Hádej, kdo jsem! Zvířata letem světem

Ročník:
4., 5., 6.
Kategorie:
Počet stran:
23
Velikost: 19.35 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
20. 9. 2021
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře je úkolem žáků dle zobrazujících se nápověd a postupně se odkrývajících částí obrázku poznat, o jaké zvíře se jedná.

Prostřednictvím postupného odkrývání částí obrázku a textových indicií je úkolem žáků coby soutěžících poznávat živočichy z celého světa.

Žáci si v soutěži procvičí a rozšíří své znalosti z přírodopisu, ale zároveň budou muset zohlednit i taktiku, a sice zdali se pustit do riskantnější a tím pádem lépe bodované hry nebo hrát "na jistotu" a odpovídat až poté, co se jim odkryje celý obrázek a všechny textové nápovědy.

Hru lze využít na hodinách přírodopisu, přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

156398
Zeměpis
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Pravidla jsou prostá. Za každou z čárek se ukrývá písmeno a jako strašák postupně přibývající stavba ŠIBENICE, na jejímž
30.00 Kč
42577
Český jazyk
5., 6.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí přídavná jména. Žáci soutěží ve
30.00 Kč
161558
Přírodověda
5.
Didaktické hry
Žraloci, krakatice, vrak lodi a k tomu všemu truhla plná zlata! Dobrodružná hra vede přes tajuplný ostrov. Na cestě k
45.00 Kč
41453
Zeměpis
6., 7.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří zeměpisný rozhled a procvičí si dané
35.00 Kč
Hádej, kdo jsem! Zvířata letem světem Hádej, kdo jsem! Zvířata letem světem
V PowerPoint hře je úkolem žáků dle zobrazujících se nápověd a postupně se odkrývajících částí obrázku poznat, o jaké zvíře se jedná. Prostřednictvím postupného odkrývání částí obrázku a textových indicií je úkolem žáků coby soutěžících poznávat živočichy z celého světa. Žáci si v soutěži procvičí a rozšíří své znalosti z přírodopisu, ale zároveň budou muset zohlednit i taktiku, a sice zdali se pustit do riskantnější a tím pádem lépe bodované hry nebo hrát "na jistotu" a odpovídat až poté, co se jim odkryje celý obrázek a všechny textové nápovědy. Hru lze využít na hodinách přírodopisu, přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-44610
Biologie>Přírodověda>Didaktické hry>4.>5.>6.>Živočichové
40.00