Čtenářský deník / čtenářské listy

Ročník:
3., 4., 5.
Kategorie:
Počet stran:
11
Velikost: 7.07 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 10. 2023
Sdílet:

Materiál lze využít k založení čtenářských deníků nebo jako pracovní listy sloužící k reflexi po dočtení knihy do čtenářských dílen. 

Jedná se o sadu sedmi čtenářských listů podporující čtenářskou gramotnost. Šest čtenářských listů je věnováno próze a poslední čtenářských list pracuje s poezií, ve které si děti mohou vyzkoušet práci s výukovou metodou pětilístek nebo s myšlenkovou mapou.

Každý čtenářský list obsahuje hlavní náležitosti knihy (název, autor, počet stran, hodnocení knihy) + dílčí úkoly.

Součástí materiálu je hlavní strana čtenářský deník, kde mají děti dostatek prostoru pro vlastní ilustraci + záznamový arch přečtených knih.

Jako bonus přikládám soubor čtyřiceti otázek, které mohou sloužit k hlubší debatě nad knihou.

Dokument je připraven na tisk ve formátu A4, ale samozřejmě lze tisknout ve formátu A5. 

Můj tip: 
Do tvrdých desek s kroužkovou vazbou vkládáme euroobaly s čtenářskými listy, a tím si děti tvoří vlastní čtenářské deníky, které mohou sloužit na několik let. 

Prosím pamatujte, že všechny materiály jsou chráněny autorských právem. Není povoleno je sdílet, upravovat, kopírovat ani zveřejňovat bez předchozího souhlasu autora. 

Další produkty od autora Kantorka

393904
Český jazyk
3., 4., 5.
Pracovní listy
Jedná se o sadu čtenářských listů, které se věnují postavě, ději, prostředí, obálce knihy, kompozici a jazykovým
45.00 Kč
360959
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5.
Ostatní
Dokument obsahuje karty s rozvrhem hodin ve dvou provedeních.
0.00 Kč
349123
Matematika
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Výzdoba třídy
Dokument obsahuje karty s číslicemi 1-10 + ilustrace představující počet. Materiál lze využít jako výzdoba třídy nebo
35.00 Kč
348630
Český jazyk
1., 2., 3.
Výzdoba třídy
Soubor obsahuje 34 písmen české abecedy (tiskací velká a malá písmena). Materiál lze využít jako výzdoba třídy nebo jako
50.00 Kč
Čtenářský deník / čtenářské listy Čtenářský deník / čtenářské listy
Materiál lze využít k založení čtenářských deníků nebo jako pracovní listy sloužící k reflexi po dočtení knihy do čtenářských dílen.  Jedná se o sadu sedmi čtenářských listů podporující čtenářskou gramotnost. Šest čtenářských listů je věnováno próze a poslední čtenářských list pracuje s poezií, ve které si děti mohou vyzkoušet práci s výukovou metodou pětilístek nebo s myšlenkovou mapou. Každý čtenářský list obsahuje hlavní náležitosti knihy (název, autor, počet stran, hodnocení knihy) + dílčí úkoly. Součástí materiálu je hlavní strana čtenářský deník, kde mají děti dostatek prostoru pro vlastní ilustraci + záznamový arch přečtených knih. Jako bonus přikládám soubor čtyřiceti otázek, které mohou sloužit k hlubší debatě nad knihou. Dokument je připraven na tisk ve formátu A4, ale samozřejmě lze tisknout ve formátu A5.  Můj tip:  Do tvrdých desek s kroužkovou vazbou vkládáme euroobaly s čtenářskými listy, a tím si děti tvoří vlastní čtenářské deníky, které mohou sloužit na několik let.  Prosím pamatujte, že všechny materiály jsou chráněny autorských právem. Není povoleno je sdílet, upravovat, kopírovat ani zveřejňovat bez předchozího souhlasu autora. 
UUCZ-360939
Český jazyk - čtení>Český jazyk - literatura>Pracovní listy>3.>4.>5.
45.00