AZ KVÍZ: Hurá do Afriky za zvířaty!

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
63
Velikost: 81.73 MB
Typ souboru: ppsx
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 1. 2022
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivy známé televizní soutěže AZ KVÍZ si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti. Spousta interaktivních prvků a celá řada zajímavostí osloví i žáky, kteří o přírodopis běžně neprojevují zájem!

Prostřednictvím spousty interaktivních prvků (postupné odkrývání obrázků, skryté hádanky, atd.) a textových indicií je úkolem žáků coby soutěžících poznávat africkou faunu, ale i jiné reálie černého kontinentu (flóra, geografie). Vše provází značné množství obrazového materiálu.

Soutěžící vybírají nejen z 28 otázek hracího pole, ale mohou využít i stejného počtu náhradních otázek. Hru je možné hrát nejen klasickým způsobem (soutěží dva týmy ve snaze propojit tři strany), ale i ve třech týmech, kdy jednotlivá družstva odpovídají na zvolené otázky a sbírají body. V takovém případě na dohrání hry jen stěží postačí jedna vyučovací hodina!

Hru lze využít na hodinách přírodopisu, přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

143473
Biologie
5., ZŠ – 2. STUPEŇ
AZ-kvíz
V PowerPoint hře založené na motivy známé televizní soutěže AZ KVÍZ si žáci prověří své vědomosti o lidském těle. Hra má
35.00 Kč
65126
Matematika
4., 5., 6.
Didaktické hry
Soutěžit může jednotlivec nebo třída, přičemž úkolem soutěžícího je postupně zodpovědět všech 10 otázek, čímž si
30.00 Kč
42070
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří přírodovědný rozhled z rybí říše. Žáci
35.00 Kč
302087
Přírodověda
6., 7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci rozšíří své znalosti o přírodě
30.00 Kč
AZ KVÍZ: Hurá do Afriky za zvířaty! AZ KVÍZ: Hurá do Afriky za zvířaty!
V PowerPoint hře založené na motivy známé televizní soutěže AZ KVÍZ si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti. Spousta interaktivních prvků a celá řada zajímavostí osloví i žáky, kteří o přírodopis běžně neprojevují zájem! Prostřednictvím spousty interaktivních prvků (postupné odkrývání obrázků, skryté hádanky, atd.) a textových indicií je úkolem žáků coby soutěžících poznávat africkou faunu, ale i jiné reálie černého kontinentu (flóra, geografie). Vše provází značné množství obrazového materiálu. Soutěžící vybírají nejen z 28 otázek hracího pole, ale mohou využít i stejného počtu náhradních otázek. Hru je možné hrát nejen klasickým způsobem (soutěží dva týmy ve snaze propojit tři strany), ale i ve třech týmech, kdy jednotlivá družstva odpovídají na zvolené otázky a sbírají body. V takovém případě na dohrání hry jen stěží postačí jedna vyučovací hodina! Hru lze využít na hodinách přírodopisu, přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-44615
Biologie>Didaktické hry>AZ-kvíz>8.>9.>SŠ>Živočichové
30.00