VLASTIVĚDNÉ OPAKOVACÍ KARTY - NOVODOBÉ ČESKÉ DĚJINY (50 OBOUSTRANNÝCH KARET)

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
5
Velikost: 2.84 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
25. 9. 2023
Cena:
29 Kč vč. DPH
Sdílet:

Dobrý den, milí kolegové. Prvně Vám chci velice poděkovat za zakoupení tohoto materiálu. V případě, že by se v souboru někde objevil nechtěný šotek v podobě překlepu či chyby, napište mi, prosím, a všechny nesrovnalosti opravím. Děkuji.

 

Soubor obsahuje:

50 oboustranných kartiček s otázkami a odpověďmi z dějepisné vlastivědné části na téma: Vlastivěda - Novodobé české dějiny

 

Náměty na využití:

1. Opakování na začátku hodiny.

Žák si vylosuje jednu otázku, kterou následně zodpoví. V případě nesprávné odpovědi se lze na danou otázku zaměřit v příští hodině. Pokud žák odpoví správně, může se posadit.

2. Ústní zkoušení - žák si vytahuje vámi zvolený počet otázek, na které musí odpovědět.

3. Kartičky vyvěsíme ve třídě.

Úkolem žáků je ve dvojici společně zapsat odpovědi do sešitu. Správnost zkontrolují žáci v různých skupinách sobě navzájem.

4. Odpovídající řetěz - soutěž, na kolik otázek po sobě dokážeš odpovědět bez chyby.

5. Rychlovka - na kolik otázek dokážeš odpovědět během časového limitu?

6. Kruhová hra - žáci si mezi sebou hází bombu a odpovídají na otázky, prohrává ten, u koho bomba vybuchne

 

Doporučuji tisknout barevně, oboustranně v případě, že chcete mít z druhé strany správnou odpověď. Pro znovuvyužitelnost doporučuji zalaminovat. Kartičky jsou uzpůsobeny pro řezání na řezačce.

Další produkty od autora Lukáš Kulhánek

329341
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Popis : Známá hra Aktivity = Activity, v tomto případě v anglickém jazyce, zaměřená na téma: Zvířata. Obsah : Soubor
29.00 Kč
381445
Anglický jazyk
4., 5., 6., 7., 8., 9.
Ostatní
Obsah : Soubor obsahuje celkem 54 kartiček s vyplněnými slovíčky na hru Aktivity v anglickém jazyce na téma – HALLOWEEN
29.00 Kč
339204
Matematika
2.
Ostatní
Jedná se o 3 sady loveckých kartiček zaměřených na sčítání a odčítání čísel do 100, na kterých se nachází právě
29.00 Kč
309315
Český jazyk
2., 3., 4., 5.
Ostatní
Popis : Známá hra Aktivity v tomto případě v českém jazyce, zaměřená na téma: SLOVESA. Obsah: Soubor obsahuje celkem 60
29.00 Kč
VLASTIVĚDNÉ OPAKOVACÍ KARTY - NOVODOBÉ ČESKÉ DĚJINY (50 OBOUSTRANNÝCH KARET) VLASTIVĚDNÉ OPAKOVACÍ KARTY - NOVODOBÉ ČESKÉ DĚJINY (50 OBOUSTRANNÝCH KARET)
Dobrý den, milí kolegové. Prvně Vám chci velice poděkovat za zakoupení tohoto materiálu. V případě, že by se v souboru někde objevil nechtěný šotek v podobě překlepu či chyby, napište mi, prosím, a všechny nesrovnalosti opravím. Děkuji.   Soubor obsahuje: 50 oboustranných kartiček s otázkami a odpověďmi z dějepisné vlastivědné části na téma: Vlastivěda - Novodobé české dějiny   Náměty na využití: 1. Opakování na začátku hodiny. Žák si vylosuje jednu otázku, kterou následně zodpoví. V případě nesprávné odpovědi se lze na danou otázku zaměřit v příští hodině. Pokud žák odpoví správně, může se posadit. 2. Ústní zkoušení - žák si vytahuje vámi zvolený počet otázek, na které musí odpovědět. 3. Kartičky vyvěsíme ve třídě. Úkolem žáků je ve dvojici společně zapsat odpovědi do sešitu. Správnost zkontrolují žáci v různých skupinách sobě navzájem. 4. Odpovídající řetěz - soutěž, na kolik otázek po sobě dokážeš odpovědět bez chyby. 5. Rychlovka - na kolik otázek dokážeš odpovědět během časového limitu? 6. Kruhová hra - žáci si mezi sebou hází bombu a odpovídají na otázky, prohrává ten, u koho bomba vybuchne   Doporučuji tisknout barevně, oboustranně v případě, že chcete mít z druhé strany správnou odpověď. Pro znovuvyužitelnost doporučuji zalaminovat. Kartičky jsou uzpůsobeny pro řezání na řezačce.
UUCZ-375185
Vlastivěda>Ostatní>5.
29.00