Čtenářské dílny - úkoly na výběr

Kategorie:
Počet stran:
12
Velikost: 1.81 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Eva Šidelková
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 1. 2024
Sdílet:

Někdy se stane, že se úkol zadaný v dílně čtení vysloveně nehodí. Žák je například na začátku knihy a my chceme popsat vztahy mezi postavami... proto jsem vytvořila tento "výběrovník" úkolů. Žák dostane 5 úkolů, plní je v dílnách čtení dle svého uvážení. Jakmile uběhne 5 hodin, můžete využít další tabulku s úkoly, celkem na 30 hodin četby.

Materiál také obsahuje 4 kartičky na práci do dvojice do čtenářské dílny.

Cíl aktivity: Žák rozebere umělecké dílo.

Brožuru můžete využít vcelku jako knihu anebo rozstříhat na kartičky.

Další produkty od autora Eva Šidelková

61775
Český jazyk - gramatika
5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Klasická šifrovaná abeceda s jednoduchými početními příklady. Žáci určí slovní druh slov, vypočítají příklad a přiřadí k
45.00 Kč
279221
Český jazyk
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál obsahuje oboustranný pracovní list, na každé straně jsou tři texty s obrázkem. Děti porovnávají obrázek s
25.00 Kč
192787
Dějepis
ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Pracovní listy na dvouhodinovku dějepisu. Obsahují tři metody kritického myšlení (kostka, párové čtení, Vennův diagram)
40.00 Kč
1068258
Český jazyk - literatura
Pracovní listy
CO MATERIÁL OBSAHUJE: soupis otázek v Pdf pro učitele (s řešením pro rychlou kontrolu) prezentaci pro žáky, na každou
45.00 Kč
Čtenářské dílny - úkoly na výběr Čtenářské dílny - úkoly na výběr
Někdy se stane, že se úkol zadaný v dílně čtení vysloveně nehodí. Žák je například na začátku knihy a my chceme popsat vztahy mezi postavami... proto jsem vytvořila tento "výběrovník" úkolů. Žák dostane 5 úkolů, plní je v dílnách čtení dle svého uvážení. Jakmile uběhne 5 hodin, můžete využít další tabulku s úkoly, celkem na 30 hodin četby. Materiál také obsahuje 4 kartičky na práci do dvojice do čtenářské dílny. Cíl aktivity: Žák rozebere umělecké dílo. Brožuru můžete využít vcelku jako knihu anebo rozstříhat na kartičky.
UUCZ-450564
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Pracovní listy>5.>6.>7.>8.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>📖 Čtenářská gramotnost 1. stupeň>📚 Čtenářská gramotnost 2. stupeň
32.00