WRITE THE ROOM - Penguin shapes

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
26
Velikost: 14.89 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 1. 2023
Sdílet:

Skvělá hra k procvičení psané formy slov v angličtině a sada demonstračních karet.

NÁVOD:
Po třídě či chodbě rozmístěte očíslované kartičky, které budou mít děti za úkol najít a zapsat ve správném pořadí (nesmí přeskakovat a zapisovat si další slova, pokud jim budou chybět ta předchozí).

Hra lze hrát 2 způsoby:
1. Každé dítě má svůj list a hledá samo (slova si opisuje z kartiček).
2. Děti pracují ve dvojicích – jedno z dětí hledá kartičky a diktuje je druhému dítěti z dvojice, které je zapisuje (děti se mohou střídat po kartičkách).

První možnost je vhodná pro děti, které se s danou psanou formou slov teprve seznamují. Druhou variantu lze využít s dětmi, které už umí slova i psát (nebo zvládnou spellovat).

V obrázkových pracovních listech děti vedle psaní i číslují obrázky (tuto část můžete zadat až za domácí úkol). Dětem, které mají hotovo, listy zkontroluji a poté provedeme společnou slovní kontrolu. Doplňkovou aktivitou (v případě využití listu/listů s obrázky) je vybarvování tvarů dle vašeho zadání.

Flashcards poslouží nejen k seznámení se slovy a k jejich opakování pomocí her, ale i k procvičení spellingu či další slovní zásoby (děti mohou jmenovat věci stejného tvaru). Můžete je využít i jako krásnou dekoraci – u nás patří tučňáci mezi favority.


OBSAH:

  • 10 demonstračních karet (2 na A4) – 2 verze písma na výběr
  • 10 hracích kartiček (opisovacích)
  • 4 druhy pracovních listů (tři obrázkové – dva pro 5 slov a jeden pro 10, jeden bez obrázků pro 10 slov)
  • na výběr barevné, kombinované a černobílé pracovní listy


Přeji hodně nadšených dětí!

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

421714
Anglický jazyk
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Sada kartiček s písmeny české abecedy bez diakritiky. Cílem je přiložit k sobě velká a malá písmena (mléko + sušenka
25.00 Kč
100875
Anglický jazyk
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Domino
16 zvířátek - REINDEER, MOOSE, WALRUS, SEAL, DALL SHEEP, MUSK OX, PUFFIN, SNOWY OWL, BELUGA WHALE, NARWHAL, POLAR BEAR
55.00 Kč
280266
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Díky této sadě si děti upevní přítomný průběhový čas a procvičí slovesa, zájmena 3. os. j. č., dívčí a chlapecká jména a
45.00 Kč
77515
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Roztomilá zimní barvičková sada, která děti bude bavit! :) Můžete se těšit na 4 druhy skládaček, pomocí kterých si děti
45.00 Kč
WRITE THE ROOM - Penguin shapes WRITE THE ROOM - Penguin shapes
Skvělá hra k procvičení psané formy slov v angličtině a sada demonstračních karet. NÁVOD: Po třídě či chodbě rozmístěte očíslované kartičky, které budou mít děti za úkol najít a zapsat ve správném pořadí (nesmí přeskakovat a zapisovat si další slova, pokud jim budou chybět ta předchozí). Hra lze hrát 2 způsoby: 1. Každé dítě má svůj list a hledá samo (slova si opisuje z kartiček). 2. Děti pracují ve dvojicích – jedno z dětí hledá kartičky a diktuje je druhému dítěti z dvojice, které je zapisuje (děti se mohou střídat po kartičkách). První možnost je vhodná pro děti, které se s danou psanou formou slov teprve seznamují. Druhou variantu lze využít s dětmi, které už umí slova i psát (nebo zvládnou spellovat). V obrázkových pracovních listech děti vedle psaní i číslují obrázky (tuto část můžete zadat až za domácí úkol). Dětem, které mají hotovo, listy zkontroluji a poté provedeme společnou slovní kontrolu. Doplňkovou aktivitou (v případě využití listu/listů s obrázky) je vybarvování tvarů dle vašeho zadání. Flashcards poslouží nejen k seznámení se slovy a k jejich opakování pomocí her, ale i k procvičení spellingu či další slovní zásoby (děti mohou jmenovat věci stejného tvaru). Můžete je využít i jako krásnou dekoraci – u nás patří tučňáci mezi favority. OBSAH: 10 demonstračních karet (2 na A4) – 2 verze písma na výběr 10 hracích kartiček (opisovacích) 4 druhy pracovních listů (tři obrázkové – dva pro 5 slov a jeden pro 10, jeden bez obrázků pro 10 slov) na výběr barevné, kombinované a černobílé pracovní listy Přeji hodně nadšených dětí!
UUCZ-238838
Anglický jazyk>Didaktické hry>Pracovní listy>Výzdoba třídy>1.>2.>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ
45.00