Literární diamant (pro 2. stupeň ZŠ a nižší ročníky SŠ)

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
12
Velikost: 879.34 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 12. 2023
Sdílet:

Jedná se o učební materiál pro 2. stupeň ZŠ naplňující kompetence k učení a řešení problému. Žáci pomocí předloženého materiálu aplikují své znalosti o základních literárních druzích a žánrech, uvádí výrazné světové i české autory a jejich díla.

Literární diamant je určen pro opakování formou hry napříč všemi ročníky 2. stupně a nižšími ročníky SŠ. Dokument obsahuje 4 varianty hry a variantu pro práci s textem (lze využít pro jednotlivce i do dvojic). Využít je můžete podle toho, jak hravá, soutěživá a aktivní vaše třída je.

Diamanty je možné vytisknout i oboustranně, takže si rychlejší žáci mohou zahrát dvě různé hry. Naleznete zde: 2 strany literárních druhů a žánrů, 2 strany literárních pojmů, 2 strany s českými a zahraničními díly (rozděleno), 2 strany s českými a světovými autory (rozděleno) a 2 zcela prázdné diamanty pro doplnění vlastních nápadů.

Další produkty od autora Lucie Eliášová

427464
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Adventní kalendář až pro 27 dětí obsahuje 10 hádanek a 17 vtipů s vánoční tematikou.
0.00 Kč
361577
Český jazyk
6., 7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Jedná se o učební materiál pro 2. stupeň ZŠ naplňující kompetence k učení a řešení problému. Žáci pomocí předloženého
40.00 Kč
496073
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 2. STUPEŇ
Přípravy hodiny/lekce
Materiál obsahuje 36 úkolů různé časové náročnosti. S odpadlými hodinami Vám materiál vyjde na celý školní rok. Materiál
25.00 Kč
361587
Český jazyk
6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál obsahuje 38 pojmů a k nim náležících definic a je určen k rozstříhání. Žáci budou následně ve dvojici nebo
25.00 Kč
Literární diamant (pro 2. stupeň ZŠ a nižší ročníky SŠ) Literární diamant (pro 2. stupeň ZŠ a nižší ročníky SŠ)
Jedná se o učební materiál pro 2. stupeň ZŠ naplňující kompetence k učení a řešení problému. Žáci pomocí předloženého materiálu aplikují své znalosti o základních literárních druzích a žánrech, uvádí výrazné světové i české autory a jejich díla. Literární diamant je určen pro opakování formou hry napříč všemi ročníky 2. stupně a nižšími ročníky SŠ. Dokument obsahuje 4 varianty hry a variantu pro práci s textem (lze využít pro jednotlivce i do dvojic). Využít je můžete podle toho, jak hravá, soutěživá a aktivní vaše třída je. Diamanty je možné vytisknout i oboustranně, takže si rychlejší žáci mohou zahrát dvě různé hry. Naleznete zde: 2 strany literárních druhů a žánrů, 2 strany literárních pojmů, 2 strany s českými a zahraničními díly (rozděleno), 2 strany s českými a světovými autory (rozděleno) a 2 zcela prázdné diamanty pro doplnění vlastních nápadů.
UUCZ-354576
Český jazyk>Český jazyk - literatura>Didaktické hry>6.>7.>8.>9.>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ
25.00