Au, ou - doplňování, opis, přepis

Ročník:
Počet stran:
11
Velikost: 475.37 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 3. 2022
Cena:
27 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál se skládá ze dvou souborů:

V prvním souboru jsou kartičky se slovy obsahujícími dvojhlásky au, ou. Některé jsou psané tiskacím písmem (jsou určené k přepisu) a některé psacím písmem (určené k opisu). Kartičky doporučuji zalaminovat.

Náměty na činnosti:

  • Kartičky ukryjte po třídě, děti hledají kartičku, potom stíratelnou fixou doplní na kartičku slabiky au nebo ou a mohou přepsat do sešitu nebo na připojený pracovní list s pomocnými linkami.
  • Každé dítě dostane jednu kartičku, doplní stíratelným fixem slabiky au nebo ou a potom ostatním žákům pantomimou předvádí slova na kartičce, ostatní hádají.
  • Každé dítě dostane jednu kartičku, doplní stíratelným fixem slabiky au nebo ou a potom ostatním žákům vytvoří hádanku, ostatní musí uhodnout, o jaké slovo se jedná.

Druhý soubor obsahuje pracovní listy určené opět k doplnění dvojhlásek a přepisu. Jsou zde obsaženy tři varianty. Můžete jednoduše vytisknout a dětem předložit jako pracovní list.

Další produkty od autora Mirka Tomková

341584
Český jazyk - gramatika
3., 4., 5.
Výzdoba třídy
Materiál slouží jako výzdoba ve třídě ve formě rozcestníku. Pokud budete tisknout v původní velikosti, dostanete
27.00 Kč
154169
Český jazyk
1., 2.
Didaktické hry
Materiál je složen ze dvou souborů. První soubor obsahuje 8 pracovních listů k přepisu (2 x mě, 2x pě, 2x bě, 2x vě) +
46.00 Kč
46494
Český jazyk - čtení
1.
Didaktické hry
Tento materiál obsahuje 4 soubory sloužící k fixaci čtení otevřených slabik s písmenem M, L, S, P. Soubory obsahují
75.00 Kč
40679
Český jazyk
1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor obsahuje 8 pracovních listů k přepisu (2 x mě, 2x pě, 2x bě, 2x vě) + 64 kartiček se slovy. Námět k využití: 1
28.00 Kč
Au, ou - doplňování, opis, přepis Au, ou - doplňování, opis, přepis
Materiál se skládá ze dvou souborů: V prvním souboru jsou kartičky se slovy obsahujícími dvojhlásky au, ou. Některé jsou psané tiskacím písmem (jsou určené k přepisu) a některé psacím písmem (určené k opisu). Kartičky doporučuji zalaminovat. Náměty na činnosti: Kartičky ukryjte po třídě, děti hledají kartičku, potom stíratelnou fixou doplní na kartičku slabiky au nebo ou a mohou přepsat do sešitu nebo na připojený pracovní list s pomocnými linkami. Každé dítě dostane jednu kartičku, doplní stíratelným fixem slabiky au nebo ou a potom ostatním žákům pantomimou předvádí slova na kartičce, ostatní hádají. Každé dítě dostane jednu kartičku, doplní stíratelným fixem slabiky au nebo ou a potom ostatním žákům vytvoří hádanku, ostatní musí uhodnout, o jaké slovo se jedná. Druhý soubor obsahuje pracovní listy určené opět k doplnění dvojhlásek a přepisu. Jsou zde obsaženy tři varianty. Můžete jednoduše vytisknout a dětem předložit jako pracovní list.
UUCZ-22235
Český jazyk - čtení>Český jazyk - psaní>Didaktické hry>Pracovní listy>1.
27.00