Halloweenské modelovací podložky (omalovánky)

Počet stran:
26
Velikost: 8.32 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
18. 10. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

V souboru se nachází 12 černobílých a 12 barevných obrázků s halloweenskou tématikou, které jsou připravené na dotvoření modelínou, obtahování, vyšívání po obrysu nebo případně i jako omalovánky. Najdete tu motivy pavouka, ducha, kočky, pavučiny, lektvaru, klobouku, čarodějnice, netopýra, koštěte, mumie, bonbonu a dýně. Cílem hry je rozvoj jemné motoriky, fantazie a představivosti. Lze je použít i jako motivaci k halloweenským tématům.

Postup: Soubor si vytiskněte a stránky zalaminujte, aby se zvýšila životnost podložek a modelína je nezašpinila. Poté si děti dotvoří obrázky podle fantazie. Podložky po práci otřete nebo opláchněte a dají se používat i další roky.

Potřebné pomůcky: tiskárna, laminovačka nebo tvrdší papír, věci na dotvoření - modelína, pastelky nebo nějaké dekorace, podzimní přírodniny.

Další moje podobné soubory najdete zde:
Tvoření s listy
Tvoření s kaštany
Podzimní modelovací podložky (omalovánky)
Girlanda, výzdoba třídy a omalovánky - téma Podzim
Tvořivá školní taška

Podívejte se i na ostatní materiály z mé nabídky.

Další produkty od autora Petra Naske

410903
Pracovní činnosti
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
V souboru se nachází legenda o svatém Martinovi a šest barevných obrázků se svatomartinskou tématikou, které jsou
29.00 Kč
413168
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
V souboru se nachází legenda a vystřihovánka na téma sv. Martin. Najdete tu legendu o sv. Martinovi a 3 autorské obrázky
25.00 Kč
431527
Pracovní činnosti
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
V souboru se nachází legenda o svatém Mikuláši a šest barevných obrázků s jeho tématikou, které jsou připravené na
29.00 Kč
252774
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
V souboru se nachází legenda o sv. Valentýnovi a 23 barevných a 23 černobílých autorských obrázků , které jsou
39.00 Kč
Halloweenské modelovací podložky (omalovánky) Halloweenské modelovací podložky (omalovánky)
V souboru se nachází 12 černobílých a 12 barevných obrázků s halloweenskou tématikou, které jsou připravené na dotvoření modelínou, obtahování, vyšívání po obrysu nebo případně i jako omalovánky. Najdete tu motivy pavouka, ducha, kočky, pavučiny, lektvaru, klobouku, čarodějnice, netopýra, koštěte, mumie, bonbonu a dýně. Cílem hry je rozvoj jemné motoriky, fantazie a představivosti. Lze je použít i jako motivaci k halloweenským tématům. Postup: Soubor si vytiskněte a stránky zalaminujte, aby se zvýšila životnost podložek a modelína je nezašpinila. Poté si děti dotvoří obrázky podle fantazie. Podložky po práci otřete nebo opláchněte a dají se používat i další roky. Potřebné pomůcky: tiskárna, laminovačka nebo tvrdší papír, věci na dotvoření - modelína, pastelky nebo nějaké dekorace, podzimní přírodniny. Další moje podobné soubory najdete zde: Tvoření s listy Tvoření s kaštany Podzimní modelovací podložky (omalovánky) Girlanda, výzdoba třídy a omalovánky - téma Podzim Tvořivá školní taška Podívejte se i na ostatní materiály z mé nabídky.
UUCZ-396812
Pracovní činnosti>Výtvarná výchova>Nezařazené k předmětu>Omalovánky>Výzdoba třídy>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Halloween, Dušičky>Podzim
35.00