Cesta za pokladem - kraje ČR

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
20
Velikost: 10.38 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 9. 2022
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Žraloci, krakatice, vrak lodě a k tomu všemu truhla plná zlata! Dobrodružná hra vede přes ostrov. Na cestě k získání pokladu však číhá hned 15 nástrah v podobě více či méně komplikovaných otázek týkajících se krajů České republiky.

V NOVÉ sérii her v PowerPointu je úkolem žáků proklestit si cestu pobřežím ostrova a nakonec i přes samotný ostrov až k truhle s pokladem. Na cestě musí žáci vyřešit hned 15 více či méně komplikovaných otázek týkajících se krajů ČR.

Soutěžit může jak jednotlivec, tak celá třída. Graficky velice příjemná hra je velice jednoduchá na ovládání, takže ji kupříkladu na interaktivní tabuli zvládnou ovládat i děti. Pokud se vám hra bude líbit, sledujte i nadále mé produkty, další pirátské hry budou následovat v rychlém sledu!

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

42077
Matematika
4.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci procvičí problematiku převodů jednotek. Žáci
35.00 Kč
44600
Biologie
4., 5., 6.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti
35.00 Kč
44030
Vlastivěda
4., 5.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci rozšíří své vědomosti z vlastivědy. Žáci
30.00 Kč
65533
Matematika
4., 5., 6.
Didaktické hry
Už žádná neznámá a pro žáky těžko pochopitelné písmeno x! V PowerPoint hře založené na motivech televizní show Chceš být
35.00 Kč
Cesta za pokladem - kraje ČR Cesta za pokladem - kraje ČR
Žraloci, krakatice, vrak lodě a k tomu všemu truhla plná zlata! Dobrodružná hra vede přes ostrov. Na cestě k získání pokladu však číhá hned 15 nástrah v podobě více či méně komplikovaných otázek týkajících se krajů České republiky. V NOVÉ sérii her v PowerPointu je úkolem žáků proklestit si cestu pobřežím ostrova a nakonec i přes samotný ostrov až k truhle s pokladem. Na cestě musí žáci vyřešit hned 15 více či méně komplikovaných otázek týkajících se krajů ČR. Soutěžit může jak jednotlivec, tak celá třída. Graficky velice příjemná hra je velice jednoduchá na ovládání, takže ji kupříkladu na interaktivní tabuli zvládnou ovládat i děti. Pokud se vám hra bude líbit, sledujte i nadále mé produkty, další pirátské hry budou následovat v rychlém sledu!
UUCZ-174702
Vlastivěda>Didaktické hry>5.
45.00