Spojování obrázků

Kategorie:
Počet stran:
14
Velikost: 28.53 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
16. 11. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Soubor se zaměřuje na propojení obrázků z několika oblastí. Tématy tohoto souboru je například péče o tělo (hřeben - vlasy, kartáček - zubní pasta), domácnost (stůl- židle, květina - váza), zvířata  a jejich mláďata, domečky, produkty (včely- med, kráva - mléko, ovce - vlna), přiřazení správného plodu ke správnému stromu, pohádka, ale i další. 

Soubor můžeme využívat kdykoliv dle potřeb a to nejen pro propojení obrázků, které k sobě patří. Je možné téma následně rozvíjet a rozšiřovat slovní zásobu dětí k danému tématu (k přihlédnutí k věkové skladbě dítěte). Například si můžeme připomenout co už víme nebo co nás danému tématu napadá. Jako příklad uvádím pracovní list pohádka, kde mám uvedenou dvojici Červená Karkulka a vlk. Téma můžeme dále rozvinout a zeptat se, jaké další postavy se v pohádce vyskytují apod. 

Další produkty od autora víla Elvíra

273096
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ
Ostatní
V následujícím materiálu se opět setkáváme s holčičkou Emou. Tentokrát ji potkáváme v různých situacích. S dětmi si o
46.00 Kč
198765
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ
Domino
Soubor obsahuje pracovní listy k tématu Vánoc: * Vyber největší obrázek * Propoj obrázek a barvu * Vyber obrázek, který
48.98 Kč
266753
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ
Pracovní listy
Soubor obsahuje pracovní listy k tématu jara: Propoj velký obrázek s malým Vyber největší obrázek Propoj obrázek a barvu
45.00 Kč
189261
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Pexeso
Zimní pexeso: Soubor obsahuje obrázky různého druhu zimního oblečení (čepice, rukavice, šála atd.) v různých barvách. Po
25.00 Kč
Spojování obrázků Spojování obrázků
Soubor se zaměřuje na propojení obrázků z několika oblastí. Tématy tohoto souboru je například péče o tělo (hřeben - vlasy, kartáček - zubní pasta), domácnost (stůl- židle, květina - váza), zvířata  a jejich mláďata, domečky, produkty (včely- med, kráva - mléko, ovce - vlna), přiřazení správného plodu ke správnému stromu, pohádka, ale i další.  Soubor můžeme využívat kdykoliv dle potřeb a to nejen pro propojení obrázků, které k sobě patří. Je možné téma následně rozvíjet a rozšiřovat slovní zásobu dětí k danému tématu (k přihlédnutí k věkové skladbě dítěte). Například si můžeme připomenout co už víme nebo co nás danému tématu napadá. Jako příklad uvádím pracovní list pohádka, kde mám uvedenou dvojici Červená Karkulka a vlk. Téma můžeme dále rozvinout a zeptat se, jaké další postavy se v pohádce vyskytují apod. 
UUCZ-216055
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>Batole (1 - 3 roky)>MŠ
35.00