Stírací sešit od Kocoura - POČÍTÁNÍ DO 10

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
34
Velikost: 2.45 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 10. 2021
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Věkové zaměření od 4 let.

 

V pořadí již šestý stírací sešit je tentokrát zaměřený na MATEMATIKU. Část úkolů pro děti a žáky se věnuje počítání do 6, druhá polovina počítání do 10.

Děti zde naleznou různé doplňování, spojování, přiřazování, porovnávání, číselné řady, obtahování, hledání správného počtu, atd.

 

Všechny obrázky jsou moje tvorba, nikde nestahuji.

 

Stírací sešit má celkem 15 stran + stranu úvodní + černobílou verzi pro pohodlnější kopírování dětem ve třídě nebo skupině.

 

Úkoly jsou tvořené tak, aby si s jejich řešení děti poradily samy. Součástí je vzor, který dětem ukáže cestu, jak postupovat.

 

A proč název STÍRACÍ?

Po zalaminování barevné (nebo černobílé) verze můžete plnit úkoly pořád dokola. Stačí po dokončení smazat a příště můžete použít znovu.

 

Čím psát a kreslit?

My používáme fixy z Ikey, paleta barev je perfektní a jdou bezvadně umýt vlhčeným ubrouskem (což zvládne dítě samo). Dítě může používat barvy dle nálady, střídáním a kombinováním barev je výsledná práce přehlednější a čitelnější.

 

Jak uložit?

Doporučuji po straně děrovačkou vytvořit dírky a uložit do šanonu, ve kterém si dítě může snáze listovat a vybírat, co zrovna chce dělat. A vlastně vznikne taková kniha s úkoly.

 

Součástí jsou stručné informace. 

 

 

V nabídce také  STÍRACÍ SEŠITY od Kocoura:

- GRAFOMOTORICKÉ CVIKY (https://uciteleucitelum.cz/material/cesky-jazyk/stiraci-sesit-od-kocoura-grafomotoricke-cviky)

- VELKÁ TISKACÍ PÍSMENA (https://uciteleucitelum.cz/material/cesky-jazyk/stiraci-sesit-velka-tiskaci-pismena)

- ČÍSLICE (https://uciteleucitelum.cz/material/cesky-jazyk-psani/stiraci-sesit-od-kocoura-cislice) a další

Další produkty od autora Kristýna Blaščíková

18171
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Didaktické hry
BINGO a PIŠKVORKY - zábavné hry s autorskými obrázky (vlastní tvorba) Prostřednictvím těchto her se u dětí rozvíjí
45.00 Kč
26349
Hudební výchova
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Písničky, básničky
Zpěvem se rozvíjí u dětí slovní zásoba, artikulace, prohlubuje se a koordinuje dech. Hudební činnosti podněcují fantazii
66.00 Kč
14617
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Rozšiřte si svůj STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 1 o nové pracovní listy se zimní tematikou (Mikuláš, zima, Vánoce). Soubor
30.00 Kč
11414
Logopedie
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
V knize se objevují jednoduché úkoly, prostřednictvím kterých se děti učí poznávat barvy – červená, žlutá, modrá a
70.00 Kč
Stírací sešit od Kocoura - POČÍTÁNÍ DO 10 Stírací sešit od Kocoura - POČÍTÁNÍ DO 10
Věkové zaměření od 4 let.   V pořadí již šestý stírací sešit je tentokrát zaměřený na MATEMATIKU. Část úkolů pro děti a žáky se věnuje počítání do 6, druhá polovina počítání do 10. Děti zde naleznou různé doplňování, spojování, přiřazování, porovnávání, číselné řady, obtahování, hledání správného počtu, atd.   Všechny obrázky jsou moje tvorba, nikde nestahuji.   Stírací sešit má celkem 15 stran + stranu úvodní + černobílou verzi pro pohodlnější kopírování dětem ve třídě nebo skupině.   Úkoly jsou tvořené tak, aby si s jejich řešení děti poradily samy. Součástí je vzor, který dětem ukáže cestu, jak postupovat.   A proč název STÍRACÍ? Po zalaminování barevné (nebo černobílé) verze můžete plnit úkoly pořád dokola. Stačí po dokončení smazat a příště můžete použít znovu.   Čím psát a kreslit? My používáme fixy z Ikey, paleta barev je perfektní a jdou bezvadně umýt vlhčeným ubrouskem (což zvládne dítě samo). Dítě může používat barvy dle nálady, střídáním a kombinováním barev je výsledná práce přehlednější a čitelnější.   Jak uložit? Doporučuji po straně děrovačkou vytvořit dírky a uložit do šanonu, ve kterém si dítě může snáze listovat a vybírat, co zrovna chce dělat. A vlastně vznikne taková kniha s úkoly.   Součástí jsou stručné informace.      V nabídce také  STÍRACÍ SEŠITY od Kocoura: - GRAFOMOTORICKÉ CVIKY (https://uciteleucitelum.cz/material/cesky-jazyk/stiraci-sesit-od-kocoura-grafomotoricke-cviky) - VELKÁ TISKACÍ PÍSMENA (https://uciteleucitelum.cz/material/cesky-jazyk/stiraci-sesit-velka-tiskaci-pismena) - ČÍSLICE (https://uciteleucitelum.cz/material/cesky-jazyk-psani/stiraci-sesit-od-kocoura-cislice) a další
UUCZ-59480
Matematika>Pracovní listy>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.
40.00