Z POHÁDKY DO POHÁDKY 2 (eko verze)

Téma:
Počet stran:
21
Velikost: 22.65 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 7. 2022
Cena:
105 Kč vč. DPH
Sdílet:

Z POHÁDKY DO POHÁDKY 2

Pohádková stezka (bojovka) Z POHÁDKY DO POHÁDKY 2  volně navazuje na naší předchozí stezku, ale obsahuje zase úplně jiné pohádky, takže pokud se Vašim dětem líbila naše pohádková stezka Z POHÁDKY DO POHÁDKDY, jistě je potěšíte zase novými stanovišti s dalšími pohádkami, protože pohádek není nikdy dost :-).

Hra je určená převážně k hraní venku k vytvoření pohádkové stezky s jednotlivými stanovišti, kde děti plní úkoly a zapisují si písmenka do tajenky (hrací kartu máte součástí hry). Hrát ji ale můžete i doma nebo na zahradě. Své využití najde i při různých dětských akcích, oslavách anebo třeba na Den dětí nebo na tábory, na dovolenou atd. 

Pro mladší děti je možno jen odpovídat na otázku A) a uhodnout pohádku. Starší děti vyplňují tajenku. 

Obsahuje pohádky jako Otesánek, Hrnečku, vař!, O veliké řepě, O 3 prasátkách, O neposlušných kůzlátkách, Sůl nad Zlato, Zlatovláska, O zlaté rybce, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Kráska a zvíře, O pejskovi a kočičce a další známé pohádky. 

Součástí hry je:

  • 15 úkolů (stanovišť)
  • 1 list se 3 hracími kartičkami k zapisování písmenek z tajenky (pro jednoho hráče stačí 1 kartička)
  • 1 list A4 se 2 pamětními listy pro holky i kluky ve velikosti A5 + 1 diplom A4
  • Řešení pohádek

Tajenka stezky vyjde: POKLAD JE 12 KROKŮ VPRAVO 

PŘÍPRAVA HRY

Příprava hry není náročná, stačí vytisknout, rozmístit, připravit dětem závěrečný poklad dle instrukcí, rozdat hrací karty a zábava může začít. Jednotlivé úkoly jsou ve formátu A4, můžete je tedy vytisknout, zalaminovat a pověsit třeba na strom, nebo na tiskárně nastavit tisk 2 stran na 1 list a vyrobit si tak menší formát A5, který třeba někde schováte. Nebo laminovat vůbec nemusíte a jednotlivé úkoly svinete do ruličky a ovážete provázkem jako pergamen. Způsob hry necháme zcela na Vás. Můžete si venku vytvořit stanoviště, karty schovávat, nebo hrát doma.

Další produkty od autora VERDAEL (Veronika Štěrbová)

3389
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Obsah materiálu 13 karet 1 titulní karta zadní strany pro oboustranný tisk návod na výrobu seznam použitých symbolů
40.00 Kč
144016
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Venkovní stezky, aktivity
Pirátská bojovka, která prověří, zda se Váš dobrodruh nebo dobrodružka může stát pirátským kapitánem a najít ukrytý
135.00 Kč
94225
Český jazyk - čtení
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Ostatní
Třísložkové karty jsou montessori aktivita pro děti nejrůznějšího věku. Skládají se ze 3 karet - obrázku, názvu obrázku
39.00 Kč
3387
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
PEXESO s halloweenskou tématikou. 25 párů. Nastavené pro oboustranný tisk. S prázdnými okénky i pro dotvoření vlastních
25.00 Kč
Z POHÁDKY DO POHÁDKY 2 (eko verze) Z POHÁDKY DO POHÁDKY 2 (eko verze)
Z POHÁDKY DO POHÁDKY 2 Pohádková stezka (bojovka) Z POHÁDKY DO POHÁDKY 2  volně navazuje na naší předchozí stezku, ale obsahuje zase úplně jiné pohádky, takže pokud se Vašim dětem líbila naše pohádková stezka Z POHÁDKY DO POHÁDKDY, jistě je potěšíte zase novými stanovišti s dalšími pohádkami, protože pohádek není nikdy dost :-). Hra je určená převážně k hraní venku k vytvoření pohádkové stezky s jednotlivými stanovišti, kde děti plní úkoly a zapisují si písmenka do tajenky (hrací kartu máte součástí hry). Hrát ji ale můžete i doma nebo na zahradě. Své využití najde i při různých dětských akcích, oslavách anebo třeba na Den dětí nebo na tábory, na dovolenou atd.  Pro mladší děti je možno jen odpovídat na otázku A) a uhodnout pohádku. Starší děti vyplňují tajenku.  Obsahuje pohádky jako Otesánek, Hrnečku, vař!, O veliké řepě, O 3 prasátkách, O neposlušných kůzlátkách, Sůl nad Zlato, Zlatovláska, O zlaté rybce, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Kráska a zvíře, O pejskovi a kočičce a další známé pohádky.  Součástí hry je: 15 úkolů (stanovišť) 1 list se 3 hracími kartičkami k zapisování písmenek z tajenky (pro jednoho hráče stačí 1 kartička) 1 list A4 se 2 pamětními listy pro holky i kluky ve velikosti A5 + 1 diplom A4 Řešení pohádek Tajenka stezky vyjde: POKLAD JE 12 KROKŮ VPRAVO  PŘÍPRAVA HRY Příprava hry není náročná, stačí vytisknout, rozmístit, připravit dětem závěrečný poklad dle instrukcí, rozdat hrací karty a zábava může začít. Jednotlivé úkoly jsou ve formátu A4, můžete je tedy vytisknout, zalaminovat a pověsit třeba na strom, nebo na tiskárně nastavit tisk 2 stran na 1 list a vyrobit si tak menší formát A5, který třeba někde schováte. Nebo laminovat vůbec nemusíte a jednotlivé úkoly svinete do ruličky a ovážete provázkem jako pergamen. Způsob hry necháme zcela na Vás. Můžete si venku vytvořit stanoviště, karty schovávat, nebo hrát doma.
UUCZ-150477
Nezařazené k předmětu>Venkovní stezky, aktivity>MŠ>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Pohádky
105.00