Čtenářské výzvy pro 1. stupeň

Ročník:
Počet stran:
11
Velikost: 13.94 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 10. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál obsahuje sadu čtenářských výzev pro žáky od 1.- 5. třídu.

5 listů se čtecími výzvami (9 výzev pro každou třídu).

5 listů s nálepkami do výzev (9 nálepek pro každou třídu).

Vytiskněte každému dítěti jeden list s výzvami. Menším dětem listy podepište, starší se podepíšou sami. Listy můžete vylepit ve třídě nebo si je děti pravidelně nosí do školy a společně sledujete jejich plnění. Děti plní výzvy během celého školního roku. Pro žáky 4. - 5. ročníku jsou kromě nálepek za splnění každých třech výzev i jedničky do češtiny (samotné nálepky by je už v tomto věku nemotivovaly). Naopak u menších dětí je fajn rozeslat výzvy i rodičům, protože jim s tím mohou pomáhat.

Jak ověřit splnění výzvy: jakmile dítě výzvu splní, musí do školy přinést knihu, ukázat vám ji a ideálně povyprávět, co si z ní pamatuje. U menších dětí bude kontrola snazší u starších by to mohlo fungovat formou krátkého povídání o knize. Jakmile dítě knihu z výzvy donese a povypráví, získá od vás nálepku a nalepí si ji do příslušného políčka. Kdo do konce školního roku bude mít všechna políčka plná, může dostat větší odměnu (kniha, předplatné časopisu, magnetická záložka apod.)

Další produkty od autora Teach me better

405143
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Vybarvěte si s dětmi podzimní svetříky a zapište si jejich oblíbenou podzimní "chumlací" aktivitu. Hotový materiál pak
40.00 Kč
368456
Matematika
MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Materiál obsahuje: Sada domečků (políček) 1 -10. Sada zvířátek Políčka s čísly vytiskněte pro každé dítě, zalaminujte a
25.00 Kč
342957
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, 1.
Výzdoba třídy
V materiálu najdete dvanáct lesních zvířat s místem na jméno dítěte. Dále materiál obsahuje dvanáct zvířecích pochoutek
40.00 Kč
355980
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál obsahuje: 8 listů s výzvami zpátky ve škole podzim zima vánoce jaro velikonoce konec školního roku prázdniny
30.00 Kč
Čtenářské výzvy pro 1. stupeň Čtenářské výzvy pro 1. stupeň
Materiál obsahuje sadu čtenářských výzev pro žáky od 1.- 5. třídu. 5 listů se čtecími výzvami (9 výzev pro každou třídu). 5 listů s nálepkami do výzev (9 nálepek pro každou třídu). Vytiskněte každému dítěti jeden list s výzvami. Menším dětem listy podepište, starší se podepíšou sami. Listy můžete vylepit ve třídě nebo si je děti pravidelně nosí do školy a společně sledujete jejich plnění. Děti plní výzvy během celého školního roku. Pro žáky 4. - 5. ročníku jsou kromě nálepek za splnění každých třech výzev i jedničky do češtiny (samotné nálepky by je už v tomto věku nemotivovaly). Naopak u menších dětí je fajn rozeslat výzvy i rodičům, protože jim s tím mohou pomáhat. Jak ověřit splnění výzvy: jakmile dítě výzvu splní, musí do školy přinést knihu, ukázat vám ji a ideálně povyprávět, co si z ní pamatuje. U menších dětí bude kontrola snazší u starších by to mohlo fungovat formou krátkého povídání o knize. Jakmile dítě knihu z výzvy donese a povypráví, získá od vás nálepku a nalepí si ji do příslušného políčka. Kdo do konce školního roku bude mít všechna políčka plná, může dostat větší odměnu (kniha, předplatné časopisu, magnetická záložka apod.)
UUCZ-383780
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Pracovní listy>Ostatní>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Čtenářská gramotnost 1. stupeň
35.00