AZ KVÍZ: Hurá do Afriky za zvířaty!

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
63
Velikost: 81.73 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 1. 2022
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivy známé televizní soutěže AZ KVÍZ si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti. Spousta interaktivních prvků a celá řada zajímavostí osloví i žáky, kteří o přírodopis běžně neprojevují zájem!

Prostřednictvím spousty interaktivních prvků (postupné odkrývání obrázků, skryté hádanky, atd.) a textových indicií je úkolem žáků coby soutěžících poznávat africkou faunu, ale i jiné reálie černého kontinentu (flóra, geografie). Vše provází značné množství obrazového materiálu.

Soutěžící vybírají nejen z 28 otázek hracího pole, ale mohou využít i stejného počtu náhradních otázek. Hru je možné hrát nejen klasickým způsobem (soutěží dva týmy ve snaze propojit tři strany), ale i ve třech týmech, kdy jednotlivá družstva odpovídají na zvolené otázky a sbírají body. V takovém případě na dohrání hry jen stěží postačí jedna vyučovací hodina!

Hru lze využít na hodinách přírodopisu, přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

41279
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci procvičí slovní zásobu týkající
30.00 Kč
156398
Zeměpis
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Pravidla jsou prostá. Za každou z čárek se ukrývá písmeno a jako strašák postupně přibývající stavba ŠIBENICE, na jejímž
30.00 Kč
42066
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se
30.00 Kč
80014
Český jazyk
4., 5.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci procvičí stavbu slova. Úkolem
30.00 Kč
AZ KVÍZ: Hurá do Afriky za zvířaty! AZ KVÍZ: Hurá do Afriky za zvířaty!
V PowerPoint hře založené na motivy známé televizní soutěže AZ KVÍZ si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti. Spousta interaktivních prvků a celá řada zajímavostí osloví i žáky, kteří o přírodopis běžně neprojevují zájem! Prostřednictvím spousty interaktivních prvků (postupné odkrývání obrázků, skryté hádanky, atd.) a textových indicií je úkolem žáků coby soutěžících poznávat africkou faunu, ale i jiné reálie černého kontinentu (flóra, geografie). Vše provází značné množství obrazového materiálu. Soutěžící vybírají nejen z 28 otázek hracího pole, ale mohou využít i stejného počtu náhradních otázek. Hru je možné hrát nejen klasickým způsobem (soutěží dva týmy ve snaze propojit tři strany), ale i ve třech týmech, kdy jednotlivá družstva odpovídají na zvolené otázky a sbírají body. V takovém případě na dohrání hry jen stěží postačí jedna vyučovací hodina! Hru lze využít na hodinách přírodopisu, přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-44615
Biologie>Didaktické hry>AZ-kvíz>8.>9.>SŠ>Živočichové
30.00