Hádej, kdo jsem! Zvířata ČR

Ročník:
4., 5., 6.
Kategorie:
Počet stran:
23
Velikost: 29.12 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
6. 5. 2022
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře je úkolem žáků dle zobrazujících se nápověd a postupně se odkrývajících částí obrázku poznat, o jaké zvíře se jedná.

Prostřednictvím postupného odkrývání částí obrázku a textových indicií je úkolem žáků coby soutěžících poznávat živočichy České republiky.

Žáci si v soutěži procvičí a rozšíří své znalosti z přírodopisu, ale zároveň budou muset zohlednit i taktiku, a sice zdali se pustit do riskantnější a tím pádem lépe bodované hry nebo hrát "na jistotu" a odpovídat až poté, co se jim odkryje celý obrázek a všechny textové nápovědy.

Hru lze využít na hodinách přírodopisu, přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

44590
Biologie
5., 6.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti
35.00 Kč
161389
Přírodověda
5.
Didaktické hry
Žraloci, krakatice, vrak lodi a k tomu všemu truhla plná zlata! Dobrodružná hra vede přes tajuplný ostrov. Na cestě k
45.00 Kč
225596
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře je úkolem žáků dle zobrazujících se nápověd a postupně se odkrývajících částí obrázku poznat, o jakou
40.00 Kč
200551
Biologie
8., 9.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří přírodovědný rozhled procvičí určování
35.00 Kč
Hádej, kdo jsem! Zvířata ČR Hádej, kdo jsem! Zvířata ČR
V PowerPoint hře je úkolem žáků dle zobrazujících se nápověd a postupně se odkrývajících částí obrázku poznat, o jaké zvíře se jedná. Prostřednictvím postupného odkrývání částí obrázku a textových indicií je úkolem žáků coby soutěžících poznávat živočichy České republiky. Žáci si v soutěži procvičí a rozšíří své znalosti z přírodopisu, ale zároveň budou muset zohlednit i taktiku, a sice zdali se pustit do riskantnější a tím pádem lépe bodované hry nebo hrát "na jistotu" a odpovídat až poté, co se jim odkryje celý obrázek a všechny textové nápovědy. Hru lze využít na hodinách přírodopisu, přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-44609
Biologie>Přírodověda>Didaktické hry>4.>5.>6.>Živočichové
40.00