STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 1

Kategorie:
Počet stran:
29
Velikost: 9.59 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
18. 1. 2022
Cena:
85 Kč vč. DPH
Sdílet:

 

Tento aktivitami nabitý sešit vznikl jako zpestření všedních dní mojí dcerky (4r 7m). Vybere si úkol, na který má zrovna chuť, nepotřebuje umět číst, protože úkoly ji navedou samy (nebo jí napoprvé poradím a příště už to zvládne sama).  A skvělé na nich je, že po dokončení smaže, uloží a zítra může použít znovu a znovu a znovu.

 

Sešit má celkem 28 stran + stranu úvodní, obsahuje úkoly, které dětem slouží na procvičení grafomotoriky, matematických představ, orientace v ploše, podporují fantazii a představivost.

 

Najdete zde různé doplňovačky, spojovačky, bludiště, počítání, dokreslování, logické hry a úkoly. Všechny obrázky jsou moje tvorba, nikde nestahuji.

 

Čím psát?

My používáme fixy z Ikey, paleta barev je perfektní a jdou bezvadně umýt vlhčeným ubrouskem (což zvládne dítě samo). Dítě může používat barvy dle nálady, střídáním a kombinováním barev je výsledná práce přehlednější a čitelnější.

Jak uložit?

Po zalaminování doporučuji vytvořit po straně děrovačkou dírky a uložit do šanonu, ve kterém si dítě může snáze listovat a vybírat, co zrovna chce dělat. A vlastně vznikne taková kniha s úkoly.

(TIP - laminovačku je možné nahradit silnější fólií, do které si děti jednotlivé listy vkládají, po vypracování smažou a pomohou vyměnit za další). 

 

Součástí jsou stručné informace.

 

 

Další produkty od autora Jiřina Marková

67370
Grafomotorika
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
PRSTÍKOhrátky jsou zaměřeny na procvičování JEMNÉ MOTORIKY a trénování BAREV u mladších dětí . Děti pomocí svých prstíků
30.00 Kč
82937
Pracovní činnosti
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Aktivity v pdf pro maličké i trošku větší děti. Prckům po zalaminování a vystřihnutí doplníme samolepícími suchými zipy
70.00 Kč
4420
Český jazyk - čtení
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Popis Soubor aktivit a her k jedné pohádkové klasice – O VELIKÉ ŘEPĚ . Celý soubor je zpracován ve dvou „barevných“
100.00 Kč
4471
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Popis Soubor zábavných her a úkolů pro vaše děti. Stačí vytisknout, zalaminovat nebo podlepit kartonem, popř. dotvořit
75.00 Kč
STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 1 STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 1
  Tento aktivitami nabitý sešit vznikl jako zpestření všedních dní mojí dcerky (4r 7m). Vybere si úkol, na který má zrovna chuť, nepotřebuje umět číst, protože úkoly ji navedou samy (nebo jí napoprvé poradím a příště už to zvládne sama).  A skvělé na nich je, že po dokončení smaže, uloží a zítra může použít znovu a znovu a znovu.   Sešit má celkem 28 stran + stranu úvodní, obsahuje úkoly, které dětem slouží na procvičení grafomotoriky, matematických představ, orientace v ploše, podporují fantazii a představivost.   Najdete zde různé doplňovačky, spojovačky, bludiště, počítání, dokreslování, logické hry a úkoly. Všechny obrázky jsou moje tvorba, nikde nestahuji.   Čím psát? My používáme fixy z Ikey, paleta barev je perfektní a jdou bezvadně umýt vlhčeným ubrouskem (což zvládne dítě samo). Dítě může používat barvy dle nálady, střídáním a kombinováním barev je výsledná práce přehlednější a čitelnější. Jak uložit? Po zalaminování doporučuji vytvořit po straně děrovačkou dírky a uložit do šanonu, ve kterém si dítě může snáze listovat a vybírat, co zrovna chce dělat. A vlastně vznikne taková kniha s úkoly. (TIP - laminovačku je možné nahradit silnější fólií, do které si děti jednotlivé listy vkládají, po vypracování smažou a pomohou vyměnit za další).    Součástí jsou stručné informace.    
UUCZ-12357
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>MŠ>MŠ - předškoláci>Speciální pedagogika
85.00