Čtenářský deník/ čtenářské listy 2

Ročník:
3., 4., 5.
Kategorie:
Počet stran:
11
Velikost: 6.73 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 10. 2023
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Jedná se o sadu čtenářských listů, které se věnují postavě, ději, prostředí, obálce knihy, kompozici a jazykovým prostředkům. Lze využít k založení čtenářských deníků nebo jako pracovní listy sloužící k reflexi po dočtení knihy do čtenářských dílen.

Každý čtenářský list obsahuje hlavní náležitosti knihy (název, autor, počet stran, hodnocení knihy) + dílčí úkoly podporující čtenářskou gramotnost. 

Součástí materiálu je hlavní strana čtenářský deník, kde mají děti dostatek prostoru pro vlastní ilustraci + záznamový arch přečtených knih.

Jako bonus přikládám pravidla čtenářské dílny, které si můžete vytisknout, zalaminovat a pověsit ve třídě, tak aby je měly děti neustále na očích. 

Dokument je připraven na tisk ve formátu A4, ale samozřejmě lze tisknout ve formátu A5. 

Můj tip: 
Do tvrdých desek s kroužkovou vazbou vkládáme euroobaly s čtenářskými listy, a tím si děti tvoří vlastní čtenářské deníky, které mohou sloužit na několik let. 

Prosím pamatujte, že všechny materiály jsou chráněny autorských právem. Není povoleno je sdílet, upravovat, kopírovat ani zveřejňovat bez předchozího souhlasu autora.

Další produkty od autora Kantorka

360939
Český jazyk - čtení
3., 4., 5.
Pracovní listy
Materiál lze využít k založení čtenářských deníků nebo jako pracovní listy sloužící k reflexi po dočtení knihy do
45.00 Kč
349123
Matematika
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Výzdoba třídy
Dokument obsahuje karty s číslicemi 1-10 + ilustrace představující počet. Materiál lze využít jako výzdoba třídy nebo
35.00 Kč
360959
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5.
Ostatní
Dokument obsahuje karty s rozvrhem hodin ve dvou provedeních.
0.00 Kč
348630
Český jazyk
1., 2., 3.
Výzdoba třídy
Soubor obsahuje 34 písmen české abecedy (tiskací velká a malá písmena). Materiál lze využít jako výzdoba třídy nebo jako
50.00 Kč
Čtenářský deník/ čtenářské listy 2 Čtenářský deník/ čtenářské listy 2
Jedná se o sadu čtenářských listů, které se věnují postavě, ději, prostředí, obálce knihy, kompozici a jazykovým prostředkům. Lze využít k založení čtenářských deníků nebo jako pracovní listy sloužící k reflexi po dočtení knihy do čtenářských dílen. Každý čtenářský list obsahuje hlavní náležitosti knihy (název, autor, počet stran, hodnocení knihy) + dílčí úkoly podporující čtenářskou gramotnost.  Součástí materiálu je hlavní strana čtenářský deník, kde mají děti dostatek prostoru pro vlastní ilustraci + záznamový arch přečtených knih. Jako bonus přikládám pravidla čtenářské dílny, které si můžete vytisknout, zalaminovat a pověsit ve třídě, tak aby je měly děti neustále na očích.  Dokument je připraven na tisk ve formátu A4, ale samozřejmě lze tisknout ve formátu A5.  Můj tip:  Do tvrdých desek s kroužkovou vazbou vkládáme euroobaly s čtenářskými listy, a tím si děti tvoří vlastní čtenářské deníky, které mohou sloužit na několik let.  Prosím pamatujte, že všechny materiály jsou chráněny autorských právem. Není povoleno je sdílet, upravovat, kopírovat ani zveřejňovat bez předchozího souhlasu autora.
UUCZ-393904
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Český jazyk - literatura>Pracovní listy>3.>4.>5.
45.00