RISKUJ! Neživá příroda

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
24
Velikost: 6.94 MB
Typ souboru: ppsx
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 2. 2022
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle indicií na otázky týkající se neživé přírody.

Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Podmínky života na Zemi, Půda, Nerosty, Horniny). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí.

Hru lze využít na hodinách přírodovědy, přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

41634
Český jazyk
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se
30.00 Kč
80691
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
S blížícím se předvánočním obdobím jsem si pro Vás připravil sérii her s vánočními motivy. Z vlastní zkušenosti vím, jak
30.00 Kč
91671
Biologie
4., 5., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci hravou formou rozšíří znalosti
30.00 Kč
92331
Český jazyk
3., 4.
Didaktické hry
Vězení ve strašidelném hradu, jenž obývá čarodějnice se svými netopýry. Že to nemůže být horší? A co kdyby byli v cele
45.00 Kč
RISKUJ! Neživá příroda RISKUJ! Neživá příroda
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle indicií na otázky týkající se neživé přírody. Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Podmínky života na Zemi, Půda, Nerosty, Horniny). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí. Hru lze využít na hodinách přírodovědy, přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-44607
Biologie>Přírodověda>Didaktické hry>5.>6.
35.00