Anglické Activity

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
143
Velikost: 3.69 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 8. 2022
Cena:
55 Kč vč. DPH
Sdílet:

378 kartiček se 3 pojmy (3 x 126) - tři různé obtížnosti, 13 herních ploch/způsobů hry (8 deskových ploch,

2 spinnery (nutné použít fidget spinner s nalepenou šipkou) a 5 kostek).

 

Obsah: 378 kartiček se 3 pojmy (3 x 126) - tři různé obtížnosti, 13 herních ploch/způsobů hry (8 deskových ploch,

2 spinnery (nutné použít fidget spinner s nalepenou šipkou) a 5 kostek).

Pomůcky: kostka (klasická herní), fidget spinner (není nutný - záleží na zvolené herní ploše), figurky

Popis: 

  • červené karty - nejjednodušší (1 bod)
  • žluté karty - střední obtížnost (2 body)
  • zelené karty - nejtěžší (3 body)

Lze hrát pouze s jednou barvou karet. Záleží na tom, jakou obtížnost potřebujeme.

Pro 7. - 9. ročník doporučuji hrát se všemi balíčky, 6. ročník zvládne červené a žluté karty, 4. - 5. ročník zvládne červené karty (Pokud začínají s AJ od 1. ročníku). 

Podle náročnosti karet zvolíme i herní plochu, se kterou budeme hrát. K dispozici má každá barva svou plochu/spinner/kostku. Pokud hrajeme se všemi kartami, je k dispozici opět herní plocha (Zvolíme tu, která nám vyhovuje - buď tu, která určuje obtížnost a aktivitu nebo tu, která určuje pouze aktivitu a obtížnost si zvolí hráči sami.)/spinner/kostka. Herní plochy bez obrázků činností vyžadují použití spinneru/kostky k určení činnosti. Hra je určena pro skupinovou práci (stejně jako klasické Activity nebo náš český Kufr).

Hra: Týmy postaví figurku na start. Každý tým hází kostkou, která určí o kolik políček se posune dopředu. Podle políčka si vezmou kartu a vykonají činnost (jeden z týmu), která jim byla určena. Pokud spoluhráči uhodnou pojem z kartičky, mohou v příštím kole postoupit dál. Tým, který pojem neuhodne, zůstává na políčku a v dalším kole si opět vezme kartu ze stejného balíčku a vykoná stejnou aktivitu (jiný pojem). Vyhrává tým, který se dostane jako první do cíle.

Karty a herní plochy doporučuji zalaminovat. Pozor! Dokument je na šířku. Při správně zvolené variantě tisku se vytisknou i zadní části karet.

Další produkty od autora Veronika Pospíšilová

2987
Anglický jazyk
2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
76 karet s popisem, co/koho mají žáci hledat. Popis: Učitel (nebo vybraný žák) čte kartičky a žáci hledají předmět nebo
30.00 Kč
2785
Anglický jazyk
5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Obsah: 10 témat (20 kartiček/1 téma) pro vypravování příběhů, šablona na psaní příběhu. Celkem tedy 200 kartiček. Témata
30.00 Kč
2485
Informatika
3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Plakáty (A4,A5) a přehledy pro žáky. Obsah: 14 plakátů (velikost A4), 14 plakátů (velikost A5), malé karty s klávesovými
30.00 Kč
2224
Anglický jazyk
3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Obsah: 80 kartiček s Tongue Twisters - 10 stran jazykolamů po 8 kartičkách a 10 stran zadních stran. Popis: Tongue
30.00 Kč
Anglické Activity Anglické Activity
378 kartiček se 3 pojmy (3 x 126) - tři různé obtížnosti, 13 herních ploch/způsobů hry (8 deskových ploch, 2 spinnery (nutné použít fidget spinner s nalepenou šipkou) a 5 kostek).   Obsah: 378 kartiček se 3 pojmy (3 x 126) - tři různé obtížnosti, 13 herních ploch/způsobů hry (8 deskových ploch, 2 spinnery (nutné použít fidget spinner s nalepenou šipkou) a 5 kostek). Pomůcky: kostka (klasická herní), fidget spinner (není nutný - záleží na zvolené herní ploše), figurky Popis:  červené karty - nejjednodušší (1 bod) žluté karty - střední obtížnost (2 body) zelené karty - nejtěžší (3 body) Lze hrát pouze s jednou barvou karet. Záleží na tom, jakou obtížnost potřebujeme. Pro 7. - 9. ročník doporučuji hrát se všemi balíčky, 6. ročník zvládne červené a žluté karty, 4. - 5. ročník zvládne červené karty (Pokud začínají s AJ od 1. ročníku).  Podle náročnosti karet zvolíme i herní plochu, se kterou budeme hrát. K dispozici má každá barva svou plochu/spinner/kostku. Pokud hrajeme se všemi kartami, je k dispozici opět herní plocha (Zvolíme tu, která nám vyhovuje - buď tu, která určuje obtížnost a aktivitu nebo tu, která určuje pouze aktivitu a obtížnost si zvolí hráči sami.)/spinner/kostka. Herní plochy bez obrázků činností vyžadují použití spinneru/kostky k určení činnosti. Hra je určena pro skupinovou práci (stejně jako klasické Activity nebo náš český Kufr). Hra: Týmy postaví figurku na start. Každý tým hází kostkou, která určí o kolik políček se posune dopředu. Podle políčka si vezmou kartu a vykonají činnost (jeden z týmu), která jim byla určena. Pokud spoluhráči uhodnou pojem z kartičky, mohou v příštím kole postoupit dál. Tým, který pojem neuhodne, zůstává na políčku a v dalším kole si opět vezme kartu ze stejného balíčku a vykoná stejnou aktivitu (jiný pojem). Vyhrává tým, který se dostane jako první do cíle. Karty a herní plochy doporučuji zalaminovat. Pozor! Dokument je na šířku. Při správně zvolené variantě tisku se vytisknou i zadní části karet.
UUCZ-2377
Anglický jazyk>Didaktické hry>4.>5.>6.>7.>8.>9.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
55.00