Cesta za pokladem - kraje ČR

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
20
Velikost: 10.38 MB
Typ souboru: ppsx
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 9. 2022
Sdílet:

Žraloci, krakatice, vrak lodě a k tomu všemu truhla plná zlata! Dobrodružná hra vede přes ostrov. Na cestě k získání pokladu však číhá hned 15 nástrah v podobě více či méně komplikovaných otázek týkajících se krajů České republiky.

V NOVÉ sérii her v PowerPointu je úkolem žáků proklestit si cestu pobřežím ostrova a nakonec i přes samotný ostrov až k truhle s pokladem. Na cestě musí žáci vyřešit hned 15 více či méně komplikovaných otázek týkajících se krajů ČR.

Soutěžit může jak jednotlivec, tak celá třída. Graficky velice příjemná hra je velice jednoduchá na ovládání, takže ji kupříkladu na interaktivní tabuli zvládnou ovládat i děti. Pokud se vám hra bude líbit, sledujte i nadále mé produkty, další pirátské hry budou následovat v rychlém sledu!

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

106265
Český jazyk
1., 2.
Didaktické hry
V PowerPoint hře je úkolem žáků dle zobrazujících se nápověd a postupně se odkrývajících částí obrázku poznat, o jaké
40.00 Kč
145818
Cizí jazyky
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Pravidla jsou prostá. Za každou z čárek se ukrývající písmeno a jako strašák postupně přibývající stavba ŠIBENICE, na
30.00 Kč
41632
Český jazyk
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se
30.00 Kč
116244
Přírodověda
4., 5.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! se žáci hravou formou seznamují s ročními obdobími a
35.00 Kč
Cesta za pokladem - kraje ČR Cesta za pokladem - kraje ČR
Žraloci, krakatice, vrak lodě a k tomu všemu truhla plná zlata! Dobrodružná hra vede přes ostrov. Na cestě k získání pokladu však číhá hned 15 nástrah v podobě více či méně komplikovaných otázek týkajících se krajů České republiky. V NOVÉ sérii her v PowerPointu je úkolem žáků proklestit si cestu pobřežím ostrova a nakonec i přes samotný ostrov až k truhle s pokladem. Na cestě musí žáci vyřešit hned 15 více či méně komplikovaných otázek týkajících se krajů ČR. Soutěžit může jak jednotlivec, tak celá třída. Graficky velice příjemná hra je velice jednoduchá na ovládání, takže ji kupříkladu na interaktivní tabuli zvládnou ovládat i děti. Pokud se vám hra bude líbit, sledujte i nadále mé produkty, další pirátské hry budou následovat v rychlém sledu!
UUCZ-174702
Vlastivěda>Didaktické hry>5.
45.00