My WINTER stamp album - skládačka a obrázkový přehled

Předmět:
Téma:
Počet stran:
8
Velikost: 11.17 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 11. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

INFORMACE:
Tato skládačka umožní dětem procvičení zimní slovní zásoby zábavným způsobem. Úkolem je nalepit známky ke správným popiskům. Děti mohou pracovat samostatně nebo ve dvojicích (případně ve skupince po 3-4). Děti si mohou výsledek zkontrolovat pomocí přehledu – osobně ale doporučuji kontrolu učitele a případnou zpětnou vazbu. Děti nechávám album i přečíst a případně pomohu s výslovností. Před prvním skládáním doporučuji projít si všechna slovíčka.

PŘÍPRAVA:
- Vytiskněte prázdné album i známky a oba listy zalaminujte. Známky poté vystřihněte a na šedá kolečka v albu nalepte drsnou část suchého zipu (doporučuji použít samolepící kolečka). Nakonec postupně přikládejte jemnou část zipu a známky (zip se díky tomu nalepí na přesnou část).
- Přehledy můžete vytisknout a rozdat dětem (volit můžete mezi barevnou a černobílou variantou, kterou si děti mohou vymalovat). Barevný přehled lze také vystavit na nástěnku nebo využít jako řešení pro samostatnou kontrolu (v tomto případě doporučuji list kvůli delší životnosti zalaminovat).

OBSAH:

  1. SKLÁDAČKA (12 známek a podložka velikosti A4)
  2. Barevný i černobílý PŘEHLED (s obrázky a popisky)

 

PŘEJI HODNĚ SPOKOJENÝCH DĚTÍ! :)

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

76059
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Plakátky a kartičky k představení a procvičování anglické abecedy i dalších slovíček, které poslouží i jako veselá
45.00 Kč
122655
Matematika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Jarní sada na procvičení číslic 0-10 a jemné motoriky (dva druhy listů a řešení). Ať už zvolíte pastelky, prstové barvy
39.00 Kč
156443
Matematika
MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Veselá sada 11 karet velikosti A4 s číslicemi 0-10 a odpovídajícím počtem ptáčků - lze použít k dekoraci třídy
35.00 Kč
77376
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Domino
16 míst - POST OFFICE, POLICE STATION, FIRE STATION, HOSPITAL, SCHOOL, HOTEL, CAFÉ, RESTAURANT, CINEMA, AIRPORT, BUS
45.00 Kč
My WINTER stamp album - skládačka a obrázkový přehled My WINTER stamp album - skládačka a obrázkový přehled
INFORMACE: Tato skládačka umožní dětem procvičení zimní slovní zásoby zábavným způsobem. Úkolem je nalepit známky ke správným popiskům. Děti mohou pracovat samostatně nebo ve dvojicích (případně ve skupince po 3-4). Děti si mohou výsledek zkontrolovat pomocí přehledu – osobně ale doporučuji kontrolu učitele a případnou zpětnou vazbu. Děti nechávám album i přečíst a případně pomohu s výslovností. Před prvním skládáním doporučuji projít si všechna slovíčka. PŘÍPRAVA: - Vytiskněte prázdné album i známky a oba listy zalaminujte. Známky poté vystřihněte a na šedá kolečka v albu nalepte drsnou část suchého zipu (doporučuji použít samolepící kolečka). Nakonec postupně přikládejte jemnou část zipu a známky (zip se díky tomu nalepí na přesnou část). - Přehledy můžete vytisknout a rozdat dětem (volit můžete mezi barevnou a černobílou variantou, kterou si děti mohou vymalovat). Barevný přehled lze také vystavit na nástěnku nebo využít jako řešení pro samostatnou kontrolu (v tomto případě doporučuji list kvůli delší životnosti zalaminovat). OBSAH: SKLÁDAČKA (12 známek a podložka velikosti A4) Barevný i černobílý PŘEHLED (s obrázky a popisky)   PŘEJI HODNĚ SPOKOJENÝCH DĚTÍ! :)
UUCZ-222390
Anglický jazyk>Didaktické hry>Skládačky>Ostatní>2.>3.>4.>5.>6.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Zima
35.00