ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ

Předmět:
Přírodověda, Prvouka
Ročník:
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Kategorie:
Kalendář pro děti, Výzdoba třídy
Téma:
Jaro, Léto, Podzim, Zima, Počasí, Roční období
Počet stran:
20
Velikost: 3.71 MB
Nahráno: 24. 1. 2023
Upraveno: 24. 1. 2023
Cena:
49 Kč vč. DPH

ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ 

Soubor obsahuje 4 ilustrované karty znázorňující roční období. Karty jsou vhodné pro děti různého věku a mohou posloužit i jako výzdoba třídy. 

OBSAH SOUBORU:

♥ 20 karet 

♥ 4 ilustrované karty znázorňující roční období

♥ 4 karty s názvy ročních období

♥ 12 kartiček s názvy měsíců 

Mé doporučení: soubor je dobré vytisknout, rozstříhat a zalaminovat.

Ilustrace: Miroslav Milička

Předmět koupě je produktem duševního vlastnictví, proto je zakázáno jakékoliv jeho šíření nebo poskytování třetím osobám bez souhlasu autora.

ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ
ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ  Soubor obsahuje 4 ilustrované karty znázorňující roční období. Karty jsou vhodné pro děti různého věku a mohou posloužit i jako výzdoba třídy.  OBSAH SOUBORU: ♥ 20 karet  ♥ 4 ilustrované karty znázorňující roční období ♥ 4 karty s názvy ročních období ♥ 12 kartiček s názvy měsíců  Mé doporučení: soubor je dobré vytisknout, rozstříhat a zalaminovat. Ilustrace: Miroslav Milička Předmět koupě je produktem duševního vlastnictví, proto je zakázáno jakékoliv jeho šíření nebo poskytování třetím osobám bez souhlasu autora.
247266
Přírodověda>Prvouka>Kalendář pro děti>Výzdoba třídy>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>6.>7.>8.>9.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Jaro>Léto>Podzim>Zima>Počasí>Roční období
49.00