Podzimní omalovánkové běhací čtení

Téma:
Počet stran:
54
Velikost: 3.56 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 9. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Skončilo léto a pomalu se blíží podzim. Pojďte dětem zpříjemnit hodiny čtení i v tomto ročním období.

Materiál je určen k procvičování čtení s porozuměním pro žáky 1. – 3. ročníku, paměti, pozornosti, ale také psacího nebo tiskacího písma. 

Soubor obsahuje 2 různé běhací aktivity. Pracovní listy s omalovánkou jsou vždy černobílé, ale kartičky s pokyny jsou v barevném i černobílém provedení (obě varianty = 12 karet). Pokyny jsou psány psacím nebo tiskacím písmem - můžete si tedy vybrat, co Vám více vyhovuje.

Po třídě nebo venku rozmístíme kartičky s pokyny a každému žákovi vytiskneme černobílý pracovní list s omalovánkovou předlohou.

Úkolem dětí je (běhat = chodit) po třídě a číst jednotlivé kartičky s pokyny. Omalovánková předloha přitom zůstává na lavici. Děti si tedy potřebné údaje musí zapamatovat, a nakonec dle zjištěných informací vybarvit správně omalovánku. Děti nemusí postupovat dle čísel 1 – 12, ale doporučuji to proto, aby děti na žádnou informaci nezapomněly. Děti mohou pracovat samostatně, ale i v menších skupinkách.

Dále je možné s vybarvenou omalovánkou pracovat v hodinách českého jazyka k tvoření vět, popisu či vytvoření příběhu dle obrázku.

Další produkty od autora Mgr. Julie Kadlecová

262363
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., Speciální pedagogika
Pexeso
Materiál je určen k vyprávění pomocí obrázkové osnovy, čtení s porozuměním, zrakové percepci a logickému myšlení. Paní
60.00 Kč
306539
Český jazyk
4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Materiál je určen k procvičení pravopisu, a to především shody podmětu s přísudkem pro žáky 4. – 5. ročníků s tematikou
40.00 Kč
281843
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pexeso
Materiál slouží k procvičování zrakové percepce, logického myšlení, prostorové orientace, komunikačních dovedností a
40.00 Kč
303917
Český jazyk
1., 2., Speciální pedagogika
Postřehovky
V souboru jsou k dispozici 2 různé běhací opisy. Materiál je určen ke čtení s porozuměním, paměti, pozornosti a
40.00 Kč
Podzimní omalovánkové běhací čtení Podzimní omalovánkové běhací čtení
Skončilo léto a pomalu se blíží podzim. Pojďte dětem zpříjemnit hodiny čtení i v tomto ročním období. Materiál je určen k procvičování čtení s porozuměním pro žáky 1. – 3. ročníku, paměti, pozornosti, ale také psacího nebo tiskacího písma.  Soubor obsahuje 2 různé běhací aktivity. Pracovní listy s omalovánkou jsou vždy černobílé, ale kartičky s pokyny jsou v barevném i černobílém provedení (obě varianty = 12 karet). Pokyny jsou psány psacím nebo tiskacím písmem - můžete si tedy vybrat, co Vám více vyhovuje. Po třídě nebo venku rozmístíme kartičky s pokyny a každému žákovi vytiskneme černobílý pracovní list s omalovánkovou předlohou. Úkolem dětí je (běhat = chodit) po třídě a číst jednotlivé kartičky s pokyny. Omalovánková předloha přitom zůstává na lavici. Děti si tedy potřebné údaje musí zapamatovat, a nakonec dle zjištěných informací vybarvit správně omalovánku. Děti nemusí postupovat dle čísel 1 – 12, ale doporučuji to proto, aby děti na žádnou informaci nezapomněly. Děti mohou pracovat samostatně, ale i v menších skupinkách. Dále je možné s vybarvenou omalovánkou pracovat v hodinách českého jazyka k tvoření vět, popisu či vytvoření příběhu dle obrázku.
UUCZ-370113
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Didaktické hry>Omalovánky>1.>2.>3.>Speciální pedagogika>Podzim
40.00