Hádej, co jsem! Státy Evropy

Předmět:
Ročník:
7., 8., 9.
Kategorie:
Počet stran:
19
Velikost: 11.32 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 6. 2022
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře je úkolem žáků dle zobrazujících se nápověd i obrázků a postupně se odkrývajících částí vlajky poznat, o jaký stát se jedná.

Prostřednictvím postupného odkrývání částí vlajky, ale i textových a obrazových indicií je úkolem žáků coby soutěžících poznávat evropské státy.

Žáci si v soutěži procvičí a rozšíří své znalosti ze zeměpisu, ale zároveň budou muset zohlednit i taktiku, a sice zdali se pustit do riskantnější a tím pádem lépe bodované hry nebo hrát "na jistotu" a odpovídat až poté, co se jim odkryje celý obrázek a všechny nápovědy.

Hru lze využít na hodinách zeměpisu, zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

156519
Matematika
3., 4.
Didaktické hry
Žraloci, krakatice, vrak lodi a k tomu všemu truhla plná zlata! Dobrodružná hra vede přes tajuplný ostrov . Na cestě k
45.00 Kč
200740
Biologie
8., 9.
Didaktické hry
Výhodný SUPERBALÍČEK ze série her RISKUJ! Savci - balíček obsahuje 6 her o savcích, které je možné pořídit za
165.00 Kč
44615
Biologie
8., 9., SŠ
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivy známé televizní soutěže AZ KVÍZ si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti
30.00 Kč
364908
Matematika
5., 6.
AZ-kvíz
V PowerPoint hře založené na motivy AZ KVÍZu si žáci prověří své matematické dovednosti. Hra má snadné ovládání a
40.00 Kč
Hádej, co jsem! Státy Evropy Hádej, co jsem! Státy Evropy
V PowerPoint hře je úkolem žáků dle zobrazujících se nápověd i obrázků a postupně se odkrývajících částí vlajky poznat, o jaký stát se jedná. Prostřednictvím postupného odkrývání částí vlajky, ale i textových a obrazových indicií je úkolem žáků coby soutěžících poznávat evropské státy. Žáci si v soutěži procvičí a rozšíří své znalosti ze zeměpisu, ale zároveň budou muset zohlednit i taktiku, a sice zdali se pustit do riskantnější a tím pádem lépe bodované hry nebo hrát "na jistotu" a odpovídat až poté, co se jim odkryje celý obrázek a všechny nápovědy. Hru lze využít na hodinách zeměpisu, zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-41443
Zeměpis>Didaktické hry>7.>8.>9.
40.00