Podzimní omalovánkové běhací čtení

Téma:
Počet stran:
54
Velikost: 3.56 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 9. 2023
Sdílet:

Skončilo léto a pomalu se blíží podzim. Pojďte dětem zpříjemnit hodiny čtení i v tomto ročním období.

Materiál je určen k procvičování čtení s porozuměním pro žáky 1. – 3. ročníku, paměti, pozornosti, ale také psacího nebo tiskacího písma. 

Soubor obsahuje 2 různé běhací aktivity. Pracovní listy s omalovánkou jsou vždy černobílé, ale kartičky s pokyny jsou v barevném i černobílém provedení (obě varianty = 12 karet). Pokyny jsou psány psacím nebo tiskacím písmem - můžete si tedy vybrat, co Vám více vyhovuje.

Po třídě nebo venku rozmístíme kartičky s pokyny a každému žákovi vytiskneme černobílý pracovní list s omalovánkovou předlohou.

Úkolem dětí je (běhat = chodit) po třídě a číst jednotlivé kartičky s pokyny. Omalovánková předloha přitom zůstává na lavici. Děti si tedy potřebné údaje musí zapamatovat, a nakonec dle zjištěných informací vybarvit správně omalovánku. Děti nemusí postupovat dle čísel 1 – 12, ale doporučuji to proto, aby děti na žádnou informaci nezapomněly. Děti mohou pracovat samostatně, ale i v menších skupinkách.

Dále je možné s vybarvenou omalovánkou pracovat v hodinách českého jazyka k tvoření vět, popisu či vytvoření příběhu dle obrázku.

Další produkty od autora Mgr. Julie Kadlecová

399705
Český jazyk
2., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Materiál je určen k procvičení učiva slov nadřazených, podřazených, souřadných, souznačných a opačných pro žáky 2
40.00 Kč
181070
Nezařazené k předmětu
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Narozeninovník
Narozeninovník slouží k zaznamenání data narozenin vašich dětí ve třídě. Ke každému měsíci si vytisknete potřebný počet
49.00 Kč
502072
Český jazyk
1., 2.
Pracovní listy
Materiál je určen k procvičení učiva o slabikách DĚ,TĚ,NĚ,BĚ,PĚ,VĚ,MĚ pro žáky 2. ročníku. Soubor však mohou využít i
40.00 Kč
258435
Český jazyk
2., 3., 4., 5., Speciální pedagogika
Pracovní listy
- Materiál slouží především k procvičení pravopisu měkkých a tvrdých souhlásek pro žáky 2. – 5. ročníku. - Otázky do
40.00 Kč
Podzimní omalovánkové běhací čtení Podzimní omalovánkové běhací čtení
Skončilo léto a pomalu se blíží podzim. Pojďte dětem zpříjemnit hodiny čtení i v tomto ročním období. Materiál je určen k procvičování čtení s porozuměním pro žáky 1. – 3. ročníku, paměti, pozornosti, ale také psacího nebo tiskacího písma.  Soubor obsahuje 2 různé běhací aktivity. Pracovní listy s omalovánkou jsou vždy černobílé, ale kartičky s pokyny jsou v barevném i černobílém provedení (obě varianty = 12 karet). Pokyny jsou psány psacím nebo tiskacím písmem - můžete si tedy vybrat, co Vám více vyhovuje. Po třídě nebo venku rozmístíme kartičky s pokyny a každému žákovi vytiskneme černobílý pracovní list s omalovánkovou předlohou. Úkolem dětí je (běhat = chodit) po třídě a číst jednotlivé kartičky s pokyny. Omalovánková předloha přitom zůstává na lavici. Děti si tedy potřebné údaje musí zapamatovat, a nakonec dle zjištěných informací vybarvit správně omalovánku. Děti nemusí postupovat dle čísel 1 – 12, ale doporučuji to proto, aby děti na žádnou informaci nezapomněly. Děti mohou pracovat samostatně, ale i v menších skupinkách. Dále je možné s vybarvenou omalovánkou pracovat v hodinách českého jazyka k tvoření vět, popisu či vytvoření příběhu dle obrázku.
UUCZ-370113
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Didaktické hry>Omalovánky>1.>2.>3.>Speciální pedagogika>Podzim
40.00