STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 2 - ZIMA

Kategorie:
Počet stran:
15
Velikost: 4.36 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 10. 2021
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

 

Rozšiřte si svůj STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 1 o nové pracovní listy se zimní tematikou (Mikuláš, zima, Vánoce).

 

Soubor obsahuje 12 pracovních listů + stranu úvodní.

Najdete zde opět různé doplňovačky, spojovačky, bludiště, počítání, dokreslování a jiné úkoly, které u dětí rozvíjí logické myšlení, zrakové vnímání, děti trénují orientaci v ploše, počítání a prostřednictvím kresby jemnou motoriku. 

 

Všechny obrázky jsou moje tvorba, nikde nestahuji.

Stačí vytisknout, zalaminovat a opakovaně psát a mazat. ;-)

 

Čím psát?

My používáme fixy z Ikey, paleta barev je perfektní a jdou bezvadně umýt vlhčeným ubrouskem (což zvládne dítě samo). Dítě může používat barvy dle nálady, střídáním a kombinováním barev je výsledná práce přehlednější a čitelnější.

 

Jak uložit?

Po zalaminování doporučuji vytvořit po straně děrovačkou dírky a uložit do šanonu, ve kterém si dítě může snáze listovat a vybírat, co zrovna chce dělat. A vlastně vznikne taková kniha s úkoly.

(TIP - laminovačku je možné nahradit silnější fólií, do které si děti jednotlivé listy vkládají, po vypracování smažou a pomohou vyměnit za další). 

 

Součástí jsou stručné informace.

Další produkty od autora Kristýna Blaščíková

35007
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Soubor aktivit pro NEJMLADŠÍ DĚTI, které už rády plní úkoly. Celý soubor je zaměřen na manipulaci s barevnými víčky
65.00 Kč
12357
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Tento aktivitami nabitý sešit vznikl jako zpestření všedních dní mojí dcerky (4r 7m). Vybere si úkol, na který má zrovna
85.00 Kč
76808
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Zkraťte si s dětmi čekání na Ježíška - každý den vykreslí jednu baňku.
0.00 Kč
8611
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Soubor obsahuje aktivity zaměřeny na plastelínu – jedná se o podložky a předlohy v podobě pdf. Modelování výborně
75.00 Kč
STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 2 - ZIMA STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 2 - ZIMA
  Rozšiřte si svůj STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 1 o nové pracovní listy se zimní tematikou (Mikuláš, zima, Vánoce).   Soubor obsahuje 12 pracovních listů + stranu úvodní. Najdete zde opět různé doplňovačky, spojovačky, bludiště, počítání, dokreslování a jiné úkoly, které u dětí rozvíjí logické myšlení, zrakové vnímání, děti trénují orientaci v ploše, počítání a prostřednictvím kresby jemnou motoriku.    Všechny obrázky jsou moje tvorba, nikde nestahuji. Stačí vytisknout, zalaminovat a opakovaně psát a mazat. ;-)   Čím psát? My používáme fixy z Ikey, paleta barev je perfektní a jdou bezvadně umýt vlhčeným ubrouskem (což zvládne dítě samo). Dítě může používat barvy dle nálady, střídáním a kombinováním barev je výsledná práce přehlednější a čitelnější.   Jak uložit? Po zalaminování doporučuji vytvořit po straně děrovačkou dírky a uložit do šanonu, ve kterém si dítě může snáze listovat a vybírat, co zrovna chce dělat. A vlastně vznikne taková kniha s úkoly. (TIP - laminovačku je možné nahradit silnější fólií, do které si děti jednotlivé listy vkládají, po vypracování smažou a pomohou vyměnit za další).    Součástí jsou stručné informace.
UUCZ-14617
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika>Čerti, andělé a Mikuláš>Zima>Vánoce
30.00