OPAKOVÁNÍ se zimní tematikou

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
7
Velikost: 5.82 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 2. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

3. třída.

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK .

Písemné + a -, + a - dvojcif.čísel, násobení a dělení,...

Pořádek slov ve větě, doplň. a opis slov, vymýšlení vět k obrázku,..)

M+Čj- - PL-Vypočítáme příklady a zjistíme, jak se které dítě na obrázku jmenuje. Do linek vedle jmen podle obrázku vymyslíme věty a napíšeme. ČJ - PL- V mráčku ze slov věty, napiš je. Urči slovní druhy. Do slov nad koulí doplň vynechaná písmena a přepiš psacím písmem do koule. Vykresli obrázek.

M - PL- Chlapec, který veze sněhovou kouli na saních. 3 díly koule po vyplnění vystřihneme, složíme na půl (potištěným dovnitř) a lepíme jako knížečku zády k sobě. Tuto celou část nalepíme na saně. Koule tak bude působit ,,plasticky". Vypočítáme příklady na PL, vykreslíme obrázek. PL - kluk na ,,pekáči" - vystřihneme, naskládáme spodní část na harmoniku a děti opisují příklady, slova... nebo si pro ně někam chodí,.... Učitel může předepsat příklady, slova,... tento materiál přikládám pro variabilní použití.

 

190264
Přírodověda
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Lapbook
Třídění na zeleninu košťálovou, cibulovou, listovou, kořenovou a plodovou. Vystřihneme jednotlivé části, rozstříháme
32.00 Kč
96236
Český jazyk
2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál obsahuje 6 krmítek s běhacími diktáty. 3 písničkové domečky s ptačí tématikou, ptáčky k vystřihnutí se slovními
38.00 Kč
266591
Český jazyk
3., 4., 5., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Třídění květů PODLE PÁDU ke správnému květináči. Doporučuji vytisknout, zalaminovat, podlepit suchým zipem pro opakované
55.00 Kč
76291
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Propojme symboly svátku svatého Martina s ČJ a matematikou. Skládání slov ze slabik. V matematice + - do 5 a na
57.00 Kč
OPAKOVÁNÍ se zimní tematikou OPAKOVÁNÍ se zimní tematikou
3. třída. MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK . Písemné + a -, + a - dvojcif.čísel, násobení a dělení,... Pořádek slov ve větě, doplň. a opis slov, vymýšlení vět k obrázku,..) M+Čj- - PL-Vypočítáme příklady a zjistíme, jak se které dítě na obrázku jmenuje. Do linek vedle jmen podle obrázku vymyslíme věty a napíšeme. ČJ - PL- V mráčku ze slov věty, napiš je. Urči slovní druhy. Do slov nad koulí doplň vynechaná písmena a přepiš psacím písmem do koule. Vykresli obrázek. M - PL- Chlapec, který veze sněhovou kouli na saních. 3 díly koule po vyplnění vystřihneme, složíme na půl (potištěným dovnitř) a lepíme jako knížečku zády k sobě. Tuto celou část nalepíme na saně. Koule tak bude působit ,,plasticky". Vypočítáme příklady na PL, vykreslíme obrázek. PL - kluk na ,,pekáči" - vystřihneme, naskládáme spodní část na harmoniku a děti opisují příklady, slova... nebo si pro ně někam chodí,.... Učitel může předepsat příklady, slova,... tento materiál přikládám pro variabilní použití.  
UUCZ-256461
Český jazyk>Matematika>Pracovní listy>3.>Speciální pedagogika>Zima
40.00