STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 2 - ZIMA

Kategorie:
Počet stran:
15
Velikost: 4.36 MB
Typ souboru: zip
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 12. 2023
Sdílet:

Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti:

  • Dítě a jeho tělo: rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti hrubé i jemné motoriky (koordinace a rozsahu pohybu, dýchání, koordinace ruky a oka apod.), ovládání pohybového aparátu a tělesných funkcí
  • Jazyk a řeč: osvojení si některých poznatků a dovedností, které předcházejí čtení i psaní
  • Dítě a jeho psychika: posilování přirozených poznávacích citů (zvídavosti, zájmu, radosti z objevování apod.)

 

Rozšiřte si svůj STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 1 o nové pracovní listy se zimní tematikou (Mikuláš, zima, Vánoce).

 

Soubor obsahuje 12 pracovních listů + stranu úvodní.

Najdete zde opět různé doplňovačky, spojovačky, bludiště, počítání, dokreslování a jiné úkoly, které u dětí rozvíjí logické myšlení, zrakové vnímání, děti trénují orientaci v ploše, počítání a prostřednictvím kresby jemnou motoriku. 

 

Všechny obrázky jsou moje tvorba, nikde nestahuji.

Stačí vytisknout, zalaminovat a opakovaně psát a mazat. ;-)

 

Čím psát?

My používáme fixy z Ikey, paleta barev je perfektní a jdou bezvadně umýt vlhčeným ubrouskem (což zvládne dítě samo). Dítě může používat barvy dle nálady, střídáním a kombinováním barev je výsledná práce přehlednější a čitelnější.

 

Jak uložit?

Po zalaminování doporučuji vytvořit po straně děrovačkou dírky a uložit do šanonu, ve kterém si dítě může snáze listovat a vybírat, co zrovna chce dělat. A vlastně vznikne taková kniha s úkoly.

(TIP - laminovačku je možné nahradit silnější fólií, do které si děti jednotlivé listy vkládají, po vypracování smažou a pomohou vyměnit za další). 

 

Součástí jsou stručné informace.

Další produkty od autora Kristýna Blaščíková

76808
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Zkraťte si s dětmi čekání na Ježíška - každý den vykreslí jednu baňku.
0.00 Kč
27134
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, 1., 2., Speciální pedagogika
Ostatní
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích
78.00 Kč
20583
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích
90.00 Kč
11414
Logopedie
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích
70.00 Kč
STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 2 - ZIMA STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 2 - ZIMA
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti: Dítě a jeho tělo: rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti hrubé i jemné motoriky (koordinace a rozsahu pohybu, dýchání, koordinace ruky a oka apod.), ovládání pohybového aparátu a tělesných funkcí Jazyk a řeč: osvojení si některých poznatků a dovedností, které předcházejí čtení i psaní Dítě a jeho psychika: posilování přirozených poznávacích citů (zvídavosti, zájmu, radosti z objevování apod.)   Rozšiřte si svůj STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 1 o nové pracovní listy se zimní tematikou (Mikuláš, zima, Vánoce).   Soubor obsahuje 12 pracovních listů + stranu úvodní. Najdete zde opět různé doplňovačky, spojovačky, bludiště, počítání, dokreslování a jiné úkoly, které u dětí rozvíjí logické myšlení, zrakové vnímání, děti trénují orientaci v ploše, počítání a prostřednictvím kresby jemnou motoriku.    Všechny obrázky jsou moje tvorba, nikde nestahuji. Stačí vytisknout, zalaminovat a opakovaně psát a mazat. ;-)   Čím psát? My používáme fixy z Ikey, paleta barev je perfektní a jdou bezvadně umýt vlhčeným ubrouskem (což zvládne dítě samo). Dítě může používat barvy dle nálady, střídáním a kombinováním barev je výsledná práce přehlednější a čitelnější.   Jak uložit? Po zalaminování doporučuji vytvořit po straně děrovačkou dírky a uložit do šanonu, ve kterém si dítě může snáze listovat a vybírat, co zrovna chce dělat. A vlastně vznikne taková kniha s úkoly. (TIP - laminovačku je možné nahradit silnější fólií, do které si děti jednotlivé listy vkládají, po vypracování smažou a pomohou vyměnit za další).    Součástí jsou stručné informace.
UUCZ-14617
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika>Čerti, andělé a Mikuláš>Zima>Vánoce
30.00