WRITE THE ROOM - Shapes

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
16
Velikost: 11 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 1. 2023
Cena:
29 Kč vč. DPH
Sdílet:

Skvělá hra k procvičení psané formy slov v angličtině!

NÁVOD:
Po třídě či chodbě rozmístěte očíslované kartičky, které budou mít děti za úkol najít a zapsat ve správném pořadí (nesmí přeskakovat a zapisovat si další slova, pokud jim budou chybět ta předchozí).

Hra lze hrát 2 způsoby:
1. Každé dítě má svůj list a hledá samo (slova si opisuje z kartiček).
2. Děti pracují ve dvojicích – jedno z dětí hledá kartičky a diktuje je druhému dítěti z dvojice, které je zapisuje (děti se mohou střídat po kartičkách).

První možnost je vhodná pro děti, které se s danou psanou formou slov teprve seznamují. Druhou variantu lze využít s dětmi, které už umí slova i psát (nebo zvládnou spellovat).

V obrázkových pracovních listech děti vedle psaní i číslují obrázky (tuto část můžete zadat až za domácí úkol). Dětem, které mají hotovo, listy zkontroluji a poté provedeme společnou slovní kontrolu. Doplňkovou aktivitou (v případě využití listu/listů s obrázky) je vybarvování tvarů dle vašeho zadání a následná kontrola (e.g. What colour is the circle?/What is yellow?).

OBSAH:

  • 10 kartiček
  • 4 druhy pracovních listů (tři obrázkové – dva pro 5 slov a jeden pro 10, jeden bez obrázků pro 10 slov)
  • různé vzhledy pracovních listů – barevné, kombinované a černobílé pracovní listy


Přeji hodně nadšených dětí! 

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

76378
Matematika
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Těšit se můžete na 5 pracovních listů - NA POUŠTI, V ARKTIDĚ, V MOŘI, V PRALESE, U VODY (v barevné i černobílé variantě)
35.00 Kč
76045
Anglický jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Zábavná hra na procvičení slovní zásoby, čtení a fonetické transkripce. - 3 × 27 kartiček (9 na A4) - slovníček na A4
39.00 Kč
6765
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Veselé cedulky na lavici a štítky s tučňáky. Celobarevné, kombinované i černobílé - děti mohou dát prostor své fantazii
40.00 Kč
76480
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Veselá sada barevných a černobílých skládaček se zimními spáči a jejich úkryty, která zabaví menší i větší školkáčky a
35.00 Kč
WRITE THE ROOM - Shapes WRITE THE ROOM - Shapes
Skvělá hra k procvičení psané formy slov v angličtině! NÁVOD: Po třídě či chodbě rozmístěte očíslované kartičky, které budou mít děti za úkol najít a zapsat ve správném pořadí (nesmí přeskakovat a zapisovat si další slova, pokud jim budou chybět ta předchozí). Hra lze hrát 2 způsoby: 1. Každé dítě má svůj list a hledá samo (slova si opisuje z kartiček). 2. Děti pracují ve dvojicích – jedno z dětí hledá kartičky a diktuje je druhému dítěti z dvojice, které je zapisuje (děti se mohou střídat po kartičkách). První možnost je vhodná pro děti, které se s danou psanou formou slov teprve seznamují. Druhou variantu lze využít s dětmi, které už umí slova i psát (nebo zvládnou spellovat). V obrázkových pracovních listech děti vedle psaní i číslují obrázky (tuto část můžete zadat až za domácí úkol). Dětem, které mají hotovo, listy zkontroluji a poté provedeme společnou slovní kontrolu. Doplňkovou aktivitou (v případě využití listu/listů s obrázky) je vybarvování tvarů dle vašeho zadání a následná kontrola (e.g. What colour is the circle?/What is yellow?). OBSAH: 10 kartiček 4 druhy pracovních listů (tři obrázkové – dva pro 5 slov a jeden pro 10, jeden bez obrázků pro 10 slov) různé vzhledy pracovních listů – barevné, kombinované a černobílé pracovní listy Přeji hodně nadšených dětí! 
UUCZ-238818
Anglický jazyk>Didaktické hry>Pracovní listy>1.>2.>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ
29.00