STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura - ČÍSLICE

Kategorie:
Počet stran:
11
Velikost: 3.61 MB
Typ souboru: zip
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 12. 2023
Sdílet:

Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ podle RVP je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů.

KOMUNIKAČNÍ A SLOHOVÁ VÝCHOVA:

- žák:

  • ČJL-3-1-08 zvládá základní hygienické návyky spojené se psaním
  • ČJL-3-1-09 píše správné tvary písmen a číslic

 

Sešit slouží dětem (žákům) pro nácvik psaní číslic, který volně navazuje na Stírací sešit od Kocoura 1. 

Po zalaminování dáte této pomůcce trvalý charakter a můžete používat pořád dokola. 

 

Stírací sešit má celkem 10 stran (číslice 0-9) + stranu úvodní.

 

Čím psát?

My po zalaminování používáme fixy z Ikey, paleta barev je perfektní a jdou bezvadně umýt vlhčeným ubrouskem (což zvládne dítě samo). Fungují i obyčejné fixy z papírnictví nebo fix na bílou tabuli (ten se ale obtížněji maže). 

 

Jak uložit?

Po vytisknutí a zalaminování doporučuji po straně děrovačkou vytvořit dírky a uložit do šanonu, ve kterém si dítě může snáze listovat a vybírat, jakou číslici zrovna bude psát.

 

Pracovní listy můžete využívat i bez laminování. 

TIP pro učitele - pořiďte žákům silnější fólie otevírající se do tvaru "L". Vytisknuté listy si do nich mohou postupně vkládat a vy nemusíte všechny listy laminovat. Folie můžete využít i na grafomotorická cvičení. 

 

 

Další produkty od autora Kristýna Blaščíková

11355
Český jazyk
2.
Pracovní listy
Soubor kartiček na procvičení měkkých a tvrdých souhlásek (celkem 208 jevů) a na procvičení slov s DĚ, TĚ, NĚ, BĚ, PĚ
30.00 Kč
23558
Český jazyk
1., 2., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Prostřednictvím aktivit v souboru se žáci učí poznávat a fixovat jednotlivé podoby psacích a tiskacích písmen. Hry vedou
60.00 Kč
18171
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Didaktické hry
BINGO a PIŠKVORKY - zábavné hry s autorskými obrázky (vlastní tvorba) Prostřednictvím těchto her se u dětí rozvíjí
45.00 Kč
29080
Český jazyk
1., 2., Speciální pedagogika
Pexeso
Prostřednictvím aktivit v souboru se žáci učí poznávat a fixovat jednotlivé podoby psacích a tiskacích písmen. Hry vedou
90.00 Kč
STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura - ČÍSLICE STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura - ČÍSLICE
Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ podle RVP je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů. KOMUNIKAČNÍ A SLOHOVÁ VÝCHOVA: - žák: ČJL-3-1-08 zvládá základní hygienické návyky spojené se psaním ČJL-3-1-09 píše správné tvary písmen a číslic   Sešit slouží dětem (žákům) pro nácvik psaní číslic, který volně navazuje na Stírací sešit od Kocoura 1.  Po zalaminování dáte této pomůcce trvalý charakter a můžete používat pořád dokola.    Stírací sešit má celkem 10 stran (číslice 0-9) + stranu úvodní.   Čím psát? My po zalaminování používáme fixy z Ikey, paleta barev je perfektní a jdou bezvadně umýt vlhčeným ubrouskem (což zvládne dítě samo). Fungují i obyčejné fixy z papírnictví nebo fix na bílou tabuli (ten se ale obtížněji maže).    Jak uložit? Po vytisknutí a zalaminování doporučuji po straně děrovačkou vytvořit dírky a uložit do šanonu, ve kterém si dítě může snáze listovat a vybírat, jakou číslici zrovna bude psát.   Pracovní listy můžete využívat i bez laminování.  TIP pro učitele - pořiďte žákům silnější fólie otevírající se do tvaru "L". Vytisknuté listy si do nich mohou postupně vkládat a vy nemusíte všechny listy laminovat. Folie můžete využít i na grafomotorická cvičení.     
UUCZ-13026
Český jazyk - psaní>Matematika>Pracovní listy>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika
35.00