My CHRISTMAS stamp album - skládačka a obrázkový přehled

Předmět:
Téma:
Počet stran:
8
Velikost: 10.36 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 11. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

INFORMACE:
Tato skládačka umožní dětem procvičení vánoční slovní zásoby zábavným způsobem. Úkolem je nalepit známky ke správným popiskům. Děti mohou pracovat samostatně nebo ve dvojicích (případně ve skupince po 3-4). Děti si mohou výsledek zkontrolovat pomocí přehledu – osobně ale doporučuji kontrolu učitele a případnou zpětnou vazbu. Děti nechávám album i přečíst a případně pomohu s výslovností. Před prvním skládáním doporučuji projít si všechna slovíčka.

PŘÍPRAVA:
- Vytiskněte prázdné album i známky a oba listy zalaminujte. Známky poté vystřihněte a na šedá kolečka v albu nalepte drsnou část suchého zipu (doporučuji použít samolepící kolečka). Nakonec postupně přikládejte jemnou část zipu a známky (zip se díky tomu nalepí na přesnou část).
- Přehledy můžete vytisknout a rozdat dětem (volit můžete mezi barevnou a černobílou variantou, kterou si děti mohou vymalovat). Barevný přehled lze také vystavit na nástěnku nebo využít jako řešení pro samostatnou kontrolu (v tomto případě doporučuji list kvůli delší životnosti zalaminovat).

OBSAH:

  1. SKLÁDAČKA (12 známek a podložka velikosti A4)
  2. Barevný i černobílý PŘEHLED (s obrázky a popisky)

 

PŘEJI HODNĚ SPOKOJENÝCH DĚTÍ! :)

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

207294
Anglický jazyk
3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Dětmi oblíbená hra na procvičení/upevnění slovní zásoby a správné výslovnosti. Tato sada je vhodná pro období, ve kterém
39.00 Kč
76766
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Didaktické hry
Veselá kniha plná vánoční aktivit pro školkáčky i menší školáky (obtížnost se stupňuje). skládačky spojovačky hry se
139.00 Kč
125683
Grafomotorika
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Roztomilá sada pracovních listů do školky či pro prvňáčky. :) hledání odlišného obrázku v řadě spojování obrázků se
39.00 Kč
198566
Anglický jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
36 veselých kartiček s dětmi v kostýmu (s popiskem i bez) k procvičení slovní zásoby a komunikačních dovedností
39.00 Kč
My CHRISTMAS stamp album - skládačka a obrázkový přehled My CHRISTMAS stamp album - skládačka a obrázkový přehled
INFORMACE: Tato skládačka umožní dětem procvičení vánoční slovní zásoby zábavným způsobem. Úkolem je nalepit známky ke správným popiskům. Děti mohou pracovat samostatně nebo ve dvojicích (případně ve skupince po 3-4). Děti si mohou výsledek zkontrolovat pomocí přehledu – osobně ale doporučuji kontrolu učitele a případnou zpětnou vazbu. Děti nechávám album i přečíst a případně pomohu s výslovností. Před prvním skládáním doporučuji projít si všechna slovíčka. PŘÍPRAVA: - Vytiskněte prázdné album i známky a oba listy zalaminujte. Známky poté vystřihněte a na šedá kolečka v albu nalepte drsnou část suchého zipu (doporučuji použít samolepící kolečka). Nakonec postupně přikládejte jemnou část zipu a známky (zip se díky tomu nalepí na přesnou část). - Přehledy můžete vytisknout a rozdat dětem (volit můžete mezi barevnou a černobílou variantou, kterou si děti mohou vymalovat). Barevný přehled lze také vystavit na nástěnku nebo využít jako řešení pro samostatnou kontrolu (v tomto případě doporučuji list kvůli delší životnosti zalaminovat). OBSAH: SKLÁDAČKA (12 známek a podložka velikosti A4) Barevný i černobílý PŘEHLED (s obrázky a popisky)   PŘEJI HODNĚ SPOKOJENÝCH DĚTÍ! :)
UUCZ-222397
Anglický jazyk>Didaktické hry>Skládačky>Ostatní>2.>3.>4.>5.>6.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Vánoce
35.00