Konverzační kartičky AJ

Počet stran:
1
Velikost: 1.29 MB
Nahráno: 23. 8. 2022
Upraveno: 25. 8. 2022
Cena:
30 Kč vč. DPH

Konverzační kartičky na začátek školního roku - Verze AJ 

Vhodný, ozkoušený materiál do úvodních hodin AJ. 15 konverzačních témat - od letních zážitků, přes motivaci do nového školního roku po sebereflexi. Ideální socializační aktivita. Nutné znát svou třídu - jazykové i sociální klima! Připravené k tisku a laminaci. 

Tip na základní aktivitu: Žáky náhodně rozdělte do dvojic/trojic/čtveřic. Dejte jim časový limit, během kterého mají za úkol kartičky projít a komunikovat mezi sebou. Každou dvojici/skupinku navštivte, chvilku poslouchejte, zapojte se. Nehroťte chyby, spíše je neustále motivujte k mluvení. Chyby si, dle uvážení, můžete zaznamenávat na papír a v závěrečné reflexi je s žáky probrat. 

Úroveň: B1, B1+,B2 (SŠ, zdatné třídy VG/ZŠ) 

 

Další produkty od autora Adéla Vachuška Pešová

165914
Český jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
20 zásad efektivního učení - graficky atraktivně zpracovaný soubor 20 základních pravidel pro efektivní studium. Vhodné
30.00 Kč
165912
Český jazyk
7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Konverzační kartičky na třídnickou hodinu/do úvodních hodin ČJ Ozkoušené konverzační kartičky na úvodní hodiny, kdy je
30.00 Kč
Konverzační kartičky AJ Konverzační kartičky AJ
Konverzační kartičky na začátek školního roku - Verze AJ  Vhodný, ozkoušený materiál do úvodních hodin AJ. 15 konverzačních témat - od letních zážitků, přes motivaci do nového školního roku po sebereflexi. Ideální socializační aktivita. Nutné znát svou třídu - jazykové i sociální klima! Připravené k tisku a laminaci.  Tip na základní aktivitu: Žáky náhodně rozdělte do dvojic/trojic/čtveřic. Dejte jim časový limit, během kterého mají za úkol kartičky projít a komunikovat mezi sebou. Každou dvojici/skupinku navštivte, chvilku poslouchejte, zapojte se. Nehroťte chyby, spíše je neustále motivujte k mluvení. Chyby si, dle uvážení, můžete zaznamenávat na papír a v závěrečné reflexi je s žáky probrat.  Úroveň: B1, B1+,B2 (SŠ, zdatné třídy VG/ZŠ)   
UUCZ-165897
Anglický jazyk>CLIL>Cizí jazyky>Didaktické hry>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>8.>9.>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Léto>Prázdniny
30.00