Zábavné aktivity

Předmět:
Nezařazené k předmětu
Ročník:
Školní družina, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Kategorie:
Didaktické hry, Přípravy hodiny/lekce, Projekty
Téma:
Halloween
Počet stran:
13
Velikost: 14.36 MB
Nahráno: 25. 10. 2021
Cena:
50 Kč vč. DPH

🎃Halloween je za dveřmi 🎃

Už máte nachystané aktivity na lampiónový průvod, nebo na zábavné dopoledne/odpoledne s dětmi? 👩‍👦‍👦🚸

Nabízím soubor se 7 aktivitami, které si rozmístíte po nějaké Vámi určené trase🌲a děti na každém stanovišti zapíší výsledek do tajenky, kterou Vy jim na začátku předáte. Na konci po vyplnění tajenky se dětem ukáže slovo, které je velmi spojené právě s lampiónovým průvodem či Halloweenem🎃. 

Mohou též obdržet diplom za splnění úkolů.👻

Sada tedy obsahuje: 
▪️7 aktivit s popisem (celkem 13 stran)

▪️křížovku (na 1 straně jsou 4: dotisknete si dle počtu dětí)

▪️diplom (pouze připíšete jméno dítěte)

Zábavné aktivity Zábavné aktivity
🎃Halloween je za dveřmi 🎃 Už máte nachystané aktivity na lampiónový průvod, nebo na zábavné dopoledne/odpoledne s dětmi? 👩‍👦‍👦🚸 Nabízím soubor se 7 aktivitami, které si rozmístíte po nějaké Vámi určené trase🌲a děti na každém stanovišti zapíší výsledek do tajenky, kterou Vy jim na začátku předáte. Na konci po vyplnění tajenky se dětem ukáže slovo, které je velmi spojené právě s lampiónovým průvodem či Halloweenem🎃.  Mohou též obdržet diplom za splnění úkolů.👻 Sada tedy obsahuje:  ▪️7 aktivit s popisem (celkem 13 stran) ▪️křížovku (na 1 straně jsou 4: dotisknete si dle počtu dětí) ▪️diplom (pouze připíšete jméno dítěte)
74486
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Přípravy hodiny/lekce>Projekty>Školní družina>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Halloween
50.00