Z POHÁDKY DO POHÁDKY 2

Předmět:
Nezařazené k předmětu
Ročník:
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Kategorie:
Venkovní stezky, aktivity
Téma:
Pohádky
Počet stran:
24
Velikost: 22.74 MB
Nahráno: 22. 06. 2022
Cena:
105 Kč vč. DPH

Z POHÁDKY DO POHÁDKY 2

Pohádková stezka (bojovka) Z POHÁDKY DO POHÁDKY 2  volně navazuje na naší předchozí stezku, ale obsahuje zase úplně jiné pohádky, takže pokud se Vašim dětem líbila naše předchozí pohádková stezka Z POHÁDKY DO POHÁDKY, jistě je potěšíte zase novými stanovišti s dalšími pohádkami, protože pohádek není nikdy dost :-).

Hra je určená převážně k hraní venku k vytvoření pohádkové stezky s jednotlivými stanovišti, kde děti plní úkoly a zapisují si písmenka do tajenky (hrací kartu máte součástí hry). Hrát ji ale můžete i doma nebo na zahradě. Své využití najde i při různých dětských akcích, oslavách anebo třeba na Den dětí nebo na tábory, na dovolenou atd. 

Obsahuje pohádky jako Otesánek, Hrnečku, vař!, O veliké řepě, O 3 prasátkách, O neposlušných kůzlátkách, Sůl nad Zlato, Zlatovláska, O zlaté rybce, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Kráska a zvíře, O pejskovi a kočičce a další známé pohádky. 

Součástí hry je:

  • 15 úkolů (stanovišť)
  • 1 list se 3 kartičkami k zapisování písmenek z tajenky
  • 1 list A4 se 2 pamětními listy pro holky i kluky ve velikosti A5 + 1 diplom A4
  • Řešení pohádek

Tajenka stezky vyjde: POKLAD JE 12 KROKŮ VPRAVO 

PŘÍPRAVA HRY

Příprava hry není náročná, stačí vytisknout, rozmístit, připravit dětem závěrečný poklad dle instrukcí, rozdat hrací karty a zábava může začít. Jednotlivé úkoly jsou ve formátu A4, můžete je tedy vytisknout, zalaminovat a pověsit třeba na strom, nebo na tiskárně nastavit tisk 2 stran na 1 list a vyrobit si tak menší formát A5, který třeba někde schováte. Nebo laminovat vůbec nemusíte a jednotlivé úkoly svinete do ruličky a ovážete provázkem jako pergamen. Způsob hry necháme zcela na Vás. Můžete si venku vytvořit stanoviště, karty schovávat, nebo hrát doma.

Z POHÁDKY DO POHÁDKY 2 Z POHÁDKY DO POHÁDKY 2
Z POHÁDKY DO POHÁDKY 2 Pohádková stezka (bojovka) Z POHÁDKY DO POHÁDKY 2  volně navazuje na naší předchozí stezku, ale obsahuje zase úplně jiné pohádky, takže pokud se Vašim dětem líbila naše předchozí pohádková stezka Z POHÁDKY DO POHÁDKY, jistě je potěšíte zase novými stanovišti s dalšími pohádkami, protože pohádek není nikdy dost :-). Hra je určená převážně k hraní venku k vytvoření pohádkové stezky s jednotlivými stanovišti, kde děti plní úkoly a zapisují si písmenka do tajenky (hrací kartu máte součástí hry). Hrát ji ale můžete i doma nebo na zahradě. Své využití najde i při různých dětských akcích, oslavách anebo třeba na Den dětí nebo na tábory, na dovolenou atd.  Obsahuje pohádky jako Otesánek, Hrnečku, vař!, O veliké řepě, O 3 prasátkách, O neposlušných kůzlátkách, Sůl nad Zlato, Zlatovláska, O zlaté rybce, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Kráska a zvíře, O pejskovi a kočičce a další známé pohádky.  Součástí hry je: 15 úkolů (stanovišť) 1 list se 3 kartičkami k zapisování písmenek z tajenky 1 list A4 se 2 pamětními listy pro holky i kluky ve velikosti A5 + 1 diplom A4 Řešení pohádek Tajenka stezky vyjde: POKLAD JE 12 KROKŮ VPRAVO  PŘÍPRAVA HRY Příprava hry není náročná, stačí vytisknout, rozmístit, připravit dětem závěrečný poklad dle instrukcí, rozdat hrací karty a zábava může začít. Jednotlivé úkoly jsou ve formátu A4, můžete je tedy vytisknout, zalaminovat a pověsit třeba na strom, nebo na tiskárně nastavit tisk 2 stran na 1 list a vyrobit si tak menší formát A5, který třeba někde schováte. Nebo laminovat vůbec nemusíte a jednotlivé úkoly svinete do ruličky a ovážete provázkem jako pergamen. Způsob hry necháme zcela na Vás. Můžete si venku vytvořit stanoviště, karty schovávat, nebo hrát doma.
148815
Nezařazené k předmětu>Venkovní stezky, aktivity>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Pohádky
105.00