Souhvězdí

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
12
Velikost: 3.46 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
23. 6. 2022
Cena:
130 Kč vč. DPH
Sdílet:

Prosvětlovací karty a příběhy názvů souhvězdí.

Karty jsou barevně orámované dle ročního období, ve kterém můžeme souhvězdí nejlépe pozorovat. Jarní - zelená, letní . červená, podzimní - oranžová, zimní - modrá a obtočnová (jsou vidět stále) - fialová.

Obsahuje 22 souhvězdí. Menší karty mají 11x9 cm. Na každé kartě je název, dané souhvězdí včetně obrázku, jak si ho lze představit a příběh, který se váže k jeho názvu. U některých souhvězdí jsou zmíněny i zajímavé informace, např. názvy nejjasnějších hvězd.

U větší karty (13x9 cm) je znázorněno souhvězdí a obrázek, můžete vyříznout hvězdy (nebo jen proděravět) a poté souhvězdí prosvětlovat na zeď.

Karty můžete zalaminovat, vystřihnout a malé karty případně upevnit na kolečko. Větší karty vytisknout buď na čtvrtku nebo normální papír a zalaminovat. Hvězdy lze vyříznout řežacím nožíkem (časově hodně náročné) nebo jen proděravět děrovačkou (v pdf jsou hvězdy žluté), tedy budou vidět na zdi kolečka.

Další produkty od autora Gabriela Bodenlosová

789
Prvouka
Školní družina, 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Podle popisu hledáme zvíře, celkem je 30 karet. Karty rozdáme mezi děti (někdo může mít 2 karty). První přečte popis
50.00 Kč
118413
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Sada 10 aktivit s obrázky cizokrajných zvířat, které děti znají ze zoo. V sadě naleznete: postřehovka - celkem 30
100.00 Kč
97431
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Označení správné stopy u 30 zvířat. Součástí je i karta se správným řešením.
49.00 Kč
2879
Prvouka
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
10 herních karet s obrázky domácích zvířat Kartičky se dají do sáčku či krabičky a každý (či skupinka) si vybere hrací
30.00 Kč
Souhvězdí Souhvězdí
Prosvětlovací karty a příběhy názvů souhvězdí. Karty jsou barevně orámované dle ročního období, ve kterém můžeme souhvězdí nejlépe pozorovat. Jarní - zelená, letní . červená, podzimní - oranžová, zimní - modrá a obtočnová (jsou vidět stále) - fialová. Obsahuje 22 souhvězdí. Menší karty mají 11x9 cm. Na každé kartě je název, dané souhvězdí včetně obrázku, jak si ho lze představit a příběh, který se váže k jeho názvu. U některých souhvězdí jsou zmíněny i zajímavé informace, např. názvy nejjasnějších hvězd. U větší karty (13x9 cm) je znázorněno souhvězdí a obrázek, můžete vyříznout hvězdy (nebo jen proděravět) a poté souhvězdí prosvětlovat na zeď. Karty můžete zalaminovat, vystřihnout a malé karty případně upevnit na kolečko. Větší karty vytisknout buď na čtvrtku nebo normální papír a zalaminovat. Hvězdy lze vyříznout řežacím nožíkem (časově hodně náročné) nebo jen proděravět děrovačkou (v pdf jsou hvězdy žluté), tedy budou vidět na zdi kolečka.
UUCZ-2883
Přírodověda>Prvouka>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>6.>7.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Vesmír
130.00