsou i zábavné úkoly pro děti.

celkový počet stran: 18

 

obsah: 

1. MY SE RÁDI MÁME (pohybová písnička- posíláme si úsměv, pohlazení, pozdravení,...)

2. ZPÍVÁME SI LA, LA, LA, VOLÁME KAMARÁDA (pohybová písnička- tancujeme, voláme na kamarády jejich jménem)

3. TO MÁM RADOST (pohybová písnička- spolupráce ve dvojici, upevňování vztahů mezi dětmi)

4. UŽ TO JEDE (pohybová říkanka, hra- procvičujeme paměť, pozornost, jména kamarádů)

5. HEJ HOU, KDO RADOST DNESKA MÁ (pohybová písnička- procvičujeme tělo, rytmus, části těla)

6. DÁREK (pohybová říkanka, hra- trénujeme spolupráci ve skupině, stoj v zástupu, prožívání radosti z radosti druhých)

7. DRAČÍ CHUTĚ (pohybová říkanka, hra- trénujeme postřeh, pozorovací schopnosti)

8. NA SEBE SE PODÍVÁME (pohybová říkanka, hra- upevňujeme vztahy ve skupině, pocit sounáležitosti)

9. BABICE ŠKLEBICE (pohybová říkanka, hra- pozornost, postřeh, hbitost, spolupráce)

10. TAM, NA KOPCI V DÁLI (pohybová písnička- pozornost, improvizace, spolupráce)

Další produkty od autora Jana Peregrinová

60415
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Pdf soubor-TEMATICKÁ PŘÍPRAVA: JAK PODZIMNÍ PRASÁTKO ROZDÁVALO RADOST-PODZIMNÍ aktivity s LISTY a LÍSTEČKY, poskytuje
175.00 Kč
60279
Nezařazené k předmětu
Písničky, básničky
Autorský e- book Když jsi šťastný jako blecha- AKTIVITY NA SEZNÁMENÍ DĚTÍ-NÁMĚTY NA KONTAKTNÍ AKTIVITY NA UPEVŇOVÁNÍ
145.00 Kč
117725
Nezařazené k předmětu
Didaktické hry
tematický týdenní plán: JARNÍ KVĚTINY Popis: autorský e- book poskytuje oporu při tvorbě tematického vzdělávacího plánu
125.00 Kč
61202
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Autorský e- book JAK DUPOU SLONI- téma AFRICKÁ ZVÍŘATA, obsahuje náměty na různorodé aktivity provázané se slovním
150.00 Kč
KRÁTKOHRÁTKY PRO KLUKY A KAMARÁDKY KRÁTKOHRÁTKY PRO KLUKY A KAMARÁDKY
Vzdělávací aktivity zaměřené na upevňování vztahů mezi dětmi, prohlubování přátelství mezi nimi. Hudební, slovní, pohybové, tvůrčí a jiné aktivity.   Popis: e- book nabízí autorské vzdělávací aktivity zaměřené na upevňování vztahů mezi dětmi, prohlubování přátelství mezi nimi. Hudební, slovní, pohybové, tvůrčí a jiné aktivity. Zvláště na začátku školního roku se snažíme o to, aby se děti po delším prázdninovém odloučení společně opět "sžily", respektovaly se, uměly se domluvit a aby nám všem bylo ve školce hezky. I v tom Vám mohou pomoci právě tyto aktivity, u kterých se nejen zasmějete, vyřádíte, ale děti, aniž by si to uvědomovaly, se jejich prostřednictvím učí být ohleduplný k druhému, snaží se naslouchat, spolupracovat, být dobrým kamarádem. Dokázat reagovat na druhého, prohlubovat sociální vazby. Rozvíjíme spoluprožívání radosti z konání druhých. Naučte děti hru Na potkávání- potkejte se, obejměte se... zahrajte si hru Dračí chutě- zachraňte své kamarády před drakem... nebo si zazpívejte Hej hou, kdo radost dneska má? A věřte, že u téhle písničky se pořádně zasmějete! :)   E-book nabízí hudební, slovní, pohybové, tvůrčí a jiné aktivity. Říkejte si, zpívejte si, hýbejte se, smějte se... prostě si hrajte :). Součástí e-booku jsou i zábavné úkoly pro děti. celkový počet stran: 18   obsah:  1. MY SE RÁDI MÁME (pohybová písnička- posíláme si úsměv, pohlazení, pozdravení,...) 2. ZPÍVÁME SI LA, LA, LA, VOLÁME KAMARÁDA (pohybová písnička- tancujeme, voláme na kamarády jejich jménem) 3. TO MÁM RADOST (pohybová písnička- spolupráce ve dvojici, upevňování vztahů mezi dětmi) 4. UŽ TO JEDE (pohybová říkanka, hra- procvičujeme paměť, pozornost, jména kamarádů) 5. HEJ HOU, KDO RADOST DNESKA MÁ (pohybová písnička- procvičujeme tělo, rytmus, části těla) 6. DÁREK (pohybová říkanka, hra- trénujeme spolupráci ve skupině, stoj v zástupu, prožívání radosti z radosti druhých) 7. DRAČÍ CHUTĚ (pohybová říkanka, hra- trénujeme postřeh, pozorovací schopnosti) 8. NA SEBE SE PODÍVÁME (pohybová říkanka, hra- upevňujeme vztahy ve skupině, pocit sounáležitosti) 9. BABICE ŠKLEBICE (pohybová říkanka, hra- pozornost, postřeh, hbitost, spolupráce) 10. TAM, NA KOPCI V DÁLI (pohybová písnička- pozornost, improvizace, spolupráce)
UUCZ-60280
Nezařazené k předmětu>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>MŠ>Jaro>Léto>Podzim>Zima>Prázdniny
150.00