Konverzační kartičky - Zpátky do školy

Ročník:
Téma:
Počet stran:
6
Velikost: 1.33 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 8. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

KONVERZAČNÍ KARTIČKY NA TÉMA ZPÁTKY DO ŠKOLY: RADY, ZÁŽITKY A PERSPEKTIVY

Počet otázek:
Materiál obsahuje 24 interaktivních otázek, které vám umožní sdílet a získávat rady, vzpomínat na zážitky a prozkoumávat perspektivy týkající se návratu do školy.

Pravidla a návod:
V materiálu najdete jednoduchá pravidla, jak se s kartičkami pracuje. Tyto konverzační kartičky můžete využívat k samostatnému tréninku nebo je začlenit do skupinových aktivit.

Témata otázek:
Otázky pokrývají různé aspekty zpátky do školy, včetně emocí, očekávání, cílů, přípravy a osobního růstu.

Vzdělávací hodnota:
Tyto kartičky vám umožní rozvíjet slovní zásobu spojenou se školním prostředím, posílit vyjadřovací schopnosti a diskutovat o relevantních tématech.

Cílová skupina:
Materiál je vhodný pro studenty, učitele, rodiče nebo všechny, kdo chtějí prozkoumat a sdílet své pohledy na návrat do školy.

Formát:
Kartičky jsou k dispozici ve formátu PDF, který si můžete vytisknout nebo používat na elektronických zařízeních.

Tip od autorky:
Kartičky využívám na začátek hodin Českého jazyka a literatury, pro uvolnění napětí a rozmlouvání se. Potom společně dáváme rady danému žákovi v rámci verbální i neverbální komunikace. Žáci vždy získají malou jedničku či body pokud opravdu mluví k danému tématu. Na mém profilu najdete další konverzační kartičky na různá témata. Pokud jste to své nenašli, kontaktujte mě prosím na [email protected] a já vám vyrobím kartičky na míru.

Další produkty od autora Michaela Matějovicová

346331
Český jazyk
7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
KONVERZAČNÍ KARTIČKY NA TÉMA NÁKUPY: PODPOŘTE SVÉ KONVERZAČNÍ DOVEDNOSTI! Počet otázek: Materiál obsahuje 24
30.00 Kč
412750
Český jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Název materiálu: Konverzační kartičky - Česká republika: Objevujme zemi za hranicemi učebnic Popis materiálu: O
30.00 Kč
346390
Český jazyk
5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
KONVERZAČNÍ KARTIČKY NA TÉMA PODZIM: OBJEVTE KOUZLO TOHOTO BAREVNÉHO OBDOBÍ! Počet otázek: Materiál obsahuje 24
30.00 Kč
394320
Český jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Název materiálu : Skupinová Práce - Poezie Jana Nerudy: Rozvoj Citlivosti K Poezii O Materiálu : Tento vzdělávací
40.00 Kč
Konverzační kartičky - Zpátky do školy Konverzační kartičky - Zpátky do školy
KONVERZAČNÍ KARTIČKY NA TÉMA ZPÁTKY DO ŠKOLY: RADY, ZÁŽITKY A PERSPEKTIVY Počet otázek: Materiál obsahuje 24 interaktivních otázek, které vám umožní sdílet a získávat rady, vzpomínat na zážitky a prozkoumávat perspektivy týkající se návratu do školy. Pravidla a návod: V materiálu najdete jednoduchá pravidla, jak se s kartičkami pracuje. Tyto konverzační kartičky můžete využívat k samostatnému tréninku nebo je začlenit do skupinových aktivit. Témata otázek: Otázky pokrývají různé aspekty zpátky do školy, včetně emocí, očekávání, cílů, přípravy a osobního růstu. Vzdělávací hodnota: Tyto kartičky vám umožní rozvíjet slovní zásobu spojenou se školním prostředím, posílit vyjadřovací schopnosti a diskutovat o relevantních tématech. Cílová skupina: Materiál je vhodný pro studenty, učitele, rodiče nebo všechny, kdo chtějí prozkoumat a sdílet své pohledy na návrat do školy. Formát: Kartičky jsou k dispozici ve formátu PDF, který si můžete vytisknout nebo používat na elektronických zařízeních. Tip od autorky: Kartičky využívám na začátek hodin Českého jazyka a literatury, pro uvolnění napětí a rozmlouvání se. Potom společně dáváme rady danému žákovi v rámci verbální i neverbální komunikace. Žáci vždy získají malou jedničku či body pokud opravdu mluví k danému tématu. Na mém profilu najdete další konverzační kartičky na různá témata. Pokud jste to své nenašli, kontaktujte mě prosím na [email protected] a já vám vyrobím kartičky na míru.
UUCZ-346589
Český jazyk>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Ostatní>5.>6.>7.>8.>9.>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Prázdniny
30.00