RISKUJ! Přírodní podmínky ČR

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
24
Velikost: 3.68 MB
Typ souboru: ppsx
Nahráno:
Naposledy upraveno:
6. 4. 2022
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových indicií na otázky týkající se přírodních podmínek ČR.

Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Reliéf, Vodstvo, Půda, Příroda). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí.

Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

335451
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci hravou formou znovu připomenou své zážitky z
35.00 Kč
44254
Zeměpis
8., 9.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude
35.00 Kč
42577
Český jazyk
5., 6.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí přídavná jména. Žáci soutěží ve
30.00 Kč
44608
Biologie
5., 6.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti
35.00 Kč
RISKUJ! Přírodní podmínky ČR RISKUJ! Přírodní podmínky ČR
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových indicií na otázky týkající se přírodních podmínek ČR. Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Reliéf, Vodstvo, Půda, Příroda). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí. Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-44583
Zeměpis>Didaktické hry>8.>9.>Rostliny>Živočichové
35.00