Desková hra Trollí cestou s češtinou - poměry mezi větami hlavními

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
11
Velikost: 1.07 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
25. 8. 2022
Cena:
55 Kč vč. DPH
Sdílet:

Nabízím hru Trollí cestou s češtinou určenou k procvičování poměrů mezi větami hlavními.

Deskovky jsou v dnešní době velmi oblíbené. Vždy jsem se snažila do přesčasových hodin nosit hry, jako jsou Aktivity a další vědomostní soutěže. Vždy mě ale mrzelo, že se netýkají přímo probíraného učiva ve škole.

Hra ,,Trollí cestou s češtinou“ je určená spíše do hodin, které jsou pro učitele přesčasové a není potřeba pokračovat v učivu dál – hra totiž zabere až 30 minut času.

Nyní před sebou máte variantu hry, která je zaměřená na určování poměrů mezi větami hlavními. Ve hře je dostatečný počet kartiček – 50 kusů, z tohoto důvodu není nutné mít i další verze. Kartičky je však možné doplňovat dalším učivem. Na mém profilu naleznete několik variant „Trollích cest“ a postupem času bych chtěla vypracovat kartičky z nejrůznějších koutů českého jazyka. Poté již bude záležet na Vás, jestli dáte žákům procvičovat konkrétní jednu oblast, nebo kartičky starším žákům smícháte dohromady a budou tak opakovat staré i novější učivo zároveň.

Další produkty od autora Petra Navrátilová

130145
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Postřehovky
Učím sice český jazyk na druhém stupni, ale vždy se snažím vkládat do hodin i trochu her. Zjistila jsem, že i puberťáci
40.00 Kč
27793
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor obsahuje celkem 8 stran (16 sloupečků) pravopisných doplňovaček. Jedná se o nejrůznější slovní spojení, na
50.00 Kč
726
Český jazyk - literatura
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Nabízím hru PEXESO určenou k procvičování literárních pojmů. Hru PEXESO používám již léta, nejprve jsem začala v
40.00 Kč
725
Český jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Nabízím hru PEXESO určenou k procvičování cizích slov v českém jazyce. Hru PEXESO používám již léta, nejprve jsem začala
40.00 Kč
Desková hra Trollí cestou s češtinou - poměry mezi větami hlavními Desková hra Trollí cestou s češtinou - poměry mezi větami hlavními
Nabízím hru Trollí cestou s češtinou určenou k procvičování poměrů mezi větami hlavními. Deskovky jsou v dnešní době velmi oblíbené. Vždy jsem se snažila do přesčasových hodin nosit hry, jako jsou Aktivity a další vědomostní soutěže. Vždy mě ale mrzelo, že se netýkají přímo probíraného učiva ve škole. Hra ,,Trollí cestou s češtinou“ je určená spíše do hodin, které jsou pro učitele přesčasové a není potřeba pokračovat v učivu dál – hra totiž zabere až 30 minut času. Nyní před sebou máte variantu hry, která je zaměřená na určování poměrů mezi větami hlavními. Ve hře je dostatečný počet kartiček – 50 kusů, z tohoto důvodu není nutné mít i další verze. Kartičky je však možné doplňovat dalším učivem. Na mém profilu naleznete několik variant „Trollích cest“ a postupem času bych chtěla vypracovat kartičky z nejrůznějších koutů českého jazyka. Poté již bude záležet na Vás, jestli dáte žákům procvičovat konkrétní jednu oblast, nebo kartičky starším žákům smícháte dohromady a budou tak opakovat staré i novější učivo zároveň.
UUCZ-710
Český jazyk>Didaktické hry>8.>9.>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ
55.00