Zimní stopování - Girlanda

Počet stran:
21
Velikost: 36.37 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 1. 2024
Sdílet:

Zimní stopování - Girlanda
Část souboru Zimní stopování - Celá sada

Tato pestrobarevná girlanda je složena z 20 ručně malovaných obrázků zvířat, která můžeme potkat v zimním období a seznamové karty se všemi zvířaty s rodovým i druhovým jménem. 

Na kartách jsou: liška, medvěd, jezevec, kuna, srnec, jelen, kos, vrána, vlk, bobr, ondatra, sýkora, vydra, veverka, zajíc, prase, bažant, mýval, labuť a kachna. 

Taková girlanda je skvělou volbou pro výzdobu třídy. Výzdoba girlandami je efektivní, rychlá a snadná. Navíc se mohou snadno zapojit i děti, což ulehčí práci i paní učitelce :) 

Soubor tedy obsahuje 20 stran k pověšení + seznamovou kartu. 

Tisk je ideální ve velikosti A4, ale obrázky ani na papíru A5 zcela nezaniknou. Obrázky jsou vysoce kvalitní a je dobré je tisknout ve fotorežimu a následně laminovat. 

Další produkty od autora Petra Miklová - Materiálovník

295432
Prvouka
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Živly - Informační karty + kruh živlů s trojsložkou Část souboru Živly - Celá sada V souboru naleznete celkem 5
35.00 Kč
343984
Výtvarná výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Obří omalovánka - Uvítací Jedná se o omalovánku, která je složena z 9 stran velikosti A4. Takové omalovánky mohou být
35.00 Kč
366750
Výtvarná výchova
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Obří jednotažková omalovánka - Vlaštovčí Jedná se o omalovánku, která je složena z 9 stran velikosti A4. Mimo omalovánku
35.00 Kč
222367
Vlastivěda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Pracovní listy a karty činností si můžete do kalendáře libovolně nakombinovat, jak se vám zrovna bude hodit. V souboru
50.00 Kč
Zimní stopování - Girlanda Zimní stopování - Girlanda
Zimní stopování - Girlanda Část souboru Zimní stopování - Celá sada Tato pestrobarevná girlanda je složena z 20 ručně malovaných obrázků zvířat, která můžeme potkat v zimním období a seznamové karty se všemi zvířaty s rodovým i druhovým jménem.  Na kartách jsou: liška, medvěd, jezevec, kuna, srnec, jelen, kos, vrána, vlk, bobr, ondatra, sýkora, vydra, veverka, zajíc, prase, bažant, mýval, labuť a kachna.  Taková girlanda je skvělou volbou pro výzdobu třídy. Výzdoba girlandami je efektivní, rychlá a snadná. Navíc se mohou snadno zapojit i děti, což ulehčí práci i paní učitelce :)  Soubor tedy obsahuje 20 stran k pověšení + seznamovou kartu.  Tisk je ideální ve velikosti A4, ale obrázky ani na papíru A5 zcela nezaniknou. Obrázky jsou vysoce kvalitní a je dobré je tisknout ve fotorežimu a následně laminovat. 
UUCZ-440388
Přírodověda>Prvouka>Nezařazené k předmětu>Výzdoba třídy>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Zima>Živočichové>Ptáci>Savci
40.00