RISKUJ! Přírodní podmínky ČR

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
24
Velikost: 3.68 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
6. 4. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových indicií na otázky týkající se přírodních podmínek ČR.

Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Reliéf, Vodstvo, Půda, Příroda). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí.

Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

42066
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se
30.00 Kč
41633
Český jazyk
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se zájmen
30.00 Kč
42067
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se ptáků
30.00 Kč
116354
Biologie
6., 7.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech televizní hry RISKUJ! si žáci procvičí vědomosti z přírodopisu, kdy bude úkolem
35.00 Kč
RISKUJ! Přírodní podmínky ČR RISKUJ! Přírodní podmínky ČR
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových indicií na otázky týkající se přírodních podmínek ČR. Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Reliéf, Vodstvo, Půda, Příroda). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí. Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-44583
Zeměpis>Didaktické hry>8.>9.>Rostliny>Živočichové
35.00