STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 1

Kategorie:
Počet stran:
29
Velikost: 9.59 MB
Typ souboru: zip
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 12. 2023
Sdílet:

Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti:

  • Dítě a jeho tělo: rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti hrubé i jemné motoriky (koordinace a rozsahu pohybu, dýchání, koordinace ruky a oka apod.), ovládání pohybového aparátu a tělesných funkcí
  • Jazyk a řeč: osvojení si některých poznatků a dovedností, které předcházejí čtení i psaní
  • Dítě a jeho psychika: posilování přirozených poznávacích citů (zvídavosti, zájmu, radosti z objevování apod.)

 

Tento aktivitami nabitý sešit vznikl jako zpestření všedních dní mojí dcerky (4r 7m). Vybere si úkol, na který má zrovna chuť, nepotřebuje umět číst, protože úkoly ji navedou samy (nebo jí napoprvé poradím a příště už to zvládne sama).  A skvělé na nich je, že po dokončení smaže, uloží a zítra může použít znovu a znovu a znovu.

 

Sešit má celkem 28 stran + stranu úvodní, obsahuje úkoly, které dětem slouží na procvičení grafomotoriky, matematických představ, orientace v ploše, podporují fantazii a představivost.

 

Najdete zde různé doplňovačky, spojovačky, bludiště, počítání, dokreslování, logické hry a úkoly. Všechny obrázky jsou moje tvorba, nikde nestahuji.

 

Čím psát?

My používáme fixy z Ikey, paleta barev je perfektní a jdou bezvadně umýt vlhčeným ubrouskem (což zvládne dítě samo). Dítě může používat barvy dle nálady, střídáním a kombinováním barev je výsledná práce přehlednější a čitelnější.

Jak uložit?

Po zalaminování doporučuji vytvořit po straně děrovačkou dírky a uložit do šanonu, ve kterém si dítě může snáze listovat a vybírat, co zrovna chce dělat. A vlastně vznikne taková kniha s úkoly.

(TIP - laminovačku je možné nahradit silnější fólií, do které si děti jednotlivé listy vkládají, po vypracování smažou a pomohou vyměnit za další). 

 

Součástí jsou stručné informace.

 

 

Další produkty od autora Kristýna Blaščíková

27134
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, 1., 2., Speciální pedagogika
Ostatní
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích
78.00 Kč
29080
Český jazyk
1., 2., Speciální pedagogika
Pexeso
Prostřednictvím aktivit v souboru se žáci učí poznávat a fixovat jednotlivé podoby psacích a tiskacích písmen. Hry vedou
90.00 Kč
23737
Český jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích
60.00 Kč
26349
Hudební výchova
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Písničky, básničky
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích
66.00 Kč
STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 1 STÍRACÍ SEŠIT od Kocoura 1
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti: Dítě a jeho tělo: rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti hrubé i jemné motoriky (koordinace a rozsahu pohybu, dýchání, koordinace ruky a oka apod.), ovládání pohybového aparátu a tělesných funkcí Jazyk a řeč: osvojení si některých poznatků a dovedností, které předcházejí čtení i psaní Dítě a jeho psychika: posilování přirozených poznávacích citů (zvídavosti, zájmu, radosti z objevování apod.)   Tento aktivitami nabitý sešit vznikl jako zpestření všedních dní mojí dcerky (4r 7m). Vybere si úkol, na který má zrovna chuť, nepotřebuje umět číst, protože úkoly ji navedou samy (nebo jí napoprvé poradím a příště už to zvládne sama).  A skvělé na nich je, že po dokončení smaže, uloží a zítra může použít znovu a znovu a znovu.   Sešit má celkem 28 stran + stranu úvodní, obsahuje úkoly, které dětem slouží na procvičení grafomotoriky, matematických představ, orientace v ploše, podporují fantazii a představivost.   Najdete zde různé doplňovačky, spojovačky, bludiště, počítání, dokreslování, logické hry a úkoly. Všechny obrázky jsou moje tvorba, nikde nestahuji.   Čím psát? My používáme fixy z Ikey, paleta barev je perfektní a jdou bezvadně umýt vlhčeným ubrouskem (což zvládne dítě samo). Dítě může používat barvy dle nálady, střídáním a kombinováním barev je výsledná práce přehlednější a čitelnější. Jak uložit? Po zalaminování doporučuji vytvořit po straně děrovačkou dírky a uložit do šanonu, ve kterém si dítě může snáze listovat a vybírat, co zrovna chce dělat. A vlastně vznikne taková kniha s úkoly. (TIP - laminovačku je možné nahradit silnější fólií, do které si děti jednotlivé listy vkládají, po vypracování smažou a pomohou vyměnit za další).    Součástí jsou stručné informace.    
UUCZ-12357
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>MŠ>MŠ - předškoláci>Speciální pedagogika
85.00