WRITE THE ROOM - Halloween owls

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
26
Velikost: 27.67 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 10. 2022
Sdílet:

Skvělá hra k procvičení psané formy slov v angličtině. Děti ji milují! :)

 

NÁVOD:
Po třídě či chodbě rozmístěte očíslované kartičky, které budou mít děti za úkol najít a zapsat ve správném pořadí (nesmí přeskakovat a zapisovat si další slova, pokud jim budou chybět ta předchozí).

Hra lze hrát 2 způsoby:
1. Každé dítě má svůj list a hledá samo (slova si opisuje z kartiček).
2. Děti pracují ve dvojicích – jedno z dětí hledá kartičky a diktuje je druhému dítěti z dvojice, které je zapisuje (děti se mohou střídat po kartičkách) – u nás už je tato hra známá jako běhací diktát.

První možnost je vhodná pro děti, které se s danou psanou formou slov teprve seznamují. Druhou variantu lze využít s dětmi, které už umí slova i psát (nebo zvládnou spellovat).

V obrázkových pracovních listech děti vedle psaní i číslují obrázky.

Flashcards poslouží k seznámení se slovy, k jejich opakování a procvičení další slovní zásoby či komunikačních schopností (e.g. What colour is the monster?/What is green?). Můžete je využít i jako krásnou dekoraci – u nás patří sovičky mezi favority.


OBSAH:

  • 10 demonstračních karet (2 na A4) – 2 verze písma na výběr
  • 10 hracích kartiček (opisovacích)
  • 4 druhy pracovních listů (tři obrázkové – dva pro 5 slov a jeden pro 10, jeden bez obrázků pro 10 slov)
  • barevné, kombinované a černobílé pracovní listy


Přeji hodně nadšených dětí!

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

6767
Nezařazené k předmětu
Výzdoba třídy
Veselé značky do školky - do šatny a koupelny, na složku/boxík dítěte, ke značení docházky, do kalendáře, k hlasování na
30.00 Kč
433406
Anglický jazyk
MŠ, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Tato sada je určena jak školákům, kteří s anglickým jazykem začínají (nebo se seznamují s jeho psanou formou), tak dětem
29.00 Kč
222388
Anglický jazyk
1., 2., 3.
Didaktické hry
Tato sada slouží k procvičení počítání do deseti a lze ji využít s dětmi předškolního i školního věku. 1. SKLÁDAČKY –
39.00 Kč
77663
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Materiál je určen školkáčkům na rozvoj zrakového vnímání, jemné motoriky a trpělivosti. Děti mají za úkol najít na
29.00 Kč
WRITE THE ROOM - Halloween owls WRITE THE ROOM - Halloween owls
Skvělá hra k procvičení psané formy slov v angličtině. Děti ji milují! :)   NÁVOD: Po třídě či chodbě rozmístěte očíslované kartičky, které budou mít děti za úkol najít a zapsat ve správném pořadí (nesmí přeskakovat a zapisovat si další slova, pokud jim budou chybět ta předchozí). Hra lze hrát 2 způsoby: 1. Každé dítě má svůj list a hledá samo (slova si opisuje z kartiček). 2. Děti pracují ve dvojicích – jedno z dětí hledá kartičky a diktuje je druhému dítěti z dvojice, které je zapisuje (děti se mohou střídat po kartičkách) – u nás už je tato hra známá jako běhací diktát. První možnost je vhodná pro děti, které se s danou psanou formou slov teprve seznamují. Druhou variantu lze využít s dětmi, které už umí slova i psát (nebo zvládnou spellovat). V obrázkových pracovních listech děti vedle psaní i číslují obrázky. Flashcards poslouží k seznámení se slovy, k jejich opakování a procvičení další slovní zásoby či komunikačních schopností (e.g. What colour is the monster?/What is green?). Můžete je využít i jako krásnou dekoraci – u nás patří sovičky mezi favority. OBSAH: 10 demonstračních karet (2 na A4) – 2 verze písma na výběr 10 hracích kartiček (opisovacích) 4 druhy pracovních listů (tři obrázkové – dva pro 5 slov a jeden pro 10, jeden bez obrázků pro 10 slov) barevné, kombinované a černobílé pracovní listy Přeji hodně nadšených dětí!
UUCZ-192752
Anglický jazyk>Didaktické hry>Výzdoba třídy>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Halloween, Dušičky
45.00