Souhvězdí

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
12
Velikost: 3.46 MB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
7. 1. 2024
Sdílet:

Prosvětlovací karty a příběhy názvů souhvězdí.

Karty jsou barevně orámované dle ročního období, ve kterém můžeme souhvězdí nejlépe pozorovat. Jarní - zelená, letní . červená, podzimní - oranžová, zimní - modrá a obtočnová (jsou vidět stále) - fialová.

Obsahuje 22 souhvězdí. Menší karty mají 11x9 cm. Na každé kartě je název, dané souhvězdí včetně obrázku, jak si ho lze představit a příběh, který se váže k jeho názvu. U některých souhvězdí jsou zmíněny i zajímavé informace, např. názvy nejjasnějších hvězd.

U větší karty (13x9 cm) je znázorněno souhvězdí a obrázek, můžete vyříznout hvězdy (nebo jen proděravět) a poté souhvězdí prosvětlovat na zeď.

Karty můžete zalaminovat, vystřihnout a malé karty případně upevnit na kolečko. Větší karty vytisknout buď na čtvrtku nebo normální papír a zalaminovat. Hvězdy lze vyříznout řežacím nožíkem (časově hodně náročné) nebo jen proděravět děrovačkou (v pdf jsou hvězdy žluté), tedy budou vidět na zdi kolečka.

Další produkty od autora Jaroslav Pytlíček

163771
Přírodověda
ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Planety, souhvězdí, vesmírné objekty, historie dobývání vesmíru a fáze Měsíce. Souhvězdí Obsahuje 22 souhvězdí. Menší
295.00 Kč
108593
Vlastivěda
Školní družina, 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Hra na postřeh, kdy úkolem je co nejrychleji najít stejný symbol na dvou kartách. Tematicky zaměřená na české památky. V
75.00 Kč
3418
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Kolíčkování
Přiřazování mláďat (či nižších vývojových stádií) k dospělým jedincům. Obsahem je 32 karet 6x9 cm - 30 karet se zvířaty
65.00 Kč
191609
Prvouka
MŠ - předškoláci, 1.
Domino
Sada 9 her a aktivit pro předškoláky tematicky zaměřená na ptáky vyskytující se v Česku. Obsah: Najdi stín Aktivita
120.00 Kč
Souhvězdí Souhvězdí
Prosvětlovací karty a příběhy názvů souhvězdí. Karty jsou barevně orámované dle ročního období, ve kterém můžeme souhvězdí nejlépe pozorovat. Jarní - zelená, letní . červená, podzimní - oranžová, zimní - modrá a obtočnová (jsou vidět stále) - fialová. Obsahuje 22 souhvězdí. Menší karty mají 11x9 cm. Na každé kartě je název, dané souhvězdí včetně obrázku, jak si ho lze představit a příběh, který se váže k jeho názvu. U některých souhvězdí jsou zmíněny i zajímavé informace, např. názvy nejjasnějších hvězd. U větší karty (13x9 cm) je znázorněno souhvězdí a obrázek, můžete vyříznout hvězdy (nebo jen proděravět) a poté souhvězdí prosvětlovat na zeď. Karty můžete zalaminovat, vystřihnout a malé karty případně upevnit na kolečko. Větší karty vytisknout buď na čtvrtku nebo normální papír a zalaminovat. Hvězdy lze vyříznout řežacím nožíkem (časově hodně náročné) nebo jen proděravět děrovačkou (v pdf jsou hvězdy žluté), tedy budou vidět na zdi kolečka.
UUCZ-2883
Přírodověda>Prvouka>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>6.>7.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Vesmír
145.00