Čtenářské výzvy pro 1. stupeň

Ročník:
Počet stran:
11
Velikost: 13.94 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 10. 2023
Sdílet:

Materiál obsahuje sadu čtenářských výzev pro žáky od 1.- 5. třídu.

5 listů se čtecími výzvami (9 výzev pro každou třídu).

5 listů s nálepkami do výzev (9 nálepek pro každou třídu).

Vytiskněte každému dítěti jeden list s výzvami. Menším dětem listy podepište, starší se podepíšou sami. Listy můžete vylepit ve třídě nebo si je děti pravidelně nosí do školy a společně sledujete jejich plnění. Děti plní výzvy během celého školního roku. Pro žáky 4. - 5. ročníku jsou kromě nálepek za splnění každých třech výzev i jedničky do češtiny (samotné nálepky by je už v tomto věku nemotivovaly). Naopak u menších dětí je fajn rozeslat výzvy i rodičům, protože jim s tím mohou pomáhat.

Jak ověřit splnění výzvy: jakmile dítě výzvu splní, musí do školy přinést knihu, ukázat vám ji a ideálně povyprávět, co si z ní pamatuje. U menších dětí bude kontrola snazší u starších by to mohlo fungovat formou krátkého povídání o knize. Jakmile dítě knihu z výzvy donese a povypráví, získá od vás nálepku a nalepí si ji do příslušného políčka. Kdo do konce školního roku bude mít všechna políčka plná, může dostat větší odměnu (kniha, předplatné časopisu, magnetická záložka apod.)

Další produkty od autora Teach me better

347167
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Celoroční motivační hra ideální pro 1. - 3. třídu. Děti získávají stromečky, které poté směňují za zvířecí rodiny. Za
100.00 Kč
358182
Český jazyk - psaní
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál obsahuje 16 krátkých uvolňovacích cviků. Vhodné zařadit na uvolnění ruky před nácvikem psaní. Karty barevně
30.00 Kč
347171
Přírodověda
5.
Výzdoba třídy
Čtyři plakáty na výzdobu třídy s tématikou učiva do přírodovědy a vlastivědy. Sada čtyř tematických plakátu o rozměrech
35.00 Kč
506783
Prvouka
1.
Pracovní listy
Sada čtyř aktivit zaměřena na počasí na jaře, jarní květiny, sadba a výsev a hospodářská zvířata. Obsah: Materiál
40.00 Kč
Čtenářské výzvy pro 1. stupeň Čtenářské výzvy pro 1. stupeň
Materiál obsahuje sadu čtenářských výzev pro žáky od 1.- 5. třídu. 5 listů se čtecími výzvami (9 výzev pro každou třídu). 5 listů s nálepkami do výzev (9 nálepek pro každou třídu). Vytiskněte každému dítěti jeden list s výzvami. Menším dětem listy podepište, starší se podepíšou sami. Listy můžete vylepit ve třídě nebo si je děti pravidelně nosí do školy a společně sledujete jejich plnění. Děti plní výzvy během celého školního roku. Pro žáky 4. - 5. ročníku jsou kromě nálepek za splnění každých třech výzev i jedničky do češtiny (samotné nálepky by je už v tomto věku nemotivovaly). Naopak u menších dětí je fajn rozeslat výzvy i rodičům, protože jim s tím mohou pomáhat. Jak ověřit splnění výzvy: jakmile dítě výzvu splní, musí do školy přinést knihu, ukázat vám ji a ideálně povyprávět, co si z ní pamatuje. U menších dětí bude kontrola snazší u starších by to mohlo fungovat formou krátkého povídání o knize. Jakmile dítě knihu z výzvy donese a povypráví, získá od vás nálepku a nalepí si ji do příslušného políčka. Kdo do konce školního roku bude mít všechna políčka plná, může dostat větší odměnu (kniha, předplatné časopisu, magnetická záložka apod.)
UUCZ-383780
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Pracovní listy>Ostatní>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Čtenářská gramotnost 1. stupeň
35.00