HALLOWEEN - I have... Who has...? in colour

Předmět:
Počet stran:
5
Velikost: 883.5 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
26. 10. 2023
Cena:
39 Kč vč. DPH
Sdílet:

Procvičte zábavně slovíčka díky originálním, ručně kresleným obrázkům - v obrázkovém slovníčku a hře „I haveWho has…?“ na téma HALLOWEEN“. 

Zároveň také hrou procvičíte čtení, pozornost, postřeh a spolupráci ve skupině.

Materiál obsahuje 5 stran A4 – obrázkový slovníček a 22 kartiček s originálními ručně kreslenými obrázky se slovíčkem.

Materiál je určen k barevnému tisku .

Tip na práci s materiálem:

Aktivitu můžete začít s dětmi brainstormingem na téma HALLOWEEN, co vše se jim vybaví a co vše o tomto svátku ví. Co vše/jestli už ví, jak říci v anglickém jazyce. Společně můžete projít obrázky a přečíst si slova v obrázkovém slovníku. Obrázkový slovník lze i nastříhat a nechat samostatně, ve dvojicích či skupinkách děti přiřazovat správné slovíčko k obrázku – či naopak.

Slovník je dobré zezačátku i vystavit někde ve třídě, nebo rozdat dětem při prvních pokusech následující hry:

Hra „I haveWho has“?

Úkolem žáků je hezky po sobě přečíst všech 22 karet, které na sebe postupně navazují – vždy obrázek + slovíčko. Pokud je žáků méně než 22, vezmou si někteří do ruky více karet. Pokud jich je více, můžou někteří pracovat ve dvojici. Začít může kterýkoliv žák, který přečte celou svou kartu – přečte „I have … (musí znát slovíčko ke svému obrázku)“ a naváže otázkou „Who has… (zde přečte napsané slovíčko)“. Ten, který má obrázek znamenající právě přečtené slovíčko, může pokračovat ve hře a také přečte celou svoji kartu. Hra končí přečtením a odložením všech karet. Žáci mohou přečtené karty postupně odkládat do řady na lavici či připevnit na tabuli. Pokud je žáků přesně 22, můžou utvořit sami ze sebe dlouhého hada/kruh.

 

Zdroj obrázků ímo pro tento materiál nakreslila a vymalovala Pavlína Spáčilová

Další produkty od autora Jana Valášková

371704
Francouzský jazyk
Omalovánky
Díky kartičkám procvičíte s dětmi ranní činnosti ve francouzském jazyce , rozšíří si tak tematickou slovní zásobu ve
29.00 Kč
432795
Anglický jazyk
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Díky obrázkovému slovníčku a hře „I have… Who has…?“ zpestříte hodinu AJ, uvedete Vaše děti do tématu Vánoce a
35.00 Kč
424691
Anglický jazyk
7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Kolíčkování
Touto aktivitou zpestříte dětem hodinu, naučí se něco nového o Dni díkůvzdání a procvičíte s nimi čtení a paměť či
35.00 Kč
397358
Český jazyk
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Bingo
Díky hře Bingo si děti krásně procvičí postřeh a užijí zábavu. Materiál obsahuje 12 stran A4 – celkem 20 kartiček bingo
25.00 Kč
HALLOWEEN - I have... Who has...? in colour HALLOWEEN - I have... Who has...? in colour
Procvičte zábavně slovíčka díky originálním, ručně kresleným obrázkům - v obrázkovém slovníčku a hře „I haveWho has…?“ na téma HALLOWEEN“.  Zároveň také hrou procvičíte čtení, pozornost, postřeh a spolupráci ve skupině. Materiál obsahuje 5 stran A4 – obrázkový slovníček a 22 kartiček s originálními ručně kreslenými obrázky se slovíčkem. Materiál je určen k barevnému tisku . Tip na práci s materiálem: Aktivitu můžete začít s dětmi brainstormingem na téma HALLOWEEN, co vše se jim vybaví a co vše o tomto svátku ví. Co vše/jestli už ví, jak říci v anglickém jazyce. Společně můžete projít obrázky a přečíst si slova v obrázkovém slovníku. Obrázkový slovník lze i nastříhat a nechat samostatně, ve dvojicích či skupinkách děti přiřazovat správné slovíčko k obrázku – či naopak. Slovník je dobré zezačátku i vystavit někde ve třídě, nebo rozdat dětem při prvních pokusech následující hry: Hra „I haveWho has“? Úkolem žáků je hezky po sobě přečíst všech 22 karet, které na sebe postupně navazují – vždy obrázek + slovíčko. Pokud je žáků méně než 22, vezmou si někteří do ruky více karet. Pokud jich je více, můžou někteří pracovat ve dvojici. Začít může kterýkoliv žák, který přečte celou svou kartu – přečte „I have … (musí znát slovíčko ke svému obrázku)“ a naváže otázkou „Who has… (zde přečte napsané slovíčko)“. Ten, který má obrázek znamenající právě přečtené slovíčko, může pokračovat ve hře a také přečte celou svoji kartu. Hra končí přečtením a odložením všech karet. Žáci mohou přečtené karty postupně odkládat do řady na lavici či připevnit na tabuli. Pokud je žáků přesně 22, můžou utvořit sami ze sebe dlouhého hada/kruh.   Zdroj obrázků ímo pro tento materiál nakreslila a vymalovala Pavlína Spáčilová
UUCZ-393915
Anglický jazyk>Já mám, kdo má>3.>4.>5.>6.>7.>8.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Halloween, Dušičky
39.00