STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 2 - ZIMA

  • Star
  • Star
  • Star
  • Star
  • Star
Předmět:
Nezařazené k předmětu
Ročník:
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Kategorie:
Pracovní listy
Téma:
Čerti, Zima, Vánoce
Počet stran:
15
Velikost: 4.36 MB
Prodávající:
Nahráno: 29. 11. 2020
Cena:
30 Kč

Rozšiřte si svůj STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 1 o nové pracovní listy se zimní tematikou (Mikuláš, zima, Vánoce).

 

Soubor obsahuje 12 pracovních listů + stranu úvodní.

Najdete zde opět různé doplňovačky, spojovačky, bludiště, počítání, dokreslování a jiné úkoly.

 

Všechny obrázky jsou moje tvorba, nikde nestahuji.

Stačí vytisknout, zalaminovat a opakovaně psát a mazat. ;-)

 

Čím psát?

My používáme fixy z Ikey, paleta barev je perfektní a jdou bezvadně umýt vlhčeným ubrouskem (což zvládne dítě samo). Dítě může používat barvy dle nálady, střídáním a kombinováním barev je výsledná práce přehlednější a čitelnější.

 

Jak uložit?

Po zalaminování doporučuji vytvořit po straně děrovačkou dírky a uložit do šanonu, ve kterém si dítě může snáze listovat a vybírat, co zrovna chce dělat. A vlastně vznikne taková kniha s úkoly.

(TIP - laminovačku je možné nahradit silnější fólií, do které si děti jednotlivé listy vkládají, po vypracování smažou a pomohou vyměnit za další). 

 

Součástí jsou stručné informace.

STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 2 - ZIMA STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 2 - ZIMA
Rozšiřte si svůj STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 1 o nové pracovní listy se zimní tematikou (Mikuláš, zima, Vánoce).   Soubor obsahuje 12 pracovních listů + stranu úvodní. Najdete zde opět různé doplňovačky, spojovačky, bludiště, počítání, dokreslování a jiné úkoly.   Všechny obrázky jsou moje tvorba, nikde nestahuji. Stačí vytisknout, zalaminovat a opakovaně psát a mazat. ;-)   Čím psát? My používáme fixy z Ikey, paleta barev je perfektní a jdou bezvadně umýt vlhčeným ubrouskem (což zvládne dítě samo). Dítě může používat barvy dle nálady, střídáním a kombinováním barev je výsledná práce přehlednější a čitelnější.   Jak uložit? Po zalaminování doporučuji vytvořit po straně děrovačkou dírky a uložit do šanonu, ve kterém si dítě může snáze listovat a vybírat, co zrovna chce dělat. A vlastně vznikne taková kniha s úkoly. (TIP - laminovačku je možné nahradit silnější fólií, do které si děti jednotlivé listy vkládají, po vypracování smažou a pomohou vyměnit za další).    Součástí jsou stručné informace.
14617
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika>Čerti>Zima>Vánoce
30.00
X