OPAKOVÁNÍ se zimní tematikou 1. třída

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
6
Velikost: 4.8 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 2. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

1. třída.

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK . Písemné + a -, + a - do 8 PŘEPIS. DOPLŇOVÁNÍ VYNECHANÝCH PÍSMEN.

M+Čj- - PL-Vypočítáme příklady a zjistíme, jak se které dítě na obrázku jmenuje. Do linek vedle jmen podle obrázku vymyslíme věty a napíšeme. Nebo jen přepíšeme jména tiskacím, psacím.

ČJ - PL- Z mráčku věty přepiš . Do slov nad koulí doplň vynechaná písmena a přepiš psacím písmem do koule. Vykresli obrázek.

M - PL- Chlapec, který veze sněhovou kouli na saních. 3 díly koule po vyplnění vystřihneme, složíme na půl (potištěným dovnitř) a lepíme jako knížečku zády k sobě. Tuto celou část nalepíme na saně. Koule tak bude působit ,,plasticky". Vypočítáme příklady na PL, vykreslíme obrázek.

PL - kluk na ,,pekáči" - vystřihneme, naskládáme spodní část na harmoniku a děti opisují příklady, slova... nebo si pro ně někam chodí,.... Učitel může předepsat příklady, slova,... tento materiál přikládám pro variabilní použití.

 

144849
Český jazyk
2., 3., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Materiál obsahuje 7 PL. 1PL matematika – vykreslovačka – násobení a dělení do 5 PL – čtení s porozuměním s vynechanými
33.00 Kč
195716
Matematika
2., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Tematicky se nám materiál může hodit do ,,BABÍHO LÉTA" či k HALLOWEENU. Materiál obsahuje pavučinu k vykreslení ( + - do
35.00 Kč
42661
Český jazyk
1., 2.
Písničky, básničky
Materiál obsahuje 8 písničkových domečků a 1 hudební okénko. Já mám koně, Na tý louce zelený, Pásla ovečky, Travička
45.00 Kč
119715
Český jazyk
2., 3., 4., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Materiál obsahuje PL s žabí tématikou. Nechybí informace o žábách, rozmnožování žab – 2 varianty, mouchy pro žáby –
55.00 Kč
OPAKOVÁNÍ se zimní tematikou 1. třída OPAKOVÁNÍ se zimní tematikou 1. třída
1. třída. MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK . Písemné + a -, + a - do 8 PŘEPIS. DOPLŇOVÁNÍ VYNECHANÝCH PÍSMEN. M+Čj- - PL-Vypočítáme příklady a zjistíme, jak se které dítě na obrázku jmenuje. Do linek vedle jmen podle obrázku vymyslíme věty a napíšeme. Nebo jen přepíšeme jména tiskacím, psacím. ČJ - PL- Z mráčku věty přepiš . Do slov nad koulí doplň vynechaná písmena a přepiš psacím písmem do koule. Vykresli obrázek. M - PL- Chlapec, který veze sněhovou kouli na saních. 3 díly koule po vyplnění vystřihneme, složíme na půl (potištěným dovnitř) a lepíme jako knížečku zády k sobě. Tuto celou část nalepíme na saně. Koule tak bude působit ,,plasticky". Vypočítáme příklady na PL, vykreslíme obrázek. PL - kluk na ,,pekáči" - vystřihneme, naskládáme spodní část na harmoniku a děti opisují příklady, slova... nebo si pro ně někam chodí,.... Učitel může předepsat příklady, slova,... tento materiál přikládám pro variabilní použití.  
UUCZ-256572
Český jazyk>Matematika>Pracovní listy>1.>Speciální pedagogika>Zima
40.00