Dýňová stezka

Ročník:
Počet stran:
15
Velikost: 24.14 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 9. 2023
Cena:
55 Kč vč. DPH
Sdílet:

Příjemná podzimní stezka, která provede děti světem této rostlinky. Tento materiál se hodí do výuky nebo do školních družin pro 2. až 5. ročník.

Lze tisknout barevně i černobíle.

Detailní průběh hry:

Nejdříve rozmístěte úkoly po místnosti nebo ve venkovním prostředí, je jedno jestli děti budou plnit tyto úkoly chronologicky za sebou nebo na přeskáčku. Děti můžete rozdělit do skupin nebo je nechat samostatně.

Rozdejte jim hrací kartu. Nejdříve budou vyplňovat jen horní část karty. Děti budou chodit po jednotlivých úkolech. každý úkol má v sobě skryté nějaké číslo. Toto číslo poté zapíší do hrací karty k danému úkolu. Po splnění všech úkolů přijdou k místu, kde je bude čekat list s písmeny na závěrečné rozluštění šifry, kde podle čísla najdou správné písmeno. Tyto písmena budou psát na spodní část karty, kde jim vyjde tajenka.

Tip v průběhu hry:

Ve spodní části listu je vždy napsaná nějaká informativní zajímavost o dýních. Můžete dětem říci, ať si těchto informací všímají a na závěr stezky mohou děti poté sepsat, co vše se o dýních dozvěděly, nejlepší děti poté mohou dostat ještě nějakou odměnu navíc.

Další produkty od autora Petra Kunešová

437497
Matematika
Školní družina, 4., 5.
Omalovánky
Vánoční bojovka se zakládá na příběhu, ve kterém skřítkům byla odcizena jejich kouzelná vánoční hvězda. Musí ji získat
55.00 Kč
423515
Český jazyk
Školní družina, 2., 3.
Pracovní listy
Zábavné plnění úkolů na svatého Mikuláše. Děti procházejí peklem, ze kterého se musí vysvobodit. Vhodné při vyučování i
55.00 Kč
405106
Český jazyk
MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Materiál obsahuje příběh o sv. Martinovi, otázky k příběhu a obrázkové karty, na základě kterých mohou děti popsat
45.00 Kč
334782
Nezařazené k předmětu
Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Jedná se o skupinovou hru, která se báječně hodí do tříd na prvním stupni nebo do školních družin. Během této hry budou
57.00 Kč
Dýňová stezka Dýňová stezka
Příjemná podzimní stezka, která provede děti světem této rostlinky. Tento materiál se hodí do výuky nebo do školních družin pro 2. až 5. ročník. Lze tisknout barevně i černobíle. Detailní průběh hry: Nejdříve rozmístěte úkoly po místnosti nebo ve venkovním prostředí, je jedno jestli děti budou plnit tyto úkoly chronologicky za sebou nebo na přeskáčku. Děti můžete rozdělit do skupin nebo je nechat samostatně. Rozdejte jim hrací kartu. Nejdříve budou vyplňovat jen horní část karty. Děti budou chodit po jednotlivých úkolech. každý úkol má v sobě skryté nějaké číslo. Toto číslo poté zapíší do hrací karty k danému úkolu. Po splnění všech úkolů přijdou k místu, kde je bude čekat list s písmeny na závěrečné rozluštění šifry, kde podle čísla najdou správné písmeno. Tyto písmena budou psát na spodní část karty, kde jim vyjde tajenka. Tip v průběhu hry: Ve spodní části listu je vždy napsaná nějaká informativní zajímavost o dýních. Můžete dětem říci, ať si těchto informací všímají a na závěr stezky mohou děti poté sepsat, co vše se o dýních dozvěděly, nejlepší děti poté mohou dostat ještě nějakou odměnu navíc.
UUCZ-360417
Přírodověda>Prvouka>Pracovní listy>Venkovní stezky, aktivity>Školní družina>2.>3.>4.>5.>Halloween, Dušičky>Podzim
55.00