Jarní květiny - Poznávací karty

Téma:
Počet stran:
12
Velikost: 24.58 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 1. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Jarní květiny - Poznávací karty

Poznávací karty jsou část souboru Jarní květiny - Celá sada. 
Karty 18 jarních květin v tomto souboru naleznete dvakrát - ve verzi s velkým tiskacím i psacím písmem. Ke kartám také získáte zadní stranu a plakát květin. 

Karty lze využít mnoha způsoby. Dítko může k tiskacímu písmu hledat psací a naopak. Také můžete karty proděrovat, dát na kroužek a brát s sebou na procházky - to je za mě ideální varianta a s tímto záměrem byly karty i vytvořeny. Dítě tak lehce "donutíte" více sledovat přírodu, zaměřit se na detaily a mít potřebu jít ven pátrat. Karty mohou sloužit jako předloha pro kreslení či malování nebo z nich můžete udělat součást vašeho domácího herbáře. Možností je zkrátka mnoho a se svými dětmi určitě na další možné využití narazíte. 

Květiny, které naleznete v souboru: Podběl obecný, Lecha jarní, Bledule jarní, Mařinka vonná, Hlaváček jarní, Jaterník podléška, Sasanka hajní, Sasanka pryskyřníkovitá, Blatouch bahenní, Orsej jarní, Plicník lékařský, Sněženka podsněžník, Křivatec žlutý, Violka vonná, Ptačinec velkokvětý, Prvosenka jarní, Dymnivka dutá, Česnek medvědí
Na plakátu chybí Česnek medvědí a Dymnivka dutá. 

Pomocí těchto materiálů si děti rozšíří slovní zásobu, naučí se nové druhy květin, starší i čtení a psaní, také paměť a mnoho dalších důležitých stránek. 

Soubor je složen celkem z 12 stran velikosti A4. 

Další produkty od autora Petra Miklová - Materiálovník

207456
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní stezky, aktivity
Podzim je v plném proudu a k tomu neodmyslitelně patří i sběr kaštanů a následné tvoření kaštánkových zvířátek. Mimo
35.00 Kč
385730
Vlastivěda
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Svatý Martin - Celá sada Tento soubor je složený z informačních karet různého typu, demonstračních karet, ozdobné
140.00 Kč
294149
Prvouka
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Živly - Karty her Část souboru Živly - Celá sada Tento soubor je možná trochu více mířen na pedagogy, kterým by mohl
35.00 Kč
231912
Vlastivěda
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Masopust - Masopustní masky a šable k dozdobení Tato část velkého souboru je složena ze 6 zvířecích masek - prase, vlk
35.00 Kč
Jarní květiny - Poznávací karty Jarní květiny - Poznávací karty
Jarní květiny - Poznávací karty Poznávací karty jsou část souboru Jarní květiny - Celá sada.  Karty 18 jarních květin v tomto souboru naleznete dvakrát - ve verzi s velkým tiskacím i psacím písmem. Ke kartám také získáte zadní stranu a plakát květin.  Karty lze využít mnoha způsoby. Dítko může k tiskacímu písmu hledat psací a naopak. Také můžete karty proděrovat, dát na kroužek a brát s sebou na procházky - to je za mě ideální varianta a s tímto záměrem byly karty i vytvořeny. Dítě tak lehce "donutíte" více sledovat přírodu, zaměřit se na detaily a mít potřebu jít ven pátrat. Karty mohou sloužit jako předloha pro kreslení či malování nebo z nich můžete udělat součást vašeho domácího herbáře. Možností je zkrátka mnoho a se svými dětmi určitě na další možné využití narazíte.  Květiny, které naleznete v souboru: Podběl obecný, Lecha jarní, Bledule jarní, Mařinka vonná, Hlaváček jarní, Jaterník podléška, Sasanka hajní, Sasanka pryskyřníkovitá, Blatouch bahenní, Orsej jarní, Plicník lékařský, Sněženka podsněžník, Křivatec žlutý, Violka vonná, Ptačinec velkokvětý, Prvosenka jarní, Dymnivka dutá, Česnek medvědí Na plakátu chybí Česnek medvědí a Dymnivka dutá.  Pomocí těchto materiálů si děti rozšíří slovní zásobu, naučí se nové druhy květin, starší i čtení a psaní, také paměť a mnoho dalších důležitých stránek.  Soubor je složen celkem z 12 stran velikosti A4. 
UUCZ-242384
Přírodověda>Prvouka>Didaktické hry>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Jaro>Rostliny
35.00