My HALLOWEEN stamp album - skládačka a obrázkový přehled

Předmět:
Počet stran:
8
Velikost: 11.11 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 10. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

INFORMACE:
Tato skládačka umožní dětem procvičení halloweenské slovní zásoby zábavným způsobem. Úkolem je přiřadit známky ke správným popiskům. Děti mohou pracovat samostatně nebo ve dvojicích (případně ve skupince po 3-4). Děti si mohou výsledek zkontrolovat pomocí přehledu – osobně ale doporučuji kontrolu učitele a případnou zpětnou vazbu. Děti nechávám album i přečíst a případně pomohu s výslovností. Před prvním skládáním doporučuji projít si všechna slovíčka.

PŘÍPRAVA:
- Vytiskněte prázdné album i známky a oba listy zalaminujte. Známky poté vystřihněte a na šedá kolečka v albu nalepte drsnou část suchého zipu (doporučuji použít samolepící kolečka). Nakonec postupně přikládejte jemnou část zipu a známky (zip se díky tomu nalepí na přesnou část).
- Přehledy můžete vytisknout a rozdat dětem (volit můžete mezi barevnou a černobílou variantou, kterou si děti mohou vymalovat). Barevný přehled lze také vystavit na nástěnku nebo využít jako řešení pro samostatnou kontrolu (v tomto případě doporučuji list kvůli delší životnosti zalaminovat).

OBSAH:

  1. SKLÁDAČKA (12 známek a podložka velikosti A4)
  2. Barevný i černobílý PŘEHLED (s obrázky a popisky)

 

PŘEJI HODNĚ SPOKOJENÝCH DĚTÍ!

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

192751
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ
Didaktické hry
16 dýní pro nejmenší :) Principem této hry je složit dýně stejné barvy. Děti si tak zábavnou formou rozvíjí zrakové
25.00 Kč
77269
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Materiál je určen školkáčkům na rozvoj zrakového vnímání a jemné motoriky. Děti mají za úkol najít na velkém obrázku 5
29.00 Kč
224638
Grafomotorika
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Roztomilá sada 15 druhů pracovních listů na téma Mikuláš pro děti předškolního věku. Pracovní listy dětem pomohou s
45.00 Kč
335387
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Tato veselá skládanka je vhodná pro angličtináře na 1. stupni ZŠ – nejvíce pro ty, kteří se v daném roce začnou učit
25.00 Kč
My HALLOWEEN stamp album - skládačka a obrázkový přehled My HALLOWEEN stamp album - skládačka a obrázkový přehled
INFORMACE: Tato skládačka umožní dětem procvičení halloweenské slovní zásoby zábavným způsobem. Úkolem je přiřadit známky ke správným popiskům. Děti mohou pracovat samostatně nebo ve dvojicích (případně ve skupince po 3-4). Děti si mohou výsledek zkontrolovat pomocí přehledu – osobně ale doporučuji kontrolu učitele a případnou zpětnou vazbu. Děti nechávám album i přečíst a případně pomohu s výslovností. Před prvním skládáním doporučuji projít si všechna slovíčka. PŘÍPRAVA: - Vytiskněte prázdné album i známky a oba listy zalaminujte. Známky poté vystřihněte a na šedá kolečka v albu nalepte drsnou část suchého zipu (doporučuji použít samolepící kolečka). Nakonec postupně přikládejte jemnou část zipu a známky (zip se díky tomu nalepí na přesnou část). - Přehledy můžete vytisknout a rozdat dětem (volit můžete mezi barevnou a černobílou variantou, kterou si děti mohou vymalovat). Barevný přehled lze také vystavit na nástěnku nebo využít jako řešení pro samostatnou kontrolu (v tomto případě doporučuji list kvůli delší životnosti zalaminovat). OBSAH: SKLÁDAČKA (12 známek a podložka velikosti A4) Barevný i černobílý PŘEHLED (s obrázky a popisky)   PŘEJI HODNĚ SPOKOJENÝCH DĚTÍ!
UUCZ-354821
Anglický jazyk>Didaktické hry>Skládačky>Omalovánky>1.>2.>3.>4.>5.>6.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Halloween, Dušičky
35.00