Jarní květiny - Demonstrační karty + Odstínová kolečka

Téma:
Počet stran:
9
Velikost: 26.85 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
16. 1. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Jarní květiny - Demonstrační karty + Odstínová kolečka

Demonstrašní karty s kolečky jsou část souboru Jarní květiny - Celá sada. 
Karty dítko seznámí se 18 rostlinami, které kvetou na jaře mezi prvními. K prvotní orientaci v názvech může pomoci i plakát s názvy a díky odstínovým kolečkům si dítě procvičí i barvy a jejich odstíny. 
Soubor je složen celkem ze 18 karet velikosti A5 a plakátu velikosti A4. Také ke kartám můžete využít 2 A4 strany s 24 barevnými kolečky, které jsou v barvách a odstínech malovaných květin a zadní strany v zelených odstínech velikosti A4.

Karty s sebou můžete vzít na zahradu a jednotlivé rostliny dle obrázků hledat a porovnávat. Můžete je využít jako předlohu pro modelování z plastelíny, kreslení nebo malování, ale i k tréninku abecedy nebo barev. 
K tréninku abecedy můžete využít klasickou skládací abecedu v podobě malých kartiček nebo jednoduše názvy napsat dle plakátu. 
Barvy mohou mladší děti ke květině přiřadit v základní podobě, starší děti mohou z nabídky vybírat i odstíny barev. 
Děti jsou ale velmi vynalézavé a tak na mnohé další možnosti využití karet zcela jistě přijdou samy. 

Květiny, které naleznete v souboru: Podběl obecný, Lecha jarní, Bledule jarní, Mařinka vonná, Hlaváček jarní, Jaterník podléška, Sasanka hajní, Sasanka pryskyřníkovitá, Blatouch bahenní, Orsej jarní, Plicník lékařský, Sněženka podsněžník, Křivatec žlutý, Violka vonná, Ptačinec velkokvětý, Prvosenka jarní, Dymnivka dutá, Česnek medvědí
Na plakátu chybí Česnek medvědí a Dymnivka dutá. 

Pomocí těchto materiálů si děti rozšíří slovní zásobu, naučí se nové druhy květin, procvičí zrakové vnímání, starší i čtení a psaní, také paměť a logické uvažování a mnoho dalších důležitých stránek. 

Další produkty od autora Petra Miklová - Materiálovník

306115
Občanská výchova
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Girlanda - Děti světa Tato pestrobarevná girlanda složena z obrázků 20 dětí z celého světa je skvělou volbou pro výzdobu
45.00 Kč
346355
Prvouka
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Kalendář pro děti
Karty měsíců 2024 Od ledna do prosince Soubor je složen celkem z 24 obrázků velikosti A5, které se váží k jednotlivým
40.00 Kč
242366
Přírodověda
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pexeso
Jarní květiny - Celá sada Celá sada obsahuje celkem 65 stran materiálu. Naleznete v ní: Pexeso s krabičkou Skládačky
160.00 Kč
320544
Přírodověda
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Lesní fotograf - příroda Fotograf je nová série souborů, která je obecně zaměřená na přírodu. Tato verze s názvem "Lesní
80.00 Kč
Jarní květiny - Demonstrační karty + Odstínová kolečka Jarní květiny - Demonstrační karty + Odstínová kolečka
Jarní květiny - Demonstrační karty + Odstínová kolečka Demonstrašní karty s kolečky jsou část souboru Jarní květiny - Celá sada.  Karty dítko seznámí se 18 rostlinami, které kvetou na jaře mezi prvními. K prvotní orientaci v názvech může pomoci i plakát s názvy a díky odstínovým kolečkům si dítě procvičí i barvy a jejich odstíny.  Soubor je složen celkem ze 18 karet velikosti A5 a plakátu velikosti A4. Také ke kartám můžete využít 2 A4 strany s 24 barevnými kolečky, které jsou v barvách a odstínech malovaných květin a zadní strany v zelených odstínech velikosti A4. Karty s sebou můžete vzít na zahradu a jednotlivé rostliny dle obrázků hledat a porovnávat. Můžete je využít jako předlohu pro modelování z plastelíny, kreslení nebo malování, ale i k tréninku abecedy nebo barev.  K tréninku abecedy můžete využít klasickou skládací abecedu v podobě malých kartiček nebo jednoduše názvy napsat dle plakátu.  Barvy mohou mladší děti ke květině přiřadit v základní podobě, starší děti mohou z nabídky vybírat i odstíny barev.  Děti jsou ale velmi vynalézavé a tak na mnohé další možnosti využití karet zcela jistě přijdou samy.  Květiny, které naleznete v souboru: Podběl obecný, Lecha jarní, Bledule jarní, Mařinka vonná, Hlaváček jarní, Jaterník podléška, Sasanka hajní, Sasanka pryskyřníkovitá, Blatouch bahenní, Orsej jarní, Plicník lékařský, Sněženka podsněžník, Křivatec žlutý, Violka vonná, Ptačinec velkokvětý, Prvosenka jarní, Dymnivka dutá, Česnek medvědí Na plakátu chybí Česnek medvědí a Dymnivka dutá.  Pomocí těchto materiálů si děti rozšíří slovní zásobu, naučí se nové druhy květin, procvičí zrakové vnímání, starší i čtení a psaní, také paměť a logické uvažování a mnoho dalších důležitých stránek. 
UUCZ-242381
Přírodověda>Prvouka>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Výzdoba třídy>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Jaro>Rostliny
35.00